صفحه نخست / چرم شترمرغ / خریداران چرم شترمرغ عمده در ایتالیا

خریداران چرم شترمرغ عمده در ایتالیا

خریداران چرم شترمرغ عمده در ایتالیا اغلب تاجران و تولید کنندگان پوشاک چرمی هستند که به دنبال خرید عمده چرم شترمرغ درجه یک و استاندارد بوده و اغلب جست وجو های زیادی را نیز در بازار های جهانی انجام می دهند.

همانطور که می دانیم کشور ایتالیا یکی از مهم ترین کشور های فعال در صنایع پوشاک است و تولید کنندگان محصولات چرمی در این کشور محصولات خود را به سراسر جهان صادر می نمایند.

خریداران چرم شترمرغ
خریداران چرم شترمرغ عمده در ایتالیا

خریداران چرم شترمرغ در کشور ایتالیا را تاجران و کارشناسان فروش کارخانه های تولید کننده محصولات چرمی همچون کیف و کفش چرمی شامل می شوند.

خریداران چرم شترمرغ در ایتالیا

خریداران چرم شترمرغ در ایتالیا همواره به دنبال محصولات مرغوب و کیفیت در کشور های مختلف بوده که بتوانند با قیمت های نسبتا ارزان خریداری نموده و با حاشیه سود مناسب به صنایع تولید کننده محصولات چرمی عرضه نمایند.

البته برخی از کارخانجات تولید کننده کیف، کفش و لباس چرمی نیز در کشور ایتالیا کارشناسان فروش خود را برای خرید عمده چرم شترمرغ انتخاب می کنند و حتی به کشور های مختلف نیز ارسال می نمایند.

خریداران چرم شترمرغ عمده
خریداران چرم شترمرغ عمده در ایتالیا

خریداران این چرم در کشور ایتالیا اغلب از دانش و تجربه زیادی در زمینه انتخاب و خرید چرم شترمرغ داشته و به راحتی می توانند محصولات باکیفیت و مرغوب را شناسایی نمایند و در این زمینه از ابزار و روش های مختلف استفاده می کنند.

صادرات چرم شترمرغ از ایران

بسیاری از خریداران چرم شترمرغ در ایتالیا ترجیح می دهند به کشور ایران برای خرید چرم شترمرغ سفر نمایند، زیرا ایران یکی از مهم ترین کشور های تولید کننده چرم شترمرغ اصل بوده و محصولات تولیدی ایران نیز از کیفیت و استاندارد های لازم برخوردار می باشد.

خریداران چرم از کشور ایتالیا معمولا با صنایع چرمسازی کشور قرارداد های همکاری کوتاه مدت و بلند مدت امضا کرده و اقدام به واردات آن از ایران به کشور خود می نمایند.

چرم شترمرغ در ایتالیا

در سال های اخیر قرارداد های تجاری میان صنایع چرم سازی و شرکت های بازرگانی ایتالیایی بسیار زیاد بوده و روز به روز نیز صادرات چرم شترمرغ اصل از ایران در حال افزایش می باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …