صفحه نخست / انواع چرم / انواع چرم شترمرغ صادراتی قیمت روز

انواع چرم شترمرغ صادراتی قیمت روز

انواع چرم شترمرغ صادراتی با توجه به قیمت روز سعی می گردد در بازار عرضه شود، اما بعضی از مواقع برخی از تولیدکنندگان آن را با قیمتهای گران تر از حد معمول فروش می نمایند.

پس از کشتار شترمرغ در مرکز پرورش این حیوان پوست آن به مرکز دباغی ارسال می شود تا با بهره گیری از مواد خاص پوشت خام شترمرغ به چرم قابل استفاده در تولید محصولات تبدیل می شود.

انواع چرم شترمرغ صادراتی

با توجه به اینکه چرم مربوط به کدام بخش شترمرغ می باشد قیمت و نوع کاربرد آن متفاوت می باشد زیرا که ضخامت آن متفاوت می باشد.

بهترین انواع چرم شترمرغ

پس از کشتار انواع حیوانات پوست انها را برای ساخت محصولات مختلف استفاده می نمایند که البته استفاده از پوست حیوانات در تولید محصولات مختلف امکانپذیر نمی باشد، از این رو طی عملیاتی پوست خام به چرمی مقاوم و قابل استفاده تبدیل می گردد.

انواع چرم شترمرغ صادراتی
انواع چرم شترمرغ صادراتی قیمت روز

از چرم های پر طرقدار موجود در بازار چرم شترمرغ است که مقاومت قابل قبول داشته و برای محصولاتی همچون کیف استفاده می شود. چرم شترمرغ از بخش های مختلف حیوان به دست می آید که هر یک مقاومت خاص خود را دارد پس باید به این امر در زمان خرید چرم توجه شود.

کارگاه های موجود در سراسر کشور این امکان را دارند که بهترین نمونه چرم ها را تولید نمایند از این رو بهترین نمونه های چرم برای صادرات انتخاب می گردند.

صادرات چرم شترمرغ

محصولات چرمی روز به روز در بین مصرف کنندگان محبوبیت می یابند که از دلایل مهمی که می توان برای آن ذکر نمود کیفیت و عمر بالا چرم نسبت به سایر اقلام است.

لوازم تولید شده با چرم هایی همچون چرم شترمرغ این قابلیت را دارند که سال ها مورد استفاده قرار گیرند، تقاضای موجود در بازار های جهانی سبب شده تا تولید کننده اقدام به فروش چرم شترمرغ درجه یک در سطح بین المللی نماید.

صادرات چرم شترمرغ
انواع چرم شترمرغ صادراتی قیمت روز

در انتخاب چرم برای صادرات دقت کافی به خرج داده می شود تا بهترین نوع چرم ارائه شود و بدین طریق نظر خریدار خارجی برای خرید این محصول جلب شود. چرم اصل شترمرغ در انواع رنگی قابل تولید و عرضه در بازار کشور می باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید چرم شترمرغ

خرید اینترنتی انواع چرم شترمرغ

چرم های تولید شده را می توان به روش های مختلفی خریداری کرد. خرید اینترنتی …