صفحه نخست / دسته‌بندی نشده / کارخانه ساخت و دباغی پوست شترمرغ

کارخانه ساخت و دباغی پوست شترمرغ

دباغی پوست شترمرغ در جهان به دو روش گیاهی و صنعتی انجام می شود و بیشتر کارخانه های ساخت چرم طبیعی جهانی با مواد شیمیایی کار تولید را شکل می دهند.

دباغی پوست شترمرغ

چرم شترمرغ یکی از پرکاربردترین و با ارزش ترین محصولات طبیعی است که برای تولید محصولات متنوعی از جمله کیف، کفش، پالتو، کاپشن و غیره بکار گرفته می شود.

عدم توانایی و امکان پرورش شترمرغ در سراسر جهان باعث شده تنها در چندین کشور خاص کارخانه تولید چرم شترمرغ موجود باشد. یکی از کشورهای تولیدکننده چرم شترمرغ در جهان، ایران می باشد.

چرم شترمرغ تولید شده در کشور ما جزء بهترین چرم های تولید شده در جهان می باشد.

دباغی پوست شترمرغ

کارگاه دباغی پوست شترمرغ

افزایش فروش و استفاده از چرم شترمرغ باعث شده، دباغی پوست شترمرغ به عنوان یک فعالیت پررونق مورد توجه افراد بسیاری قرار بگیرد. به همین دلیل کارخانه های زیادی برای فعالیت در این حوزه ایجاد شده است.

فرایند دباغی پوست طبیعی بسیار حساس است. زیرا کوچکترین خطا در آن باعث کاهش کیفیت چرم تولیدی می شود. همچنین اگر فرایند دباغی پوست به درستی انجام نشود چرم تولید دچار مشکل شده و از مرغوبت و کیفیت آن کاسته می شود.

دباغی پوست شترمرغ
کارخانه ساخت و دباغی پوست شترمرغ

کارخانه ها برای انجام این فرایند از مکانیزم های ویژه و دستگاه های پیشرفته و مدرن استفاده می کنند. تقاضای زیاد از سراسر جهان برای خرید چرم شترمرغ باعث شده دباغی گسترده ای در کارخانه های دباغی و تولید چرم صورت بگیرد.

کارخانه دباغی پوست شترمرغ

کارخانه های دباغی پوست دارای دستگاه های پیشرفته و مدرن هستند تا با استفاده از فناوری های جدید پوست شترمرغ را دباغی کنند. این کارخانه ها چرم ممتاز و مرغوب با قیمت مناسب برای فروش تولید می کنند.

کارخانه دباغی پوست شترمرغ

چرم شترمرغ با کیفیت عالی بایستی با دباغی درست و صحیح در کارخانه ها تولید شود تا خرید آن مورد توجه قرار گرفته و فروش گسترده ای داشته باشد. در نهایت چرم تولید شده براساس خواسته مشتری بدون رنگ یا رنگ شده تحویل داده می شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تجارت محصولات چرمی شترمرغ

https://typesleather.com