صفحه نخست / تولید چرم / کارخانجات تولید چرم صادراتی

کارخانجات تولید چرم صادراتی

کارخانجات تولید چرم صادراتی بهترین و باکیفیت ترین نوع از این محصول را در رنگ و طرح های مختلفی طراحی می نمایند تا دسترس مصرف کنندگان قرار دهند.

کارخانجات تولید چرم
کارخانجات تولید چرم صادراتی

چرم از کاربردی ترین و پرفروش ترین محصولاتی به شمار می آید که از طریق کارخانجات در مدل و طرح های بسیار متنوع و زیبایی تولید می شود.

به سبب کیفیت بسیار بالایی که چرم تولید شده در ایران از آن برخوردار می باشد، از مهم ترین محصولات صادراتی محسوب می شود که سهم عمده و قابل ملاحظه ای از فروش را به خود اختصاص داده است و بسیاری از کشور ها را شیفته خود کرده است.

انواع چرم صادراتی در ایران

از جمله چرم های که در ایران تولید می شود، شامل چرم شترمرغ، گاو، گوسفند و بز می باشد که هریک از کاربرد ویژه خود برخوردار هستند.

کشور های وارد کننده چرم تولید شده در ایران این محصول را با آخرین تکنولوژی روز دنیا به محصولاتی تبدیل می نمایند که دارای زیبایی بسیار خاصی هستند.

از جمله کشور های وارد کننده چرم تولید شده در کشور ایران می توان به ایتالیا و ترکیه اشاره نمود که سالانه مقیاس قابل توجهی از این محصول را خریداری می کنند.

فروش چرم صادراتی مرغوب

در بازار انواع مختلفی از چرم با کیفیت های مختلف ارائه شده است که با توجه به نیاز و نوع کاربری می توان آن ها را تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد.

در میان سایر چرم های موجود در بازار چرم های صادراتی از قیمت بالاتری برخوردار هستند زیرا باکیفیت بالاتری همراه می باشند. به علت قیمت بالایی که این محصول داراست، از آن جهت تولید محصولات خاص و لوکسی که دارای کاربری های ویژه ای هستند، بهره گرفته می شود.

کارخانجات تولید چرم صادراتی از پارامتر های بین المللی در خصوص کیفیت انواع چرم با خبر هستند و هنگام چرم سازی با این موارد توجه ویژه می کنند تا در هنگام عرضه نسبت به مرغوبیت چرم مشکل پیش نیاید.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش چرم شترمرغ

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران، قابلیت تولید این چرم طبیعی را دارد، چون بصورتی …

پاسخی بگذارید