صفحه نخست / چرم خام / مرکز فروش چرم خام طبیعی در تهران

مرکز فروش چرم خام طبیعی در تهران

پیدا کردن یک مرکز فروش چرم خام طبیعی در تهران یا مشهد و اصفهان می توان کمک بسیاری زیادی به افراد نماید،‌ زیرا دسترسی به انواع پوست و چرمها بسیار ساده خواهد شد.

فروش چرم خام طبیعی
چرم خام طبیعی در تهران

اصولا تمام افراد زمانی که قصد خرید کالا و محصولی را پیدا می کنند، دوست دارند تا در کمترین زمان ممکن، دسترسی پیدا نمایند و آن را در اختیار داشته باشند به همین خاطر سعی می کند مرکز فروش آن را در نزدیکی خود پیدا نمایند.

شهر تهران تقریبا در مرکزیت ایران واقع شده است و بیشترین مراکز فروش کشور را در زمینه تمام کالا ها به خود اختصاص داده، بنابراین بیشتر افراد اگر کالا خاص و نایابی را خواسته باشند مانند انواع چرم طبیعی و خام ابتدا با مرکز فروش تهران ارتباط می گیرند.

کارخانجات زیادی داخل ایران در صنعت چرم طبیعی دارند و برخی از این شرکت در تهران سعی رده اند دفتر فروش خود را داشته باشند.

فروش چرم خام طبیعی
چرم خام طبیعی

واحد خرید چرم

در صنعت چرم طبیعی، با انواع پوست خام چرمهای بی نظیر و کم نظیری به تولید می رسد و هر یک از این چرمها پس از اندازه گیری توسط کارخانه به فروشگاه عرضه می شوند.

نحوه اندازه گیری چرم طبیعی با مصنوعی تفاوت های زیادی دارد که به سادگی قابل رویت است، چرا که چرم مصنوعی چرمی با ابعادی مشخص شده و یکسان بوده و برحسب متر مربع به فروش می رسد.

مرکز فروش چرم
واحد خرید چرم طبیعی
چرم طبیعی به خاطر ارزش بالا و داشتن ابعاد نامشخص، دقیقا بر خلاف چرم مصنوعی بوده و برحسب پا یا فوت مربع در بازار به عرضه می رسد و برخی چرم های گران قیمت مثل کروکودیل، فروش آن براساس سانتی متر دیده می شود.

خرید چرم کیلویی

امروزه چرمهای طبیعی زیادی در بازار و کارخانجات به تولید می رسد و اکثر شرکت های چرم طبیعی سعی می کنند بر روی چند چرم محدود فعالیت نمایند.

چرا که صنعت چرم به حد قابل توجه ای بزرگ و گسترده بوده و کار بر روی همه چرمها کمی دشوار و سخت است، مگر اینکه کارخانه قدیمی و قدرتمند باشد زیرا اینگونه تجربه لازم را در زمینه دباغی پوست خام خواهد داشت.

مرکز فروش چرم خام
خرید چرم کیلویی

افرادی که کمی در صنعت چرم فعال بوده اند، احتمالا بدانند که نحوه تولید و دباغی هر نوع پوست خام با حیوانات دیگر تفاوت هایی دارد و البته بسته به نوع کاربرد چرم نهایی باز نغییرات می یابد.

برخی از کارخانه های با توجه به کاربرد چرم، پوست را تقریبا بصورت سنتی می سازند، چرا که پروسه باید همینگونه پیش برود و اینگونه چرمهای طبیعی براساس وزن یا فله در بازار به عرضه می رسند.

خرید چرم کیلویی شامل:

 • چرم کله گاوی
 • چرم گاومیش
 • چرم خام گاوی با ضخامت بالا
 • چرم گوسفندی سنتی
 • چرم بزی سنتی
 • ضایعات چرم

این چرمها و چندین چرم دیگر بصورت کیلویی در بازار موجود موجود است.

چرم خام طبیعی
خرید چرم کیلویی

خرید چرم طبیعی از کارخانه

کالا های زیادی هر روزه توسط بازاریان به فروش می رسد و دسترسی را برای عموم راحت و ساده کرده است اما برخی بدنبال مواردی دیگر هستند و ملاک خرید خاصی دارند.

امروزه یکی از ملاک های خرید هر فردی در ایران و حتی جهان این است که با تولیدکننده یا حداقل با فروشنده دست اول بتوانند همکاری نمایند زیرا همه ی ما میدانیم اینگونه قیمت کمتر و ارزان تر تمام خواهد شد.
خرید چرم طبیعی از کارخانه
خرید چرم طبیعی از کارخانه

زمانی که یک شخص قصد خرید عمده یا سفارش حجم انبوه داشته باشد، قطعا تنها گزینه اش برای خرید چرم، کارخانه چرم طبیعی خواهد بود، در نتیجه صرفه اقتصادی بهتری برای شخص دارد.

خرید چرم طبیعی از کارخانه از مواردی محسوب می شود که هر فردی به آن فکر می کند تا بتواند کارگاه تولیدی یا تجارت خود را رونق بیشتری دهد.

قیمت چرم گوسفندی

برخی از تاجران و تولیدکنندگان محصولات چرمی همیشه در ابتدای کار، می خواهند تا قیمت انواع چرم طبیعی را برای تولید محصول یا صادرات بدست آورند، اما کمتر به نکات دیگر توجه می کننند همچون:

 • کیفیت و مرغوبیت چرم طبیعی
 • قدرت شرکت در تامین
 • میزان اعتبار شرکت
 • توان تولیدی 
 • مدت زمان تحویل سفارش
 • ضمانت کاری
موارد دیگر نیز قبل یا بعد از قیمت در سفارش ها قطعا تاثیر گذار است، اما برخی مواقع به خاطر مشغله کاری افراد فراموش می نمایند.
فروش چرم خام طبیعی
قیمت چرم گوسفندی

تامین یکی از مسائلی هست که شاید از ذهن ها دور شده باشد، زیرا اگر شخص چرم گوسفندی، بزی، گاوی ، شترمرغ و انواع دیگر را در کنار هم یا در حجم انبوه خواسته باشد، قطعا تامین آن برای شرکت کوچک کمی دشوار خواهد بود و زمان لازمه از دست خواهد رفت.

اما بی شک قیمت نیز در شفارش ها مهم خواهد بود و اگر این موارد گفته شد در کنار قیمت قرار بگیرند، احتمالا جای بحثی دیگر دیده نمی شود.

قیمت چرم گوسفندی و بزی را احتمالا به توان شاخصه ای برای خرید و سفارش برای حجم عمده قرار داد.

قیمت در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

لیست قیمت چرم

فعالان صنعت چرم در جهان و ایران کم نیستند و همه برای محصولات خود لیست قیمت هایی ارائه میدهند، برخی با توجه به سابقه فعالیت و مواردی دیگر ممکن است قیمت بالا یایینی تعین نمایند.

لیست قیمت چرم طبیعی
لیست قیمت چرم

هر شرکتی مبنا و شاخصه برای تعیین نمودن قیمتها دارند، شرکتهای قدیمی و دارای اعتبار، معمولا یک قیمت متعارف و منصفانه ای برای خود تعیین کرده اند و بی شک مشتریان زیادی نیز دارند.

منصفانه بودن قیمت اهمیت زیادی برای هر شخص خواهد داشت و این مورد را کمتر کسی ممکن است بتواند پیدا کند.

زمانی که به لیست قیمت چرم طبیعی زیر نگاه می کنیم، منصفانه یا غیر منصفانه بودن قیمت انواع چرم را متوجه می شویم، لطفا نظرتان را انتهای مطلب بیان نمایید.

قیمت چرم
قیمت چرم

مرکز فروش چرم در تهران

تمام افراد بعد از اطلاع و پیدا کردن یک قیمت مناسب و منصفانه سعی می کند تا سریع به چرم مورد نظر دسترسی پیدا نمایند تا کیفیت و کمیت محصول بطور کامل مطلع گردند.

فروش چرم خام طبیعی
مرکز فروش چرم در تهران

انسان ها قدرتمند زمانی که به چرم مدنظرشان دسترسی پیدا می کنند، کیفیت آن را زیر رو می کنند و مورد تست قرار میدهند تا ببینند در هنگام دوخت هم کیفیت لازم را دارد یا نه.

شهر بزرگ تهران به جهت در اختیار داشتن راه ارتباطی زیاد، معمولا بهترین شهر برای عرضه و فروش چرم طبیعی بشمار می رود به همین خاطر مرکز فروش چرم در تهران ، یکی از اصلی ترین یا بهترین مراکز عرضه محسوب می گردد.

چندین شهر دیگر در زمینه چرم طبیعی فعالیت قوی و پر بازده ای دارند همچون:

 • مرکز فروش چرم تهران
 • مرکز فروش چرم مشهد
 • مرکز فروش چرم اصفهان
 • مرکز فروش چرم تبریز

این چند شهر در ایران بعنوان مراکز اصلی توزیع چرم طبیعی محسوب می گردند و همیشه تاجران برای تجارت های خود، از این مراکز استعلام کیفیت و قیمت می گیرند، چرا که از همه لحاظ خود را اثبات کرده اند.

فروش چرم خام طبیعی
فروش چرم طبیعی در تهران

فروش چرم طبیعی اصفهان

شهر تاریخی و بزرگ اصفهان به دلیل داشتن مکان های تاریخی و توریستی، افراد زیادی از دیگر کشور ها به این شهر سفر می نمایند و هنگام برگشت از سفر، قطعا سوغاتی های زیادی خریداری می کنند، از همین رو تولید و فروش محصولات رونق بسیاری خوبی در این شهر گرفته است.

مرکز فروش چرم خام
مرکز فروش چرم خام طبیعی در تهران
هم اکنون تولیدکنندگان محصولات چرمی، فعالیت عالی دارند و هر روزه بر فروش و عرضه شان افزوده می گردد بنابراین نیازمند مواد اولیه یعنی چرم طبیعی برای دوخت محصول هستند.

به خاطر عرضه بالا محصولات چرمی، شرکت های زیادی در تولید چرم نیز فعال هستند و در تلاش هستند تا بازار بیشتری بدست بگیرند، فروش چرم طبیعی در اصفهان توسط چند مرکز معتبر در حال انجام است.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت چرم خام

لیست قیمت چرم طبیعی در بازار تهران

آیا می دانید که ارزان ترین لیست قیمت چرم طبیعی در بازار تهران از طرف …