صفحه نخست / پوست شترمرغ / مرکز خرید پوست شترمرغ و چرم طبیعی خام آن

مرکز خرید پوست شترمرغ و چرم طبیعی خام آن

مرکز خرید پوست شترمرغ قادر است با دباغی و تولید چرم طبیعی خام آن سالانه حجم قابل توجه ای از صادرات ایران را بدست بگیرد و فروش این چرمها را آسان تر گرداند.

مرکز خرید پوست شترمرغ

نقش دام و طیور در زندگی انسان زیاد است بخصوص دام های سبک و سنگین، چون از تولیدات آن، فرآورده های مختلفی تولید می کنند، همچون پوست خام حیوانات که آن را دباغی و به امر تولید چرم طبیعی خام می پردازند.

پوست و چرم شترمرغ

در بین انواع دام سبک و سنگین، حیوانات مختلفی وجود دارد که نسبت به آن شناخت کمتری وجود دارد.

پرورش شترمرغ زنده از مواردی است که به تازگی رشد قابل توجه ای در ایران پیدا کرده و هر روزه در حال افزایش می باشد، از این رو پس از کشتار، فرآورده های خوبی می توان تولید، بخصوص گوشت و پوست آن که ارزش نسبتا خوبی دارد.

پوست خام شترمرغ از مواردی است که با فرآوری آن مانند دیگر پوست ها می توان ارزش زیادی برای آن بوحود آورد و این موضوع را تقریبا تمام کشتارگاه ها و پرورش دهندگان این حیوان میدانند.

مرکز خرید پوست شترمرغ

چندین شهر به پوست و چرم شترمرغ اهمیت می دهند که می توان به شهر های زیر اشاره نمود:

 • پوست شترمرغ در اصفهان
 • پوست شترمرغ در تهران
 • پوست شترمرغ در مشهد
 • پوست شترمرغ در تبریز
 • پوست تشرمرغ در شیراز

این شهر ها به شکل کاملا حرفه ای و تخصصی به امر تولید پوست خام شترمرغ پرداخته اند، زیرا تمام شهرهای ایران و پرورش دهندگان آن قادر به تولید پوست شترمرغ درجه یک نیستند و دلیلش رعایت نکردن اصول و شرایط نگهداری است.

به لحاظ تجربه خواسته باشیم از کیفیت پوست های تولیدی بگوییم، سه شهر اول سهم بیشتری از پوست شترمرغ درجه یک در ایران دارند و هر روزه بر رشدشان افزوده می شود.

قیمت پوست شترمرغ در اصفهان

در مورد پوست شترمرغ با کیفیت باید موارد زیادی بررسی گردد و هر ملاکی که در درجه بندی تاثیر بگذارد بر قیمت نیز اثر گذار خواهد بود.

مرکز خرید پوست شترمرغ

کارگاه دباغی پوست شترمرغ بیشتر طرفدار پوست درجه یک است و اکثر پرورش دهندگان و کشتارگاه ها را مجاب به رعایت عامل تاثیر گذار می کند تا بتوانند بیشتر پوستهای باکیفیت تولید نمایند.

چند شهر نام برده شده تا حالا توانسته بشترین سهم تولیدی از پوست شترمرغ را داشته باشند و حتی قیمت پوست خام در این شهر با توجه به آمار تولید شان ممکن است فرق کند.

از این رو قیمت پوست شترمرغ در اصفهان از نظر پرورش دهندگان قابل قبول بوده و رضایت کافی را نسبت به آن دارند، البته در تلاش هستند شرایط پرورش را بهتر کنند تا قیمت پوست شترمرغ افزایش پیدا نماید.

قیمت پوست شترمرغ بر معیار سورت بندی کارخانه مشخص می شود و اگر سورت ها به یک نسبت خاص با هم تراز باشند یک قیمت متعارف خواهد داشت و اگر اینگونه نباشد، قطعا قیمت کمتر از حد تعیین شده می باشد.

ضمنا قیمت جهانی چرم شترمرغ یکی از موارد اصلی تعیین قیمت هر فوت چرم شترمرغ ایران است و اگر افزایش یا کاهش یابد بر پوست خام هم اثر می گذارد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ

شاید دوست داشته باشید بدانید که قیمت هر فوت چرم شترمرغ چقدر بر میزان خرید و فروش پوست شترمرغ در بازار می تواند مهم باشد؟

مرکز خرید پوست شترمرغ

از مهترین ملاک های خرید و فروش چرم شترمرغ در کشور، روند صادرات چرم شترمرغ است و این در صورتی اتفاق می افتد که کیفیت از سوی دیگر کشور ها تایید گردد و قیمت کمتر از نرخ جهانی قرار داشته باشد.

اما عامل تعیین کننده قیمت پوست و چرم شترمرغ در ایران کیست؟ مرکز خرید پوست شترمرغ و دباغی آن اصلی ترین تعیین کننده قیمت در کشور بشمار می رود و این مرکز با توجه ملاک کیفیت و قیمتهای آفریقا، پاکستان، ترکیه و چندین کشور دیگر نرخ را مشخص می کند.

بی شک تعیین قیمت در مورد چرم شترمرغ صادراتی راحت نبوده و این را فقط مرکز خرید پوست شترمرغ درک می کند و یک از دلایل دیر اعلام نمودن قیمت چرم شترمرغ طبیعی، مشخص نبودن کیفیت پوست خام است.

اما اگر خواسته باشید قیمت هر فوت چرم شترمرغ را بدایند، کافیست تا به لیست قیمت شرکت مراجعه نمایید تا متوجه شوید، بنابراین می توانید بر روی لیست قیمت چرم کلیک کنید.

مرکز خرید پوست شترمرغ

مرکز خرید پوست شترمرغ

وقتی که یک پرورش دهنده با کارشناسان مرکز خرید پوست شترمرغ ارتباط برقرار می کند، متوجه می شویم که کیفیت پوستهای خام تولیدی اش پایین است، اما دلیلش چیست؟

تمام پرورش دهندگان شترمرغ ایران در زمانی که مشغول به کار هستند کمتر به فروش پوست شترمرغ و دیگر محصولات این پرنده توجه دارند و همین باعث می شود تا نسبت به کیفیت هم بی توجه باشند

چندین عامل بر کیفیت پوست شترمرغ اثربخش بوده و توسط مراکز مختلف جهان بررسی گشته است:

 • شرایط پرورشی پرنده (نحوه فنس کشی و دیوار کشی)
 • آب و هوا و خوراک
 • سلامت پرنده (پر خوری، ژنتیک، بیماری ها)
 • سن پرنده در زمان کشتار
 • شرایط کشتار
 • جداسازی پوست از لاشه، پرکنی پس از کشتار کردن
 • نگهداری پوست (دما، نمک سود کردن، مدت زمان)

مراکز مختلف و مرکز خرید پوست شترمرغ در زمان بررسی پوست، این موارد را متوجه می شود و اگر قدری مشکل ببیند،‌ قطعا از کیفت و پروسه دباغی آن را خارج می نماید.

مرکز خرید پوست شترمرغ همیشه سعی می کند تا اطلاعاتی لازم را در مورد نحوه پوست کنی، نگهداری، پرورش و از قبیل در اختیار هر علاقه مندی قرار دهد، تا سر انجام یک پوست سالم و باکیفیت به تولید رسد تا بتوان در صادرات از آن استفاده نمود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید