صفحه نخست / چرم شترمرغ / مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ

مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ

مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ در ایران با قدرت مشغول به فعالیت است همچنین یکی از مراکز صادرات این چرم طبیعی در منطقه آسیا بشمار می رود.

مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ
مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ

افراد به طور مداوم علاقه دارند برای خرید یک محصول خاص به مراکز متعددی مراجعه کنند تا بتوانند، بهترین کیفیت کالا ها را در اختیار بگیرند، به همین خاطر اکثرا به این فکر می کنند که به یک مرکز خرید و فروش، مراجعه کنند تا انواع مختلفی از یک کالا را پیدا نمایند.

شرکت های زیادی در جهان مشغول به فعالیت در زمینه تولید و فروش چرم شترمرغ هستند و قالبا میدانند برای ماندن در صنعت چرم طبیعی باید، تجهیزات و دستگاه های خود را با فن آوری روز فعال کنند.

صنعت چرم طبیعی در جهان، عظمت بسیار زیادی دارد و بزرگ بودن این حوزه به خاطر قدمت از زمان انسان های نخستین و مصرف زیاد است و استفاده زیاد به خاطر ارزشمند بودن و برتر بودن چرم طبیعی می باشد.

چرم پوست شترمرغ

با پیشرفت علم و کسب تجربه توسط تولیدکنندگان محصولات چرمی به این نتیجه می رسیم که کیفیت چرم پوست شترمرغ بیش از انتظار عموم است منتهی نباید این نکته را فراموش نمود که کارخانه تولید چرم شترمرغ باید دارای سابقه چندین ساله باشد که بتوان به کیفیت پوست شترمرغ مورد خروجی اطمینان داشت.

خرید و فروش چرم شترمرغ

در جهان کمپانی های بزرگ از چرم شترمرغ استقبال می کنند و میدانند که محصولاتی که با استفاده از این چرم طبیعی به تولید برسد، در بازار می توان با قیمت های بالا عرضه نمود و بنابراین سود قابل توجهی برای این کمپانی ها خواهد داشت.

باید به خاطر داشت که یک محصول خام یا در واقع مواد اولیه پس از کامل شدن ارزش پیدا می کند همچون چرم شترمرغ که تا وقتی تبدیل به محصول چرمی نگردد، احتمالا ارزش زیادی نخواهد داشت و همچنین در هنگام تولید محصول، نیاز به طرح های بسیار خاص و مطابق با زمینه چرم شترمرغ است تا بتوان محصولات چرم شترمرغ را با قیمت ایده آل به فروش رساند.

‌محصولات چرمی شترمرغ

یک کالا زمانی ارزش خود را نشان می دهد که میزان تقاضا آن را در بازار فهمید، بنابراین به گونه باید عمل نمود تا تقاضا ایجاد گردد.

کمپانی های بزرگ چرم و محصولات چرمی جهان همیشه تلاش می کنند تا سلیقه مشتریان خود را تشخیص دهند تا محصولاتی ارائه دهند که بدون تصمیم گیری،‌ انتخاب کنند.

محصولات چرم شترمرغ
محصولات چرم شترمرغ

چندین شرکت ایرانی و جهانی با انتخاب چرم پوست شترمرغ برای تولید محصول، فهمیده اند که مشتریانشان، چگونه محصولاتی مدنظرشان قرار دارد، اگر خواسته باشیم آن را تعریف کنیم، باید بگوییم که اکثر افراد بدنبال محصولات چرمی لوکس و خاص می گردند که هر شخصی نتواند مشابه آن را پیدا و انتخاب کند.

به خاطر همین موضوع بحث شده، چند وفتی است تولیدکنندگان در حال تولید محصولات چرمی شترمرغ هستند، برخی از این شرکت ها، واقع این توانایی را دارند تا این محصولات را در صورت تولید با بهترین کیفیت ممکن، آن را در بازار جهانی، خرید و فروش چرم شترمرغ با قیمت روز به عرضه رساند تا این طریق بتواند ارزش بیشتری برای محصولات خود به ارمغان آورند.

قیمت روز چرم شترمرغ

زمانی که کیفیت چرم پوست شترمرغ را مورد بررسی قرار می دهیم به این درک خواهیم رسید که چرم شترمرغ پارامتر های زیادی برای قیمت گذاری دارد، آن هم با قیمت های بالا، چرا که اکثرا به خوبی میدانند، چرم شترمرغ در جهان تقاضا زیادی به خاطر کیفیتش دارد و همین مورد سبب گشت تا آفریقا قیمت جهانی برای چرم شترمرغ در نظر بگیرد.

مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

اما با این کشور ایران به خاطر، پایین بودن هزینه ها، سعی کرده تا چرم شترمرغ با کمترین قیمت ممکن یا با قیمت چرم شترمرغ ایرانی، ای چرم درجه یک را در بازار کشور و جهان به فروش برساند.

به نظر شما قیمت روز چرم شترمرغ در ایران به چه شکل است.

متاسفانه در کشور ایران، نوسانات قیمتی زیادی برای محصولات و کالا ها اعم از پوست چرم شترمرغ وجود دارد و باعث شده تا قیمت چرم شترمرغ هر ماه یا کمتر از یک ماه و حتی هفته تغییر کند، با این حالت قیمت چرم پوست شترمرغ بصورت لیست قیمت چرم در سایت قرار داده شده است البته به دلیل صادرات چرم شترمرغ، کیفیت صادراتی این چرم بیشتر بصورت دلاری مشخص می گردد و معمولا درج نمی گردد.

صادرات چرم شترمرغ

در خصوص صادرات چرم شترمرغ مطالب و قوانین صادراتی و گمرگی زیادی وجود دارد، معمولا هر شرکتی کیفیت صادراتی را در حجم عمده به سادگی نمی تواند تولید سازد، زیرا پوست خام شترمرغ درجه یک کمتر از کشتارگاه بدست می آید.

مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ
صادرات چرم شترمرغ

همه در مرحله اول برای صادرات چرم شترمرغ به دنبال این هستند تا بدانند کدام کشور ها به جهت صادرات این چرم الویت بیشتری دارد، زیرا می خواهند صادراتشان، خیلی سریع رونق پیدا کنند، کشور های زیر به عنوان خریداران اصلی چرم ایران بشمار می روند:

 • ترکیه
 • روسیه
 • ایتالیا
 • نروژ
 • فلاند
 • تایلند
 • فرانسه
 • بریتانیا

خوب است بدانید که کشور های اروپایی و تاحدودی آمریکا چرم طبیعی بیشتری در جهان مصرف و استفاده می کنند، زیرا از چرم مصنوعی به خاطر به وجود حساسیت های پوستی متنفر هستند.

قوانین صادرات چرم

در مورد قوانین صادراتی باید به چند نکته مهم توجه نمود:

 • قوانین گمرکی هر کشور
 • بدست آوردن اچ اس کد برای دانستن ممنوعیت ها
 • هزینه های حمل و نقل برای همه مهم هستند
 • دانستن وجود موانع صادراتی یا وارداتی (بالا بودن هزینه ترخیص، مجوز های بهداشتی، گواهی مبداء و …)
 • نحوه پر کردن فرم های گمرکی (ذره ای اشتباه مشکل بزرگی ایجاد می کند، توضیح بیشتر در زیر)

شاید برایتان تعجب باشد و یا تصور اشتباه کنید، به عنوان مثال یکی از مشتریان برای صادرات چرم شترمرغ، سفارشی ثبت و خریداری نمود، اما مراحل صادرات خود انجام داد که در گمرک یکی از کشور ها به جای نوشتن بار با حجم کمی عمده، به خاطر پرداختن هزینه کمتر از آن به عنوان سمپل نام برده بود که منجر به ضبط کامل بار شد.

بازار جهانی چرم شترمرغ محلی برای صادرات چرم شترمرغ بشمار می رود، اما کمتر فردی میدانند که مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ بصورت عمده کجاست که بتوان چرمهای تولید گشته را براحتی عرضه نمود، بازار خرید چرم شترمرغ ارزشمندی زیادی برای کارخانه و شرکت چرم دارد.

مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ
مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ

خرید و فروش چرم شترمرغ

اکثر کشورهایی که در یک حوزه و صنعت خاص در حال فعالیت هستند، سعی می کنند برای رشد و پیشرفت صنعتشان و همچنین افزایش بهره وری در تولید، برای مرکز خرید و فروش اهمیت ویژه ای قائل می شوند

چرم شترمرغ در ایران با حجم قابل قبول و بیش از انتظار رو به تولید است و برای بهبود روند فروش و عرضه سریع و زود هنگام، به مراکز زیادی ارسال می شود و یکی از این مراکز به عنوان اصلی ترین مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ در ایران شناخته می شود.

مرکز چرم طبیعی در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارد و همه روز سفارش هایی را ثبت می کند از جمله سفارش صادراتی یا وارداتی، از این رو تمام کارخانجات تولید چرم در این مراکز سعی کرده حضور مستقیم یا سهمی از آن داشته باشند.

برخی بر این باور هستند که مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ، کارش واسطه گری است،‌ اما این مورد اشتباه بوده، زیرا خود کارخانه در امر فروش چرم شترمرغ فعالیت می کند و خریدی ندارد،‌ البته خرید شامل پوست خام شترمرغ می شود که دباغی آن صورت میگیرد سپس در مرکز فروش چرم شترمرغ ارسال می شود.

مرکز خرید و فروش چرم شترمرغ
مرکز فروش چرم شترمرغ

مرکز فروش چرم شترمرغ

هر کارخانه و شرکت فعال در زمینه چرم شترمرغ در جهان، یک محل را برای عرضه محصولات با عنوان مرکز فروش چرم شترمرغ در نظر می گیرد تا هر فردی در صورت داشتن سفارش نیاز به وقت گذاشتن نداشت باشد، یا در واقع هزینه حمل و نقل کمتری برای رفت آمد اش بپردازد.

در اصل کار مرکز فروش چرم شترمرغ، این است که سفارشات طبق فاکتور و قرارداد ارائه و ارسال نماید یا بطور کار برنامه ریزی روند تولید و فروش شرکت را در اختیار دارد، زیرا به خوبی میدانیم، اگر برنامه ریزی برای کار ها وجود نداشته باشد، قطعا مشکلات و یا حداقل وقفه زیادی در برنامه ها به وجود خواهد آمد، معمولا تمام فاکتور ها و میزان سفارشات در مرکز فروش چرم شترمرغ وجود خواهد داشت.

مرکز فروش چرم شترمرغ، به عنوان نمایندگی رسمی و اصلی کارخانه معمولا فعالیت خود را انجام می دهد و اطمینان خاطر را به افراد خواهد که بفهمند خرید خود را از کارخانه انجام میدخند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید