صفحه نخست / چرم شترمرغ / مرکز تولید چرم شترمرغ در ایران

مرکز تولید چرم شترمرغ در ایران

مرکز تولید چرم شترمرغ در ایران بعنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان این چرم طبیعی در جهان شناخته شده است و هر ساله سهم قابل توجهی از تجارت چرم پوست شترمرغ را در اروپا، آسیا و خاورمیانه دارد.

چرم های درجه یک وجوه اشتراک بسیاری با یکدیگر دارند. اما این موضوع در برخی از چرم ها موضوعی کاملا فاحش می باشد. چرا که کیفیت یکی از ارکان اصلی در انتخاب ماده اولیه تولید محصولات چرمی است.

چرم های سنگین قابلیت تولید محصولات و لوازم چرمی درجه یک را خواهند داشت و برای یک خریدار موضوعی از این مهم تر وجود ندارد.

مرکز تولید چرم شترمرغ

نزدیکی کیفیت این چرم با چرم تمساح، کامل ترین توضیح برای خریداران است. فولیکول ها در چرم شترمرغ، نقش آرایشی داشته و در صورت بالا بودن تعداد این فولیکول ها باید شاهد افزایش کیفیت این چرم مقاوم نیز بود.

چرم شترمرغ در ایران

کشور های گرمسیر زیادی در حال حاظر مشغول پرورش شترمرغ هستند، که یک از نام آشنا ترین آن کشور ایران می باشد و محصولات زیادی از این پرنده به تولید می رسد.

بهترین محصول شترمرغ در جهان، چرم آن بوده که نظر تمام پرورشدهندگان نیز به آن جلب شده است.

شترمرغ در ایران با کمبود تولید و تکثیر همراه نیست و این موضوع موجب محدودیت داشتن چرم شترمرغ نخواهد شد. از سویی دیگر تولید چرم شترمرغ به عنوان یک چرم درجه یک و باکیفیت، زمینه ساز فرآیند تولید محصولاتی زیبا، فاخر و ارزشمند برای انسان ها از پوست خام یک جاندار می شود.

مرکز تولید چرم شترمرغ

مرکز تولید چرم شترمرغ

بازار های غیر حقیقی در جامعه، یکی از اصلی ترین دلایل عدم اعتماد خریداران نسبت به انتخاب محصولات چرم و یا حتی خرید چرم شترمرغ خام شده است.

مرکز تولید چرم شترمرغ طبیعی و درجه یک در کشور، در نظر دارد تا با ساماندهی وضعیت تامین نیاز بازار های خرید داخلی وخارجی، شرایطی مطلوب را برای خریداران در این زمینه ایجاد نماید. بر همین اساس مرکز یاد شده تامین کننده بهترین چرم های مورد نیاز در زمینه های آماده سازی محصولات چرمی می باشد.

منبع: ostrichleather.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چرم شترمرغ

خرید اینترنتی چرم شترمرغ از کارخانه

شاید بتوان گفت، خرید اینترنتی چرم شترمرغ از کارخانه یا در واقع مرجع اصلی، یکی …