صفحه نخست / چرم خام / لیست قیمت چرم خام طبیعی در سال۹۹

لیست قیمت چرم خام طبیعی در سال۹۹

لیست قیمت چرم خام طبیعی اصل به خاطر افزایش نرخ دلار در سال ۹۹ بسیار مهم بود، چرا که قیمتهای پوست گاوی، بزی ، گوسفندی، شترمرغ تغییرات به خصوصی داشت.

لیست قیمت چرم خام

زمانی که صحبت از قیمت کالا ها در بازار می شود همه تصور می کنند که احتمال افزایش قیمت محصول مورد نظر در بازار خواهد بود به همین خاطر سعی می کنند تا قیمت ها را هر روزه رصد نمایند و هر موقع متوجه شدند که امکان افزایش قیمت وجود خواهد داشت، به سرعت سفراش و خرید می کنند.

در بازار ایران کمتر پیش می آید که ثبات قیمتی وجود داشته باشد و برخی از کالا ها هر روز قیمتشان تغییر می کند.

صنعت چرم طبیعی و مصنوعی کشور از بازار ایران دور نیست و تغییرات قمیتی به خوبی در چرم طبیعی دیده می شود و این به خاطر تغییرات قیمت دلار است که باعث می شود مواداولیه دباغی نیر قیمتشان افزایش پیدا کند.

لیست قیمت چرم خام

خوشبختانه قیمت چرم خام و طبیعی گاوی در سال ۹۹ تغییرات چشمگیری نداشت و تقریبا حدود 15 درصد بر نرخ آننسبت به اوخر سال ۹۸ اضافه گشت.

خرید چرم متری

امروزه هر فردی با کمی داشتن توانایی در دوخت لباس و پوشاک، به سادگی امکان این را دارد که یک محصول چرمی ساخت و تولید کند.

لیست قیمت چرم خام

بنابراین زمانی که فرد متوجه این موضوع می شود سریع به دنبال اجرا می رود، یعنی قصد این را پیدا می کند که یک کیف چرمی بدوزد، چرا که از ساده ترین محصولات چرمی که می توان به راحی تولید کرد، کیف چرمی طبیعی یا مصنوعی است.

بیشتر کسانی که برای اولین بار می خواهند با چرم طبیعی محصول تولید و دوخت نمایند، تصور می کنند که چرم طبیعی مانند چرم مصنوعی بر معیار هر متر مربع خرید و فروش می شود اما چرم طبیعی معیار اندازه گیری اش هر فوت مربع می باشد.

البته امکان این برای یک فروشنده مهیا هست که قیمت چرم طبیعی را بر شاخص متر اعلام کند و جای نگرانی نخواهد بود، پس در نتیجه خرید چرم متری برای طبیعی نیر امکان پذیر می باشد.

لیست قیمت چرم خام
خرید چرم متری

خرید چرم طبیعی از کارخانه

اگر هر یک از افراد قبل تصمیم گیری تمام مسائل را بررسی کرده باشند، قطعا بهترین راه کار را انتخاب می کنند، همچون مواردی مثل اقتصاد و درآمد، که می توان با افزایش سودآوردی به مورد دست پیدا نمایند.

از دید اکثر اشخاص، معمولا بهترین راه کار برای خرید عمده، سفارش محصول و کالا به کارخانه است، چون تقریبا همه به خوبی میدانند بهترین کیفیت با مناسب قیمت را فقط کارخانه اصلی می تواند ارائه دهد.

اما زمانی صحبت از خرید چرم طبیعی از کارخانه می شود، معمولا هر شخصی سریعا به سوی خرید می رود و هر کدام از شرکتها را مورد بررسی قرار می دهد تا ببیند که کدامیک از کارخانجات بهترین قیمت را ارائه می دهد، اما باید مواردی دیگر نیز توجه نمود.

لیست قیمت چرم خام
لیست قیمت چرم خام طبیعی در سال۹۹

معمولا هر کارگاه تولیدی یا افراد پس از خرید متوجه می شوند که چه نکات دیگری حائز اهمیت بوده است، زیرا پس از اتمام دوخت محصولات، یک چرم خام عیب و ایراد هایش مشخص می گردند، همچون:

 • نرم بودن چرم
 • ترک خورن یا نخوردن چرم
 • استحکام
 • ثبات رنگ چرم درطولانی مدت
 • یکدست بودن رنگ و نداشتن ابلغی
 • رخ سالم چرم

و مواردی دیگر که گفتن هر یک با نیاز به توضیحی خاص خواهد داشت، اما تمام موارد گفته شد را کارخانه های قدیمی و معتبر رعایت می کنند و می توان با اطمینان خاطر اقدام به خرید چرم طبیعی از کارخانه کرد.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی گاوی

شیوه های زیادی برای کم شدن بهای تمام شده یک کالا تولیدی وجود خواهد داشت،‌ اما بیشتر تولیدکنندگان از این موارد بی خبر هستند یا کمتر توجه می کنند.

لیست قیمت چرم خام
لیست قیمت چرم خام طبیعی در سال۹۹
یک کارخانه حرفه ای و قدیمی، بی شک تمام مراحل تولید را مورد بررسی قرار داده است تا بدانند چگونه بهای تمام شده را پایین بیاورد و یکی از مسائلی که موجب می گردد تا قیمت ارزان تری برای چرم خام و طبیعی در نظر بگیرد و به مشتریان خود اعلام کند، همین موضوع ساده است.

معمولا قیمت هر متر مربع چرم طبیعی در برخی از کارخانه های قدیمی و مجهز و پیشرفته در ارزان ترین سطح خود قرار دارد و به خاطر قدیمی بودن و داشتن نام و نشان تجاری معتبر، قطعا بهترین کیفیت را نیز ارائه خواهد داد.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی با توجه به میزان قیمت هر فوت مربع چرم طبیعی توسط فروشنده و شرکت مشخص می گردد. طبق معادلات ریاضی هر 10.76 برابر با یک متر مربع می باشد و با توجه به این قیمت محاسبه می شود.

قیمتها در لیست قیمت چرم در انتها قرار گرفته است.

لیست قیمت چرم خام

قیمت چرم خام طبیعی

در صورتی که یک فرد درک روشنی از میزان درآمد، تولید محصولات چرمی اطلاع داشته باشد، قطعا با کمی تلاش بدنبال این خواهد رفت تا بدانند که چگونه می توان، کارگاه تولید محصولات چرمی راه اندازی کرد و سپس بدنبال بدست آورن قیمتهای مواد اولبه می رود، البته باید ابتدا مواردی دیگر را بررسی کرد و درک بیشتری از تولید محصولات چرمی بدست آورد. به عنوان مثال:

اگر هدف شما از بدست آرودن قیمت هر فوت چرم خام طبیعی ، این هست که نرخ محصول نهایی را بدست آورید، بهتر است ابتدا از قیمت کیف و کفش یا هر محصول چرمی دیگر در بازار با خبر شوید.

قیمت چرم خام طبیعی

چون احتمالا اینگونه راحت تر می توانید محاسبه کنید تا قیمت چرم خام طبیعی در بازار چقدر باشد برایتان به صرفه است، البته نباید فراموش نمود که قیمت چرم طبیعی هر چقدر هم گران باشد باز هم صرفه اقتصادی و درآمدی زیادی برای دوزنده در بر خواهد داشت.

قیمت چرم گوسفندی

کارگاه های بسیار زیادی در زمینه دوخت محصولات چرمی در سرتاسر ایران مشغول به فعالیت هستند اما قاعدتا بیشتر کارگاه ها همه ی محصولات چرمی را تولید نمی کنند و تخصص خود را تنها بر روی تولید یک محصول خاص می گذارند تا کیفیت کار و محصول به شدت افزایش پیدا کند.

لیست قیمت چرم خام

به همین خاطر زمانی که به کارگاه های مختلف مراجعه می کنیم متوجه می شویم که کاپش و کت چرمی را فقط چند کارگاه خاص و منحصر به فرد تولید و دوخت می نمایند، زیرا کار دوخت لباس چرم طبیعی کمی سخت بوده و هر کارگاهی از عهده این کار بر نمی آید.

تولیدکنندگانی که در زمینه تولید کاپشن و کت چرم طبیعی فعال هستند به خوبی مدانند که فقط از چرم گوسفندی لباسی یا گاوی لباسی می توان در دوخت استفاده نمود، زیرا چرمهای مختص به خود را دارد و هر چرمی مناسب این نوع مصرف نیست.

امروزه هر کارخانه ای تخصص خود را بر روی تولید یک نوع چرم خاص می گذارد تا اعتبار بیشتری پیدا کند و به همین خاطر قیمت چرم گوسفندی لباسی در بازار با توجه به کیفیت و نام کارخانه تولیدکننده تعیین می شود.

قیمت چرم اشبالت

با داشتن کمی تجربه و دانش در زمینه چرم و محصولات چرمی، می توان فهمید که انواع چرم طبیعی در بازار وجود دارد و هر یک را برای کاربرد خاص و اختصاصی، مشتریان سفارش می دهند و کارخانه با توجه به آن، اقدام به تولید و ساخت می نماید.

لیست قیمت چرم

از انواع چرم طبیعی که مصارف زیادی هم دارد، موارد زیر قابل اشاره است:

 • چرم بزی
 • چرم گاوی معمولی
 • چرم گاوی اشبالت
 • چرم گاوی مبلی
 • چرم گاوی نبوک
 • چرم گاوی لباسی
 • چرم گاومیش
 • چرم گوسفندی معمولی
 • چرم گوسفندی لباسی
 • چرم شترمرغ
 • چرم شتر
امروزه چرم گاوی اشبالت از پر مصرف ترین چرمهای طبیعی قرار گرفته است، زیرا این نوع چرم خام و نوع نبوک زیبایی خاصی داشته و زمانی که در تولید کیف و کفش استفاده می شود، زیبایی یک کالا چرمی دو چندان می کند.

همچنین به لحاظ قیمتی، قیمت چرم اشبالت تقریبا در حد بزی قرار دارد و قیمت و بهای تمام شده برای تولیدکننده محصولات چرمی تا حد بسیاری بالایی ارزان تمام خواهد شد و درآمد سرشاری را نصیب دوزنده می نماید.

لیست قیمت چرم خام

لیست قیمت چرم در سال ۱۳۹۹

فعالان و صنعتگران از روند عرضه و تقاضا و حجم خرید و فروش ها در بازار به خوبی آشنا هستند و سعی می کنند به خاطر رقابتی بودن، لیست قیمت ها را براحتی در سایت یا مرجع های اطلاع رسانی دیگر قرار ندهند تا رقبایشان اطلاع پیدا نکنند.

هر تولیدکننده و شرکتی میزان سهمی از بازار دارد و نسبت به آن قیمت ها را به مشتریان به صورت شخصی و خصوصی اعلام می کند تا مانند قبل بتواند ادامه فعالیت و حتی رشد داشته باشد.

لیست قیمت چرم خام

اما این شرکت سعی کرده براحتی لیست قیمتها را در سایت قرار دهد و فروشنده یا مصرف کننده بتواند اطلاعات لازم را نسبت به قیمت بدست آورد و در صورت صلاح دید، سفارش لازمه را اعلام نماید.

قیمت چرم
لیست قیمت چرم

همانطور که مشاهده می کنید، قیمت هر یک از چرم های خام و طبیعی مشخص شده و با کمی مقایسه تصمیم گیری راحت می گردد.

خرید اینترنتی چرم گاومیش

هر کارخانه‌، شرکت یا فروشگاه، شیوه هایی برای فروش محصولات خود به کار می گیرد و یکی از شیوه هایی که امروزه از نظر تمام مشتریان آسوده و راحت بشمار می رود، خرید اینترنتی چرم و محصولات چرمی است.

لیست قیمت چرم خام

خرید اینترنتی چرم، مزایا زیادی دارد و تقریبا اطلاعات گسترده ای درباره هر نوع چرم به مشتریان می دهد تا تکمیل کننده شبهات باشد، البته شرکت ما سعی کرده تا در کنار اطلاع رسانی اینترنتی بصورت کاملا مستقیم و تلفنی یا حضوری اطلاعات لازمه را که در سایت یا فروشگاه اینترنتی وجود ندارد در اختیار هر مشتری بگذارد.

با این حال خرید اینترنتی چرم گاومیش و انواع چرم طبیعی دیگر که در بالا نام برده شده امکان پذیر بوده و چنانچه مشکی بود می توان از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین چرم بزی

خرید اینترنتی چرم بزی خام اصل

خرید اینترنتی چرم بزی خام و انواع چرمهای طبیعی اصل دیگر از طریق سایت رسمی …