صفحه نخست / چرم بزی / قیمت چرم طبیعی بزی در بازار

قیمت چرم طبیعی بزی در بازار

قیمت چرم طبیعی بزی و گاوی در بازار اگر ارزان و به صرفه باشد قطعا دیگر چرمهای مصنوعی در جهان جایی برای صحبت نخواهند داشت،‌ زیرا تمام افراد تمایل به استفاده از چرم طبیعی دارند.

قیمت چرم طبیعی بزی
چرم طبیعی در بازار

همه ی ما میدانیم قدمت چرم طبیعی و پوست حیوانات به زمان انسان های نخستین و نیاکان ما بر می گردد، بنابراین ارزش چرم طبیعی از همان ابتدا حس شده است و در حال حاظر و حتی در آینده نیز ارزش بیشتری پیدا می کند.

برخی از صنعتگران و فعالان صنایع با توجه به ارزش چرم طبیعی، تصمیم به راه اندازی خط تولید چرم مصنوعی نموده اند، اما به خوبی نمیدانند که چرم طبیعی با پوست انسان سازگاری بهتری دارد و از طرفی دیگر چرم مصنوعی حساسیت زا است، بنابراین افراد در ابتدا چرم طبیعی را انتخاب می نمایند.

قیمت چرم طبیعی
انواع چرم طبیعی

چرم طبیعی از پوست حیوانات مختلف به تولید می رسد بنابراین در بازار انواع چرم خام قابل مشاهده خواهد بود همچون:

 • چرم بزی
 • چرم گوسفندی
 • چرم گاوی
 • چرم شترمرغ
 • چرم شتر
 • چرم خرگوش
 • چرم مار
 • چرم کروکودیل
 • چرم سوسمار
 • چرم ماهی
 • چرم روباه

معمولا تمام این چرم ها در یک کارخانه به تولید نمی رسد، اما می توان تمام این موارد را در یک مرکز فروش معتبر و قدیمی پیدا نمود.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی

وقتی از بین انواع چرم طبیعی، یک یا چند نوع را انتخاب می کنیم احتمالا گام دوم پس از انتخاب، قیمت خواهد بود، بنابراین شخص سعی می کند که قیمت هر متر مربع چرم طبیعی را بدست آورد تا برآورد هزینه نماید.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی
قیمت هر متر مربع چرم طبیعی
معمولا تمام فعالان دوست دارند تا از قیمت هر متر مربع چرم طبیعی توسط ارائه کننده مرجع با خبر شوند، زیرا مرجعیت بیشتری دارد.

معمولا در هر شهر ایران چرم فروشی هایی وجود دارد و هر کدام قیمت چرم طبیعی را طبق مواردی وضع می کنند یا بهتر بگویم با قدری سود قیمتها را تعیین می کنند که البته حق و منصفانه است ولی ممکن است کم ثبات قیمتی وجود نداشته باشد.

یکی از مهمترین ملاک ها را می توان، قیمت چرم طبیعی در بازار تهران را در نظر داشت، چون فروش زیادی دارند و زیادی نغییراتی بروی قیمتها اعمال نمی کنند.

خرید چرم طبیعی از کارخانه

کارگاه های زیادی در ایران مشغول به فعالیت در زمینه تولید محصولات چرمی هستند و اکثرا هر یک دوست دارند تا مواد اولیه را دست اول خریداری کنند یا بهتر بگوییم هر فرد علاقه دارد تا کالا مدنظر خود را بصورت کاملا مستقیم از کارخانه تولیدکننده خرید کند، چرا که بدون شک قیمت ارزان تر تمام خواهد شد.

خرید چرم طبیعی از کارخانه
خرید چرم طبیعی از کارخانه
خرید چرم طبیعی از کارخانه، جزء بهترین راه حل ها برای ارزان تر شدن بهای تمام شده به حساب می رود، چون یک کارخانه دار میفهمد که قیمت برای یک کارگاه تولیدی چقدر اهمیت دارد.

بی شک یک کارخانه چرم طبیعی سالانه سهمی از بازار در تولید دارد و حتی تاجران بسیار زیادی از دیگر کشور ها را جذب می نماید، زیرا اگر تولید افزایش یابد، قطعا کیفیت محصول نهایی افزایش و قیمت تا حدودی کاهش خواهد یافت.

قیمت هر پا چرم بزی

همانطور گفته شد، در جهان چرم های بسیار زیادی به تولید می رسد، اما برخی به علت قیمت مناسب و به صرفه، مصرف بیشتری داشته و تقاضا بالایی دارد و تقریبا با قیمت چرمهای مصنوعی برابری می کند.

قیمت هر پا چرم بزی
قیمت هر پا چرم بزی

از چرمهای قیمت مناسب می توان به  چرم بزی و گوسفندی اشاره نمود، البته بیشتر مصارف چرم گوسفندی، مربوط به طراحی و تولید لباس های چرمی می باشد ولی چرم بزی در کیف و کفش کاربرد بسیار زیادی دارد.

قیمت هر پا چرم بزی در بازار ایران، منصفانه و ارزان است و به حد قابل توجه ای توسط کارخانجات تولیدکننده مورد بررسی واقع می شود تا زیادی قیمتها افزایش نیابد و یا حداقل امکان تغییرات چندانی نداشته باشد همچنین در مورد کیفیت باید گفت، کیفیت چرم بزی و گوسفندی ایران با اروپا برابری می کند، چرا که هر سالانه از سمت ایران، صادرات دارد.

قیمتها در انتهای مطلب وجود دارد.

قیمت چرم گوسفندی

همه ی ما به خوبی میدانیم، مصارف هر چرم طبیعی بصورت معمول متفاوت است و یا باید طبق کاربرد مدنظر به تولید برسد.

معمولا چرم گوسفندی برای لباس به تولید می رسد اما برخی از کیفیت های پوست خام گوسفند جهت لباسی مناسب نیستند و باید طبق اصول برای تولید کیف و کفش استفاده گردد.

قیمت چرم گوسفندی
قیمت چرم گوسفندی

قیمت چرم گوسفند با کاربرد کیف و کفش، ارزان تر از نوع لباسی است و بنابراین با چرم بزی برابر خواهد کرد، از همین رو تولیدکنندگاه محصولات چرمی این چرم را در بعضی از مواقع خریداری می کنند.

قطعا برای ساخت یک کاپشن یا کت باکیفیت چرمی باید از یک چرم لباسی درجه یک استفاده نمود و به همین خاطر که چرم لباسی اهمیت بالایی دارد، زحمت و مواد دباغی بیشتری استفاده می شود و بدون شک قیمت چرم لباسی از حد معمول باید بالاتر باشد.

قیمت چرم طبیعی برای مبل

برخی ها تصور می کنند که از انواع چرم می توان برای تولید مبلمان استفاده نمود و قیمت چرمهای ارزان قیمت را برای دوخت رو مبلی خود در نظر می گیرند که این به گونه ای کاملا اشتباه است.

قیمت چرم مبلی
قیمت چرم طبیعی مبلی

چرم مبلی یک چرم خاص به لحاظ کیفیت می باشد، در واقع زمان و مواد بیشتری برای تولید چرم مبلی صرف می شود، چرا که چرم مبل باید دارای انعطاف پذیری، نرم بودن، استحکام، نازک و رخ سالم باشد، اگر هر یک بدرستی رعایت نگردد به خوبی نمی توان در تولید مبل استفاده نمود و همچنین در آینده احتمال خرابی دارد، به همین خاطر قیمت چرم مبلی کمی بالاتر یا گران تر است.

خوب است بدانید که هر شرکتی توان تولید چرم مبلی را ندارد، چون کمی دشوار بوده و نیاز به تجربه دارد.
قیمت چرم طبیعی برای مبل در ایران کمتر از نرخ های جهانی قرار دارد و به جهت کیفیت تقریبا استاندارد های بین المللی را بدست آورده است.

ضمنا چرم مبلی از پوست گاوی به تولید می رسد بنابراین ابعادی بزرگتری داشته و باید از پوست های سالم جدا گردد.

قیمت چرم مبلی
قیمت چرم طبیعی مبلی

قیمت چرم طبیعی مبلی بصورت در قالب لیست قیمت در ادامه مطلب وجود دارد.

لیست قیمت چرم

خوشبختانه همه ی افراد قبل از تولید کالا و محصولات، تمام موارد را مورد بررسی قرار می دهند تا بفهمند تولید یک کالا چقدر سود و درآمد تا بتوانند بصورت حرفه ای و آینده خود را در آن شغل صرف نمایند.

قیمت مواد اولیه، مطابق با همیشه مهم ترین مسئله بشمار می رود، بنابراین قیمت تک به تک هر مواد اولیه ای برای تولید کیف و کفش و دیگر محصولات چرمی مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

لیست قیمت چرم
لیست قیمت چرم طبیعی

قیمت انواع چرم طبیعی را معمولا هر کارگاه دوخت محصول چرمی بررسی می کند تا سود نهایی را بدست آورد.

در اینجا لیست قیمت چرم طبیعی قابل مشاهده خواهد بود.

قیمت چرم
قیمت چرم

پس از نگاه کردن به لیست، می توان به سادگی بهای تمام شده هر محصول چرمی را تا حدودی دقیق متوجه شد.

چرم ارج


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

فروش آنلاین چرم بزی

خرید اینترنتی چرم بزی خام اصل

خرید اینترنتی چرم بزی خام و انواع چرمهای طبیعی اصل دیگر از طریق سایت رسمی …