صفحه نخست / چرم طبیعی / قیمت هر متر مربع چرم طبیعی در کارخانه

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی در کارخانه

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی درجه یک در بازار با قیمتهای خرید چرم از کارخانه تفاوت هایی دارد و هیمن باعث شده تا هر فردی مرجع تولید محصولات را انتخاب نماید.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی

هر لحظه که در فکر سفارش و خرید کالا هستید باید موارد زیادی را بررسی نمایید تا بتوانید به درستی تصمیم گیری کنید، هر موردی می تواند تغییری در روند انتخاب محصول ایجاد کند.

به طور معمول همه ی افراد، وقتی به یک کالا احتیاج پیدا می کنند دوست دارند بهترین مدل و مارک آن را خریداری و سفارش دهند تا احساس بهتری داشته باشند.

هنگامی که کارخانه تولید چرم طبیعی می خواهد مدلی از چرم طبیعی خلق کند و بسازد، تمامی جوانب را در نظر می گیرد و در نهایت یک چرم درجه یک و باکیفیت خروجی کارخانه اش باشد.

اینگونه مشتریان بیشتری برای انواع چرم طبیعی جذب می گردند و سبب رشد شرکت خواهد شد ولی قبل از سفارش هر نوع، باید از نحوه قیمت گذاری اطلاع پیدا نمود. ضمنا برخی از افراد واحد اندازه گیری چرم طبیعی را نمی دانند و وقتی که فروشندگان قیمتها را ارائه میدهند، ممکن است متوجه نگردید.

واحد اندازه گیری چرم طبیعی چیست؟

لازمه معیار و واحد برای خرید و فروش هر کالایی در جهان وجود دارد و تمام کارخانجات و شرکتها استفاده مداوم از این موضوع دارند و تحت هیچ عنوان نمی توان چشم پوشی نمود.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی

در خصوص واحد اندازه گیری چرم طبیعی نیز باید گفت که هر کشور طبق واحد مرسوم خود استفاده می کند.

چندین واحد اندازه گیری وجود دارد، شامل:

 • متر مربع
 • دسی متر
 • پا یا فوت مربع
 • یارد
 • سانتی متر

این واحد های اندازگیری برای چرم خام قابل استفاده است ولی در ایران برای واحد اندازه گیری چرم طبیعی از پا یا فوت مربع استفاده می کنند ولی برخی تصور می کنند که بر معیار متر مربع است، خوب است بدانید سانتیمتر برای چرمهای گران قیمت همچون کروکودیل و تمساح استفاده می شود.

دلیل استفاده از فوت مربع برای چرم طبیعی، در واقع دقت اندازه گیری است و این برای هر کارخانه تولیدکننده ای مهم می باشد، اما به خاطر اینکه بعضی از افراد می خواهند قیمت چرم طبیعی با مصنوعی مقایسه کنند لازم دارند تا قیمت هر متر مربع چرم طبیعی را بدست آورند و سپس میزان تفاوت را متوجه گردند.

لیست قیمت هر متر مربع چرم طبیعی

برای مقایسه ی هر محصولی با دیگر محصولات، باید معیار فروش ها برابر باشند، تا بتوان بدرستی تفاوت ها متوجه شد.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی

در خصوص مقایسه چرم طبیعی با مصنوعی مهمترین نکته نحوه اندازه گیری بود که به آن اشاره شد و حالا باید دانست که قیمت هر متر مربع چرم طبیعی براساس هر فوت چقدر می باشد.

برای تبدیل هر متر مربع به قیمت هر فوت چرم طبیعی لازم است تا ابتدا میزان اندازه هر فوت را دانست، در جهان هر فوت برابر 30.5 در 30.5 سانتی متر هست ولی متاسفانه در ایران این قاعده برای کارخانه ها، ۲۸ در ۲۸ سانتی متر است و این کمی تداخل ایجاد می کند.

اگر مبنا اندازه هر فوت را ۳۰.۵ در ۳۰.۵ قرار دهیم، هر متر مربع برابر 10.76 فوت می باشد و اگر اندازه 28 را در نظر بگیرم برابر 12.75 خواهد بود و با توجه به لیست قیمت هر فوت چرم طبیعی، باید کمی محاسبات ریاضی انجام  انجام داد تا به قیمت هر متر رسید.

اما اگر می خواهید قیمت هر مترمربع چرم طبییعی را بدست آورید می توانید لیست قیمت چرم طبیعی را مشاهد کنید.

این قیمتها به صورت حدودی بوده و طبق بازار چرم طبیعی تهران است و احتمالا در کارخانه ارزان تر از این خواهد بود.

قیمت هر متر مربع چرم

بازار چرم طبیعی تهران

بازار ایران و جهان به عنوان یک مرکز پخش جزئی و حتی عمده کالا و محصولات شناخته می شود و برای هر محصولی در جهان، تقریبا بازار مخصوص وجود دارد.

بازار چرم طبیعی تهران به عنوان مرکز بازارهای ایران شناخته شده است و انواع چرم خام را عرضه می کند و برای خرید های جزئی می توان به سادگی اقدام به خرید نمود.

بازار چرم تهران کجاست؟

وقتی متوجه شدید که بازار چرم طبیعی تهران می تواند انواع چرمها را تامین کند، بی شک باید بدانید که این بازار در کجا قرار دارد.

یکی از مراکز و بازار چرم تهران، در خیابان سعدی شمالی گرفته است و بسیاری از چرم فروشان طبیعی و مصنوعی در این بازار فعالیت می کنند و حتی در صورت سفارش، می توانند انواع چرم طبیعی خام را بسته بندی و با پست یا شرکت های باربری ارسال کنند.

اما شرکتها، ارگانها، فروشگاه ها، مراکز پخش، بازاریان و از قبیل برای خرید عمده خود لازم دارند، تا انواع چرم طبیعی به صورت عمده تامین و تهیه کنند که این از طریق بازار تقریبا امکان پذیر نیست و نیاز است تا با مرکز فروش عمده چرم یا کارخانه تولیدکننده آشنایی پیدا نمود.

قیمت هر متر مربع چرم

مرکز فروش عمده چرم طبیعی

یک مرکز فروش عمده چرم طبیعی باید توانایی های زیادی داشته باشد تا بتوان از آن به عنوان یک مرکز یاد نمود و مراکز مختلف نمی توانند به عنوان تولیدکننده شناخته شوند ولی قابلیت های یک مرکز حرفه ای و قدرتمند چیست؟

موارد بسیاری را یک مرکز فروش چرم طبیعی باید دارا باشد همچون:

 • تامین انواع چرم طبیعی
 • تولیدکننده چرم خام
 • داشتن انواع کیفیت چرم
 • فروشنده عمده چرم
 • صادران چرم طبیعی
 • حمل و نقل در کوتاه ترین زمان
 • تعهد کاری
 • خوش قولی
 • تضمین قیمت چرم
 • مرجوع کردن

این موارد گفته شده به عنوان اصلی ترین شاخصه ها به شمار می رود و کمی دقت کنید، بی شک خواهید فهمید که اهمیت زیادی دارند و هر یک اثر کاملا مستقیمی بر روند خرید و فروش چرم طبیعی خواهد گذاشت، در ضمن اینگونه قیمت هر متر مربع چرم طبیعی بسیار مناسب تر خواهد بود.

سایت اصلی: مرکز چرم طبیعی


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت هر متر مربع چرم

قیمت هر فوت چرم گاوی در تهران

قیمت هر فوت چرم گاوی در تهران با توجه به نرخ بازار روز دارای نوساناتی …