صفحه نخست / چرم شترمرغ / قیمت چرم شترمرغ در ایران

قیمت چرم شترمرغ در ایران

قیمت چرم شترمرغ در ایران مطابق با همیشه رکورد دار ارزان ترین است، بطوری که صادرات این پوست سالانه بیش از 20 هزار جلد می باشد، و کیفیت این چرمها به حد قابل قبول بین المللی هست.

قیمت چرم شترمرغ
قیمت چرم شترمرغ در ایران

همه ی افراد ایرانی به خوبی میدانند که ایران به عنوان یک کشور پر منابع است و هر سال سعی می گردد که در کنار آن، تولیدات کالا های باکیفیت و صادراتی افزایش پیدا کند، زیرا این مورد باعث خواهد شد تا کشور های دیگر همچون اروپا و آمریکا نظرشان نسبت به ایران تغییر کند.

ایران محصولات متنوعی دارد و در برخی از آنها رشد بسیار خوبی داشته است، همچون صنعت پوست و چرم طبیعی که مصارف زیادی در جهان و دنیا دارد، هم اکنون بعضی از کشور هایی که همسایه ایران هستند و در زمینه چرم طبیعی فعالیت دارند و به خوبی در این صنعت قدرتمند شناخته شده اند، پوست خام، همچون سالامبور گوسفندی و بزی را از ایران وارد و سپس بصورت فینیش آن را در می آورند و دوباره صادر می نمایند.

چرم طبیعی شترمرغ، گاوی، بزی و گوسفندی، چهار چرم اصلی است که در ایران با کیفیت عالی به تولید می رسد و بیشتر افراد تاجر و فعال در صنعت چرم و حتی تولیدکنندگان اصلی در برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی این موضوع را به خوبی فهمیده اند.

قیمت چرم شترمرغ
چرم شترمرغ در ایران

چرم شترمرغ در ایران

پرورش شترمرغ، شرایط خاص خود را دارد که در هر کشوری به جهت آب و هوایی به سادگی امکان پذیر نیست و پرورش شترمرغ زنده با مشکل روبه رو خواهد شد.

کشور ایران بدلیل هوای معتدل و مطابق با شرایطی که شترمرغ زنده برای پرورش لازم دارد، عالی می باشد و براحتی امکان پرورش شترمرغ وجود دارد، با در نظر گرفتن این موارد می توان درک نمود تولید این پرنده در ایران با موفقیت شکل گرفته است.

از نظر برخی تاجران در دیگر کشور ها از جمله اروپا و آمریکا، چرم شترمرغ خام و طبیعی فقط انحصار آفریقا است و در هیچ کشور دیگری دباغی پوست شترمرغ صورت نمی پذیرد، چرا که تصور می کنند پرورش و تولید این پرنده و محصولات آن فقط در دست آفریقا می باشد،‌ اما باید گفت که چرم شترمرغ ایرانی نیز به شدت در حال تولید است.

خوب است بدانید که کشور ایران در پرورش شترمرغ، رتبه دوم جهانی را در حدود 20 الی 25 سال بدست آورده است، بنابراین در تولید چرم شترمرغ طبیعی نیز توانایی دارد، یا بهتر بگوییم قدرتمند حرکت می کند.

چرم شترمرغ در ایران در حال حاظر با روند رو به رشد تولید می گردد، زیرا با راه اندازی کشتارگاه های صنعتی مخصوص این پرنده پوست خام شترمرغ بسیار باکیفیت تر از قدیم بوده و مطابق با آن کیفیت نهایی چرم شترمرغ نیز بهتر شده است.

محصولات چرم شترمرغ
محصولات چرم شترمرغ

محصولات چرم شترمرغ

مطابق با همیشه افراد از کالاهای طبیعی، استقبال بهتر یا بیشتری دارند، زیرا نسبت به کیفیت و سلامت بودن یا غیر مصنوعی بودن این محصولات، آگاهی کامل دارند.

همه ی ما به خوبی خواهیم دانست که مواد مصنوعی چه ضرر و زیان هایی در جهان دارند، بنابراین همه ترجیح می دهیم تا از محصولات کاملا طبیعی استفاده نماییم، محصولات چرم شترمرغ طبیعی، این نوع محصولات بشمار می رود، این محصول در کنار سلامت نگه داشتن جسم، زیبایی خاصی را نیز القاء می کند و دوام بسیار زیادی دارد.

شاید برایتان تعجب آور باشد که سلامتی جسم را با استفاده از چرم طبیعی چرا بیان کردیم، معمولا پوشاکی که از مواد طبیعی شاخته شده باشند، سازگاری بهتری با جسم انسان دارد بخصوص لباس و کفش که بیشترین مصرف را دارد، در نتیجه کفش، کیف و لباسی که از چرم طبیعی، ساخته و تولید شده باشد، بهتر می تواند از جسم مراقبت و محافطت نماید.

پس بهتر است تا از محصولات چرم شترمرغ استفاده کرد، زیرا در کنار موارد گفته شد ، می توان شیک پوش بودن یا خوشتیپ و جذاب بودن را به اطرفیان یا با افرادی که در ارتباط هستیم، نشان دهیم و همچنین این موجب خواهد شد تا ارتباط قوی تر و صمیمی با افراد مختلف داشته باشیم.

صادرات چرم شترمرغ
صادرات چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ

هر کشور در جهان سالانه از یک سری محصولات واردات و صادرات دارد، که با توجه به این موارد باید درک نمود کشورها باید بایکدیگر تقابل و همکاری داشته باشند که معمولا همین گونه پیش می رود.

چرم شترمرغ، گاوی یا گوسفندی به دلیل اینکه از پوست دباغی شده حیوانات بدست آمده اند و چرم طبیعی بشمار می روند خاطر خواه یا بهتر بگوییم طرفدار زیادی دارد، چرا که کمتر کشوری می تواند این حیوانات را پرورش دهد و زیرا در کشورهایی پرورش و تولید می یابند که مطابق با طبع بدن این حیوانات قرار داشته باشد.

کشور هایی که بیشتر از تولید شان پوست و چرم طبیعی استفاده می کنند، معمولا واردات می کنند و اگر این کار را نکنند اقتصاد کشورشان با مشکل روبه رو خواهد شد، چون سبب افزایش قیمت یا کاهش کیفیت چرم خواهد شد.

در حال حاظر بدلیل کمبود چرم شترمرغ در سرزمین های دیگر، ایران سعی می کند تا چرم شترمرغ مورد نیاز شان را تامین نماید تا دچار مشکلات اقتصادی که بیان شد نشوند، اما دلیل دیگر صادرات چرم شترمرغ، کیفیت بی نظیر و زیبایی این چرم است، البته این مورد را دیگر همه ی افرادی که حوزه چرم فعال هستند به خوبی میدانند.

قیمت چرم شترمرغ
قیمت چرم شترمرغ در ایران

قیمت چرم شترمرغ

قیمت چرم شترمرغ در ایران و جهان بر چندین اساس و ملاک ها تعیین و برآورد می گردد، که معیار آن، هر فوت یا هر پا است، زمانی که چرم شترمرغ با استفاده از دستگاه ها، طبق تکنولوژی روز و فرمول اندازه گیری مشخص شده یعنی 30 سانت در 30 سانت، میزان اندازه بدست می آید.

اولین پارامتر قیمت گذاری پس از بدست آوردن اندازه، کیفیت می باشد، البته به گونه ای قیمت نهایی گذاشته خواهد شد که هزینه های تولید و دباغی پوست خام و بخصوص خود هزینه پوست خام شترمرغ بدست آید.

اکثر تاجران جهان میدانند که نحوه قیمت گذاری پوست و چرم شترمرغ در ایران به هر شکل صورت پذیرد، باز هم از قیمت جهانی چرم شترمرغ، پایین تر است، حتی اگر نسبت به قیمت خود ایران بالاتر قرار داشته باشد.

لیست قیمت روز هر پا چرم شترمرغ در سایت قرار داده شده تا هر فردی بتواند به ساده ترین شکل ممکن از قیمتها اطلاع پیدا کند.

قیمت چرم شترمرغ
قیمت چرم شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ

با توجه به این که هر کشوری در جهان یک مرکز فروش انحصاری برای هر کالایی انتخاب می کنند، در ایران نیز، یکی از مراکز تولید چرم شترمرغ اصلی این مرکز شناخته شده است، چرا که تاکنون صادرات، قابل توجه ای داشته و توانسته کیفیت ممتازی در زمینه صادرات ارائه دهد.

این مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران، این توانایی را پیدا کرده که در برخی از نقاط جهان نمایندگی داشته باشد، یا در واقع کسانی که برایشان مقدور نیست، چرم شترمرغ را در کشورشان در حجم های کم دریافت نمایند، می تواند از طریق نمایندگی فروش پوست شترمرغ اقدان به خرید یا سفارش کنند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید