صفحه نخست / چرم شترمرغ / قیمت عمده چرم ساق پای شترمرغ اصل

قیمت عمده چرم ساق پای شترمرغ اصل

قیمت عمده چرم ساق پای شترمرغ اصل را چگونه می توان به دست آورد؟ چه معیار ها و پارامتر هایی در تعیین قیمت عمده و شرایط فروش انواع چرم نواحی مختلف بدن شترمرغ تاثیر گذار بوده و باید به آن ها توجه شود؟

به طور کلی زمانی که پوست شترمرغ از بدن لاشه کاملا جدا می شود، می توان از نواحی مختلف پوست اقدام به تولید چرم کرده و از چرم خام به دست آمده در تولید محصولات چرمی استفاده نمود.

چرم ساق پای شترمرغ

چرم ساق پای شترمرغ را می توان گفت یکی از بهترین چرم های به دست آمده از قسمت های مختلف بدن شترمرغ است که در رابطه با آن توضیحاتی را ارائه می کنیم.

چرم ساق پای شترمرغ اصل

چرم ساق پای شترمرغ در مقایسه به چرم دیگر قسمت های بدن شترمرغ دارای ویژگی ها و خصوصویاتی بوده که باعث شده میزان تقاضا برای آن همواره بالا باشد و فروش بسیار بالایی نیز داشته باشد.

چرم ساق پا شترمرغ به دلیل به دلیل برخورداری از انعطاف پذیری بسیار عالی، نرمی و لطافت مطلوب و همچنین استحکام و مقاومت بسیار بالا برای تولید بسیاری از محصوولات چرمی مناسب است.

چرم ساق پای شترمرغ

کارخانه های تولید کننده محصولات چرمی از چرم به دست آمده از ساق پای شترمرغ در تولید محصولاتی نظیر کاپشن، هدایای تبلیغات و کیف های جیبی استفاده می کنند و البته تنوع طرح و رنگ چرم به دست آمده از ساق پای شترمرغ اصل در بازار بسیار زیادی می باشد.

قیمت عمده چرم شترمرغ

به طور کلی قیمت عمده چرم شترمرغ به پارامتر ها و معیار های بسیار زیادی بستگی دارد که دانستن آن ها برای تاجران و خریداران عمده به خصوص تولید کنندگان محصولات چرمی الزامی و ضروری است.

قیمت عمده چرم شترمرغ

نوع چرم شترمرغ از نظر مربوط بودن به کدام قسمت از بدن شترمرغ همواره از معیار های مهم در تعیین قیمت چرم شترمرغ است، به طور مثال قیمت چرم ساق پای شترمرغ با قیمت چرم پوست شترمرغ متفاوت می باشد.

چرم ساق پای شترمرغ
قیمت عمده چرم ساق پای شترمرغ اصل

معیار های دیگری نظیر رنگ، درجه کیفی، طرح، برجستگی های روی چرم و چگونگی رخ آن و… همگی در تعیین قیمت عمده آن تاثیر گذار هستند و می توان به راحتی قیمت عمده چرم شترمرغ را از کارشناسان این سایت جویا شد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …