صفحه نخست / پوست شترمرغ / قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

جدیدترین قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ برای هر خریداری مهم هست نه تنها برای چرم شترمرغ بلکه برای هر خرید محصول دیگری، قیمت معیار هر خریدی می باشد که در مورد چرم شترمرغ بر اساس هر فوت یا هر جلد از پوست شترمرغ، قیمت تعیین می شود.

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

البته همان طور که گفته شد چرم شترمرغ جز چرم های سبک محسوب می شود و معمولا خریداران و همچنین فروشندگان تمایل به معامله جهت چرم های شترمرغ با مساحت زیاد را دارند، این موضوع به این دلیل است که می توانند مانور زیادی بر روی چرم مورد نظر ارائه بدهند و مواد مورد نیاز خود مثل پوشاک، رو مبلی و انواع و اقسام پارچه را کنند.

اما عوامل تعیین کننده قیمت هر فوت چرم شترمرغ منوط به کیفیت و نوع چرم مورد نظر می باشد که هر چه این عوامل، بالا و عالی باشند قیمت نیز بالاتر می رود.

چرم پوست شترمرغ
چرم پوست شترمرغ

دستگاه دباغی پوست شترمرغ

برای تولید هر محصولی در جهان نیاز و وجود تکنولوژی معمولا احساس می گردد، بنابراین برای تولید چرم شترمرغ نیاز به وجود برخی از تجهیزات و دستگاه ها است.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ از اصلی ترین تجهیزات تولید چرم این پرنده است، البته منظور از دستگاه، خط تولید کارگاه و کارخانه می باشد که هر دستگاهی نباشد،‌ قطعا نمی توان تا مراحل آخر کار تولید را انجام داد.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ
دستگاه دباغی پوست شترمرغ

یکی دیگر از دستگاهها، دستگاه اندازه گیری چرم طبیعی است و دستگاهی که برای پوست شترمرغ مورد استفاده واقع می شود کاملا متفاوت بوده و تخصصی تر می باشد و در قیمت گذاری اثر دارد.

در مورد هزینه پرداختی هر فوت چرم شترمرغ به صورت 30.5 سانتی متر در 30.5 سانتی متر می باشد و برای تعیین قیمت هر جلد چرم شترمرغ به کمک دستگاه های مخصوص تعیین قیمت را انجام می دهند و سپس از طریق انواع بازار های موجود و فعلی به خریداران مربوطه چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور می فروشند.

کارگاه دباغی پوست شترمرغ

برای هر یک از تولیدکننده های چرم طبیعی، داشتن یک کارگاه دباغی پوست خام تجهیز شده اهمیت دارد و در خصوص تولید چرم لاکچری و لوکس این مورد بیشتر از همه دغه دغه کارخانه است.

کارگاه دباغی پوست شترمرغ
کارگاه دباغی پوست شترمرغ

کارگاه دباغی پوست شترمرغ چنانچه اگر دارای شرایط ایده آل و مطابق با استاندارد های بین المللی باشد دیگر نگرانی مشتریان و تولیدکننده محصولات چرمی را تهیدید نمی کند.

کارگاه دباغی پوست شترمرغ به خوبی خواهد دانست که باید از تکنولوژزی روز دنیا استفاده کند و اگر این مورد را رعایت نکند، قطعا چرم شترمرغ فولیکول های غیر سالم و سوراخ شده خواهد داشت و احتمالا این نشان می دهد که مواد دباغی به خوبی درون پوست خام نفوذ نکرده است یا داخل دستگاه به خاطر وجود خرابی و ایرادت تجهیزات، پوست دچار کیفیت غیر قابل قبول خواهد شد.

کارگاه دباغی پوست شترمرغ
کارگاه دباغی پوست شترمرغ

کیف چرم شترمرغ

کارگاه تولید محصولات چرمی زیادی در سراسر ایران مشغول به فعالیت هستند و زمانی که با اغلب آنان صحبت می کنیم متوجه می شویم که اکثر آنان کالا های چرمی زیادی تولید می نمایند، اما کمتر تعدادی از آن هستند که کیف و کفش یا کمربند، مطابق با سلیقه افراد مختلف طراحی کنند، زیرا هر روز سلایق فرق می کند و خیلی از طراحی ها تغییر می کند.

کیف چرم شترمرغ
کیف چرم شترمرغ

در دوخت و طراحی هر محصول چرمی شترمرغ، نیاز به داشتن تفکر و ایده است تا اگر کیف چرم شترمرغ یا کفش آن به تولید می رسد دارای ارزش ویژه ای قرار بگیرد، طراحان حرفه ای معمولا هر روزه سلیقه های افراد را رصد می کنند و نظر هر مشتری را جویا می شوند.

در حال حاظر بیشترین مصارف پوست شترمرغ، مربوط به کیف چرم شترمرغ است و بر این تقاضا همیشه افزوده می گردد و روند تولید به شکل قابل قبولی رو به افزایش است.

کیف چرم شترمرغ
کیف چرم شترمرغ

قیمت پوست شترمرغ به روز

پوست چرم طبیعی تولید شده از هر حیوان و پرنده ای مثل گاو، گوسفند و شترمرغ بسیار مرغوب و با کیفیت هستند و بدون پوست اولیه این حیوانات تولید چرمی، هم در بر نخواهد بود.

به خاطر همین این نوع حیوانات ارزش بالایی دارند تا پوست چرم طبیعی حاصل شود و در بازار های داخلی و خارجی به سود مناسبی رسید.

قیمت پوست شترمرغ به روز
قیمت پوست شترمرغ به روز

خوب است بدانید که 60 درصد از محصولات یک شترمرغ بیشتر مربوط به بخش چرم شترمرغ می باشد که خواهان بسیار زیادی را هم به خود جذب کرده وبسیار سودآور بوده است.

ویژگی های منحصر به فردی که چرم شترمرغ دارد از جمله مقاومت بالا، خاصیت کشسان و ارتجاعی، صد آب دارای فولیکول های زیاد و براق بودن، همگی تاثیر بسیار زیادی در قیمت نهایی آن نیز دارند.

البته نوع قیمت نهایی بستگی دارد که پوست چرم شترمرغ کراست یا فینیش باشد که در صورت کراست یا همان نوع خام قاعدتا میزان قیمت هر فوت چرم شترمرغ کمتر از قیمت فینیش آن است.

قیمت جهانی چرم شترمرغ
قیمت جهانی چرم شترمرغ

قیمت جهانی چرم شترمرغ

چرم های حیوانی زیادی در کشور تولید می شوند و به طبع نیز صادر می شوند، که یکی از این چرم های پر طرفدار چرم شترمرغ است که سالیانه میزان تولید و صادر کننده آن در کشور رو به افزایش است و متناسب با هر چرمی این قیمت مورد نظر متغیر می باشد و معمولا چرم شترمرغ بیش از سایر چرم های حیوانی فروش دارد و بیشتر هم صادر می شود و البته سختی های خاص خود را در مرحله تولید نیز دارد.

یکی از عوامل دیگر برای گرید بندی و کیفیت هر چرم مربوط به استاندارد های هر کارخانه است که هر یک از انواع چرم شترمرغ با استفاده از چه متریالی و یا چه نوع دستگاه هایی ساخته و پرداخته می شوند و سپس وارد بازار و قیمت روز صادرات می شوند.

قیمت جهانی چرم شترمرغ
قیمت جهانی چرم شترمرغ

البته در کنار استاندارد های ذکر شده، هر کشوری صادرات و قوانین مخصوص به خود را دارد که بی دلیل نیستند و سهم ویزه ای را در تعیین قیمت صادرات مربوط به چرم شترمرغ دارند.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

قیمت چرم شترمرغ در ایران چه در بازار داخلی و چه در بازار خارجی منوط به شرایط ویژه و خاصی است که این دو بازار هر دو در خرید و فروش رو به رشد هستند چرا که خریداران داخلی هم به مانند خریداران خارجی به ارزش و اعتبار این چرم پی برده اند و بیش از پیش خواستار خرید هستند.

همچنین در هر دو بازار معمولا چرم خام یا کراست بیشتر مشتری دارد و با قیمت بهتری به خرید و فروش می رسد و این موضوع برای بازرگانان و تاجران هم حائز اهمیت است و به راحتی می توانند وارد معامله شوند چون قیمت چرم شترمرغ خام معمولا ایده ال تر است و خریداران زیادی را به خود جذب می کند.

قیمت چرم شترمرغ در ایران
قیمت چرم شترمرغ در ایران

شهر های مهمی از ایران مثل تهران، اصفهان، کاشان و مشهد در تولید چرم شترمرغ مرغوب در خاورمیانه به عنوان صادر کننده های بی نظیر شناسایی شده اند و با اکثر کشور های خارجی وارد معاملات پر سود شده اند که هر سال به این تعداد افزوده می شود که خود نشان از تولیدات با کیفیت و بی نظیر چرم شترمرغ دارد.

یکی از دلایل دیگر مربوط به خرید های روز افزون چرم شترمرغ در ایران مربوط به مرحله تولید و دباغی می باشد که در کارخانه های تولید کننده چرم شترمرغ برای دباغی و سایر مراحل مربوط به فینیش و رنگرزی از دستگاه های ویژه و رنگ های طبیعی و گیاهی استفاده می کنند که بیشتر مورد پسند خریدار های خارجی است و همچنین  بیشتر به بحث کیفیت دقت می کنند که تولید کنندگان ایرانی این موضوع را به خوبی می داننند و سعی می کنند هر جه بیشتر به این موضوع اهمیت بدهند.

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت هر فوت چرم شترمرغ

قیمت روز چرم شترمرغ را معمولا بر اساسی میزان قیمت چرم خام (بدون رنگرزی) محاسبه می گردد.

در مورد قیمت و فروش هر فوت چرم شترمرغ برای صادرات این موضوع باید با دقت بیشتری صورت بگیرد چرا که حساسیت بالاتری دارد و معمولا برای اینگونه خریدار ها باید دقت و زمان بیشتری را صرف کنند تا مشتری های خارجی نسبت به چرم شترمرغ و قیمت پیشنهای هر فوت از چرم شترمرغ مایل و ترغیب به خرید شوند و سود خوبی ار از این معامله بدست آورند.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ
قیمت هر فوت چرم شترمرغ

چرم شترمرغ بعد از دباغی و کار های ویژه مربوط به مرحله تولید، تبدیل به چرم خام می شود که قیمت این نوع چرم بر طبق بازار های داخلی و صادرات خارجی محاسبه می گرد، یعنی اینکه با احتساب هزینه های گمرک و صادرات میزان قیمت هر فوت چرم شترمرغ صادراتی نسبت به چرم شترمرغ داخلی متفاوت می باشد.

صادرات پوست شترمرغ

برای بزرگترین کارخانه تولید چرم شترمرغ و دباغی پوست خام این پرنده، قطعا صادرات پوست از الویت های اول و اصلی شرکت محسوب خواهد شد.

صادرات ساق پای چرم شترمرغ

صادرات پوست شترمرغ همیشه مدنظر کشور های خاورمیانه بوده و هر روز در تلاش هستند با تولید محصولات چرمی شترمرغ سهم بیشتری از بازار جهانی را بدست آورند و البته نباید فراموش نمود که خلاقیت، طرح و ایده از پارامتر های اولیه هر تولیدکننده ای به حساب می رود و اگر تولیدکننده نتواند سلیقه هر کشوری را بدست آورد، احتمالا در صادرات دچار مشکل خواه شد.

با توجه به اینکه چرم شترمرغ انواع مختلفی دارد در صادرات پوست شترمرغ باید توجه داشت که پوست های انتخابی قابل مصرف در کشورهای هدف قرار داشته باشد.

صادرات پوست شترمرغ
صادرات پوست شترمرغ

به لحاظ کیفی، پوست شترمرغ سورس شده و به چندین کیفیت در می آید شامل گرید 1،2،3،4،5 و از نظر نوع به صورت سالامبور، کراست، دایکراست و فینیش یا رنگی قرار دارد،‌ اما بیشتر مدنظر اکثر شرکت ها، فینیش و کراست است.

فروش چرم شترمرغ در تهران

فروش چرم شترمرغ در ایران کمی دشوار است، زیرا طرفداران این چرم خاص کمتر از چرم های گاوی و بزی هستند و بنابراین هر یک از متقاضی های چرم شترمرغ در اقصا نقاط کشور حضور دارند و این کار عرضه را کمی سخت تر می کند و ضمنا مصرف و استفاده پوست شترمرغ در داخل کشور کمتر از حد انتظار است.

فروش چرم شترمرغ در تهران
فروش چرم شترمرغ در تهران

شرکت و کارخانه دباغی پوست خام به خاطر داشتن عرضه سخت تر، سعی کرده مرکز فروش خود را در مشهد و تهران نگه دار تا راحت تر و سریعتر کار تولید و پخش را انجام دهد. همچنین فروش چرم شترمرغ در تهران و مشهد به شکل صادراتی و داخلی صورت می پذیرد، چرا که دیگر زمان کافی برای انجام امور وجود خواهد داشت.

خرید چرم شترمرغ

با پیش بینی و تصمیم گیری کارخانه چرم شترمرغ پروسه خرید بسیار آسان تر از قبل شده است،‌ زیرا با انتخاب محصول بصورت اینترنتی، در زمان صرفه جویی شده و همچنین مطابق با تصاویر موجود در سایت، کالای مدنظر قرار داد.

خرید چرم شترمرغ
خرید چرم شترمرغ

خرید چرم شترمرغ در رنگ بندی کمتر امکان پذیر است، زیرا شرکت های معمولا تمام رنگ ها را در کنار هم ندارند و اگر داشته باشند برای نمونه است و کمتر پیش می آید که نمونه های مدنظر خود را به مشتریان ارائه دهند، بنابراین بیشتر سفارش تولید می گیرند.

قیمت پوست شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

خرید چرم شترمرغ با یک تماس بسیار راحت از این هست که در طول مسیر رفت و آمد انسان خسته شود و همچنین اگر فردی قصد خرید داشته باشد، بهتر است قبل حرکت با یک تماس ساده اول موجودی کالا و محصول را چک نماید تا زمان خود را از دست ندهد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …