صفحه نخست / پوست شترمرغ / قیمت روز انواع چرم پوست شترمرغ

قیمت روز انواع چرم پوست شترمرغ

قیمت روز انواع چرم پوست شترمرغ برای یک صادر کننده یا دوزنده محصولات چرمی مهم می باشد، بنابراین سعی شده به گونه ای قیمتها توسط شرکت ارائه گردد که منصفانه باشد.

قیمت چرم پوست شترمرغ
قیمت روز انواع چرم پوست شترمرغ

قیمت چرم و پوست شترمرغ با یکدیگر تفاوت هایی دارند، کارخانه و یا شرکتی که تولید کننده انواع چرم مربوط به پوست شترمرغ هستند، معمولا مطابق با نظرات و نیاز های مشتریان چرم مورد نظر را تهیه و آماده می کنند که قیمت روز انواع چرم شترمرغ با توجه به شرایط اقتصادی کنونی مدام در حال تغییر است  و باید به روز رسانی شوند.

کارخانه مورد نظر علاوه بر شرایط روز اقتصادی، متناسب با هزینه های وارد شده در مرحله دباغی و تولید چرم شترمرغ خام قیمت نهایی را اعلام می کند.

معمولا خریدار ها هم علاوه بر حساسیتی که بر روی کیفیت دارند، کمیت را همیشه جز الویت های همیشگی قرار می دهند و این دو را یعنی کیفیت و کمیت را با هم می سنجند و سپس خرید می کنند.

قیمت چرم شترمرغ
قیمت چرم شترمرغ
اما معیار های خرید برای انواع چرم پوست شترمرغ چه چیز هایی  می تواند باشد؟ چگونه می توان از انواع قیمت های روز چرم شترمرغ مطلع شد؟ آیا تفاوت های اساسی بین انواع چرم شترمرغ وجود دارد و یا نه؟ اگر وجود دارد این تفاوت ها از کجا نشات می گیرد؟

قیمت پوست شترمرغ به روز

این نوع پوست شترمرغ که در واقع مراحل دباغی را گذرانده است معمولا قیمت ایده آل و نرمالی دارد که برای اکثر خریداران و حتی فروشندگان به صرفه است و اکثرا فروشندگان هم در تولید پوست خام شترمرغ در تلاش هستند و هم اینکه عمده خریداران این محصول معمولا برای خرید چرم شترمرغ ابتدا اقدام به خرید پوست خام و دباغی شده می کنند.

قیمت پوست شترمرغ به روز
قیمت پوست شترمرغ به روز

ویژگی های زیادی این پوست خام شترمرغ دارد و  اینکه کارخانه های سازنده ایرانی معمولا مورد نظر فروشندگان داخلی و خارجی هستند، بر می گردد به همان مراحل تولید و حساسیتی که کارخانه ها برای بخش دباغی پوست صرف می کنند تا با بهترین کیفیت و مطابق با استاندارد های جهانی تولید کنند و بتوانند در داخل و به خصوص در بخش خارجی و صادرات بر رقبا غلبه کنند و نظر کشور های اروپایی را به خود جلب کنند. این موضوع به قیمت روز پوست خام شترمرغ بسیار مربوط می شود که کیفیت وقتی بالا می رود به طبع کمیت هم افزایش می یابد.

قیمت چرم پوست شترمرغ
قیمت چرم پوست شترمرغ

قمیت در بخش پوست خام شترمرغ نسبت به انواع دیگر پوست شترمرغ رنگرزی شده و یا طراحی شده فرق می کند اما تفاوت آن چنانی ندارندو ارزان تر هستند. معمولا هم خریداران سعی می کنند همین پوست خام را خریداری کنند چون خرید دیگر انواع پوست شترمرغ کمی به صرفه نیست و دیگری فضایی برای ایجاد طرح و رنگ مطابق با نیاز مشتری های خود ندارند، این است که به صورت خام می خرند و با نیاز های مشتری های خود رنگ می کنند و روانه بازار می کنند.

قیمت چرم پوست شترمرغ

بعد از مرحله دباغی و تبدیل پوست خام به چرم شترمرغ، این نوع چرم هم مطابق با تجهیزات و روش های که بر روی آن پیاده شده تا به چرم مرغوب و با کیفیت تبدیل شود، قیمتی متناسب با شرایط خود را دارد که معمولا از مرحله قبل تر یعنی دباغی کمی بیشتر است و قیمت های روز چرم شترمرغ در این مرحله هم باید مطابق با هزینه های وارد شده محاسبه و به مرحله فروش برسد.

قیمت چرم پوست شترمرغ
قیمت چرم پوست شترمرغ

این مرحله معمولا با استاندارد ها و سلایق مشتری پیش می رود یعنی در انتخاب رنگ چرم مورد نظر، سلیقه مشتری را مبنا قرار داده و تولید می کنند، چرا که این مرحله به دلیل رنگرزی و سایر روش ها با هزینه بیشتری همراه است و کارخانه ها و شرکت ها معمولا نمونه هایی را برای فروش دارند اما تولید عمده چرم شترمرغ معمولا با خواسته مشتری همراه است. تا از ضرر و زیان و قیمت های وارده احتمالی جلوگیری به عمل آید..

قیمت روز هر فوت چرم شترمرغ

چرم شترمرغ کراست همانند دیگر انواع پوست چرم شترمرغ قیمت خاص خود را دارد و همان طور که گفته شد، تولید این نوع چرم هم روش های مخصوص به خود را دارد که باید بر اساس همین تغییرات و عوامل وارده وتولید چرم فینیش؛  قیمت روز چرم شترمرغ را به روز وارد کرد.

قیمت روز هر فوت چرم شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم شترمرغ

این نوع چرم شترمرغ بسیار پر کاربرد است ولی به دلیل گران تر بودن نسبت به انواع دیگر پوست چرم شترمرغ معمولا کمتر تولید و به فروش می رسند چون تولید عمده این محصول هم برای خرید ار و فروشنده به اندازه کافی به صرفه نیست و نیاز های مشتری مدام در حال تغییر است پس کارخانه داران و شرکت ها با سفارشات پیش می روند و چرم فینیش شترمرغ را تولید می کنند.

کاربرد پوست شترمرغ

کاربرد های چرم شترمرغ طی یک الی دو دهه اخیر بسیار افزایش یافته و این محصول در پوشاک، در دکوراسیون منزل، در وسایل مورد استفاده ماشین، در لوازم و ابزار آلات ورزشی و سایر مکان ها مورد استفاده قرار گرفته و موج این استقبال بیش تر از سمت اروپا بود که به نقش و طرح این چرم زیبا پی برده اند و اکنون به یک پوشش فراگیر در کل زندگی تبدیل شده است.

کاربرد پوست شترمرغ
کاربرد چرم شترمرغ

یکی از دلایل انتخاب علاوه بر زیبایی ظاهری چرم شترمرغ ، مقاومت و خاصیت کشسانی این چرم است، معمولا این نوع چرم همه مزیت ها را با هم دارد در عین زیبایی و لطافت؛ مقاومت خود را دارد و این همان معیار های مورد نیاز هر تولید کننده و هر فروشنده ای می باشد.

برای این کار بسیاری از لوازم ورزشی از مارک ها و برند های مختلف در اروپا با شرکت های ایرانی وارد قرار داد شده اند و انواع چرم های مختلف شترمرغ را خریداری می کنند.

 

یکی از این کشور ها ترکیه است که اگر دقت داشته باشید بخشی از برند های معروف ترکیه مربوط به بخش دکوراسیون منزل  و وسایل مورد نیاز هستند که وسایلی مثل مبلمان را سعی دارند از چرم های مرغوب شترمرغ استفاده کنند که دکوراسیون منزل را بسیار شیک و زیبا می کند.

کشور های دیگری برای محصولات ورزشی به دلایل مقاومت بالا خواستار هستند و بیشتر از چرم شترمرغ در وسایل و رشته های ورزشی استفاده می کنند و حتی در مورد ماشین و اجزای سازنده اش مثل داشبورد، خاک گیر دنده، روکش فرمان  و  روکش خودرو های گران قیمت اکنون به سمت و سوی چرم های گران قیمت مثل چرم شترمرغ می رود و کاربرد های دیگر فراوانی نیز دارد.

خرید چرم شترمرغ

افرادی که بدنبال دانستن قیمت پوست شترمرغ هستند احتمالا قصد سفارش و خرید چرم شترمرغ را دارند در غیر این صورت، تقریبا دلیلی وجود ندارد که مداوم بخواهند بفهمند قیمت این چرم طبیعی در بازار ایران و جهان به چه شکل است.

خرید چرم شترمرغ
خرید چرم شترمرغ

شاید برایتان جالب است که چرا باید نرخ جهانی چرم شترمرغ را نیز بدانند، کسانی که قیمت چرم شترمرغ را در جهان می خواهند بدانند، به احتمال زیاد قصد صادر کردن چرم شترمرغ را دارند.

بنابراین صادرکنندگان پس از اطلاع پیدا کردن از قیمت جهانی چرم شترمرغ ، قصد خرید چرم شترمرغ بصورت قطعی پیدا می کنند، چرا که میدانند کدام شرکت، سفارشات شان را بطور 100 درصد با نرخ منصفانه و مقعولی تامین می نماید و می توانند سود بیشتری ببرند.

فروش چرم شترمرغ در تهران

تهران بعنوان مرکز تجارت ایران شناخته شده است و تقریبا تمام شرکت ها سعی می کنند تا دفتر فروشی یا حداقل نمایندگی فروشی در تهران داشته باشند تا بتواند دسترسی را برای مشتریان راحت گردانند.

فروش چرم شترمرغ در تهران
فروش چرم شترمرغ در تهران

بسیاری از صادرکنندگان که سفارشات شان قطعی گشته است، در تهران حضور دارند و معمولا علاقه مند هستند تا در کمترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنند و در سریعترین زمان نیز، سفارشاتشان را ملاحضه و ارسال کنند تا بیهود وقتشان تلف نگردد.

امروز بیشتر شرکتها یا درب کارخانه محصول تولید شان را تحویل می دهند یا در دفتر تهران خود، با موارد می توان درک نمود که شرکت در تلاش هست تا بهترین راه کار ها را نشان مشتریان دهد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …