صفحه نخست / چرم خام / قیمت خرید چرم شترمرغ خام در ترکیه

قیمت خرید چرم شترمرغ خام در ترکیه

قیمت خرید چرم شترمرغ خام در ترکیه با توجه به نرخ واردات این کالا از ایران بستگی دارد اما به نوعی هم قیمتهای جهان، تعیین کننده این موضوع است و فروشگاه چرم طبیعی نیز به جهت بقاء مقداری سود خود را بر آن اضافه می کند.

گاها تاجران ممکن است در هنگام خرید چرم خام از ایران با قیمت های بسیار پایینی روبه رو باشند ولی در هنگام واردات، در قسمت ترخیص و گمرکی باید هزینه و  عوارض زیادی پرداخت می کنند و همین موجب افزایش قیمت چرم شترمرغ خام در ترکیه هست.

برخی دیگر از تاجران نیز راه کاری مخصوص به خود را دارند و موجب خواهد شد تا مصرف کننده یا دوزندگان محصولات چرمی با نرخ مناسب تری مقابل شوند و تا حدودی برایشان تعجب ایجاد کند.

افراد اغلب علاقه داشته اند تا در کاری وارد شوند تا سریع به درآمد بالایی برسند اما این تا حدودی مهیا نیست، چون نیاز به کسب تجربه هست، بنابراین یک تولیدکننده چرم شترمرغ در ایران باید بگونه ای قیمت را ارائه کند، تا برای تولیدکننده در ترکیه مقرون به صرفه باشد و ترغیب به خرید نماید.

اما نکته دیگری نیز در چرم شترمرغ خام وجود دارد و آن تولید نوع باکیفیت هست که باید از مواد اولیه درجه یک استفاده گردد و این هزینه بالایی خواهد داشت اما با این حال تولید می شود.

چرم شترمرغ خام
قیمت خرید چرم شترمرغ خام در ترکیه

چرم شترمرغ در ترکیه

در کشور ترکیه مصرف چرم شترمرغ به حد قابل قبولی هست یا در واقع به نوعی رسیده است که بتوان در تجارت آن وارد گشت و حتی دوباره پس از فرآوری چرم خام،‌ دوباره آن را به چین، روسیه و یا ایتالیا صادرات نمود.

اما منوط به این است که قیمت خرید چرم به حد مناسبی قرار داشته باشد تا با صرفه یا سود اقتصادی روبه رو باشد.

قیمت خرید چرم شترمرغ

اهیمت قیمت در هر صنعت قابل تشخیص بوده، و این مورد نیز قابل توجه هر فرددی هست، بنابراین در این خصوص برررسی های زیادی باید از هر طرف صورت خواهد گرفت.

قیمت خرید چرم شترمرغ در حال حاظر در ترکیه هر جلد حدود 200 تا 300 دلار بوده که بسته به میزان کیفیت و نرخ خرید چرم در ایران قرار دارد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید