صفحه نخست / انواع چرم / قیمت انواع چرم شترمرغ

قیمت انواع چرم شترمرغ

چرم شترمرغ یکی از بهترین چرم های جهان است. فروشندگان بسیاری سراسر کشور، انواع چرم شترمرغ را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در اختیار خریداران میگذارند.

انواع چرم شترمرغ

چرم شترمرغ دارای خصوصیات ویژه ای است. استقامت بسیار بالا و همچنین زیبایی منحصر بفرد از خصوصیات بارز چرم شترمرغ محسوب میشود. چرم شترمرغ را با دقت بالایی دباغی میکنند تا کیفیت بهتری را از چرم بدست آمده داشته باشند.

این ویژگی ها باعث بالا رفتن کیفیت و طول عمر محصولات تولید شده از چرم شترمرغ شده است. ولی در مقابل، قیمت این محصولات کمی بالا هستند. چرم شترمرغ را برای ساخت محصولاتی مانند کیف و کفش، لباس، تجهیزات اداری و بسیاری دیگر مورد استفاده قرار میدهند و کیفیت این تولیدی ها بسیار بالا است.

صادرات انواع چرم شترمرغ

تولیدکنندگان چرم بسیاری در ایران وجود دارند. تولیدات این کارخانجات بسیار با کیفیت هستند به طوریکه چرم شترمرغ ایرانی به بسیاری از کشور های همجوار و حتی اروپایی صادر میشود.

چرم های شترمرغ تولید شده دارای کیفیت های متفاوتی هستند. کیفیت چرم های صادراتی بسیار بالا بوده و به طور حتم قیمت آنها نیز بالاتر است.

انواع چرم شترمرغ ایران

با توجه به مقاومت شترمرغ در آب و هوای خشک، پرورش این پرنده در بعضی از شهر های ایران بسیار گسترده شده و دامداران بسیاری را به تولید این پرنده سوق داده است.

محصولات به دست آمده از شترمرغ بسیار ارزشمند هستند به طوریکه امروزه محصولات شترمرغ در سراسر دنیا بسیار پر طرفدار شده و همچنین از روغن طبیعی شترمرغ در ساخت وسایل آرایشی استفاده میکنند.

یکی از بسیار مهم در کیفیت انواع چرم شترمرغ، نوع دباغی چرم سازی است، این کار باید حتما توسط تجربه داران و کارخانه های تخصصی چرم سازی شترمرغ صورت گیرد تا بهترین انواع چرم رنگی یا کراست و صادراتی خروجی داشته باشد.

در ضمن 90 درصد شرکت ها برای صادرات چرم شترمرغ از این کارخانه اقدام به سفارش چرم شترمرغ می نمایند، چون اعتماد و اطمینان لازم را به آنان دارند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید