صفحه نخست / چرم شترمرغ / فروش کیف و کفش چرم شترمرغ با قیمت ارزان

فروش کیف و کفش چرم شترمرغ با قیمت ارزان

در فروش کیف و کفش چرم شترمرغ باید چندین نکته توسط فروشگاه رعایت گردد، همچون اصل، طبیعی و ارزان قیمت (300 الی 400 تومان) بودن محصولات و گارانتی نمودن کیفیت کالا چرمی اهمیت بسیاری دارد.

کیف و کفش چرم شترمرغ
فروش کیف و کفش چرم شترمرغ با قیمت ارزان

همیشه ارزان قیمت بودن محصولات چرم طبیعی سبب بهره وری مشتریان خواهد شد، اما بیشتر افراد تعجب می کنند که آیا قیمت 300.000 الی 400.000 تومان برای کیف و کفش چرم شترمرغ امکان دارد؟

تعداد فروشگاه هایی در خصوص محصولات چرم طبیعی مشغول هستند کم نیست و هر روز نیز بر تعداد آنان افروده می گردد، از بین این همه فروشگاه معمولا تعدای به صورت برند بوده یا در واقع شرکت های قدیمی هستند اما برخی دیگر از فروشگاه ها به شکل اینترنتی یا آنلاین می باشند.

با وجود متعدد بودن فروشگاه آنلاین چرم طبیعی یا حقیقی تعداد اندکی هستند که بر روی عرضه یه سری چرم لوکس و لاکچری و محصولات آن کار کنند.

کیف و کفش چرم شترمرغ

امروزه مد و شیک پوش بودن برای افرادی زیادی اهمیت پیدا کرده است بنابراین برای هر تولیدکننده ای که در زمینه پوشاک فعال هست، سعی می کند مدلهای تولیدی خود را هر هفته و حتی هر روزه تغییر دهد تا بتواند بازار خود را پوشش دهد.

کیف و کفش چرم شترمرغ
کیف و کفش چرم شترمرغ

تولیدکنندگانی که در زمینه محصولات چرمی نیز فعالیت دارند، همیشه سعی می کنند طراح مدل داشته باشند، زیرا تنوع مدل در کفش و کفش چرم کمتر نسبت پوشاک های دیگر است بخصوص چرم طبیعی و اصل که تقاضا بیشتری در بازار دارد.

برای تولید یک کیف و کفش چرمی زیبا باید انواع طرح و مدلها توسط طراح مورد آزمون و خطا قرار گیرد که در این بین نیز یه سری با استفاده از چرم طبیعی شترمرغ است.

کیف و کفش چرم شترمرغ در کمتر کارگاه تولید محصولات چرمی مورد مصرف واقع می شود،‌ زیرا تولید این محصول در توانایی یا حیطه فعالیت هر کارگاهی نخواهد بود.

در حاضر چند شرکت بیشتر در زمینه دوخت محصولات چرم شترمرغ فعال نیستند و آنها هم بیشتر در خصوص دباغی پوست شترمرغ فعالیت دارند و در کنار محصول چرمی نیز تولید می نمایند. در قسمت پایین نسبت به معرفی کیف و کفش چرم شترمرغ می پردازیم.

کفش چرم شترمرغ
کفش چرم شترمرغ

کفش چرم شترمرغ

با وجود انواع کفش چرم طبیعی و اصل چرمهای گاوی، بزی و معمولی در بازار آن هم با مدل های ساده، موقع آن رسیده که یک کفش خاص و منحصر به فرد مورد انتخاب قرار بگیرد، زیرا بیشتر کفش ها مدلشان قدیمی شده و تقریبا اکثر افراد آنها را در اختیار دارند.

کفش چرم شترمرغ کاملا متفاوت بوده و جدید است و بدلیل ناشناخته بودن، تقریبا کمتری کسی این نوع کفش چرمی را توانسته در اختیار داشته باشد، بنابراین حس متفاوت بودن به مصرف کننده خواهد دارد.

خوب است بدانید که کفش چرم شترمرغ انواع مختلفی دارد و هر کدام طرح و رنگ مختص به خود را داشته، بنابراین هنگام انتخاب کردن سعی کنید، انواع طرح ها را دیدن فرمایید.

کفش چرم شترمرغ
مدل کفش چرم شترمرغ

مدل کفش چرم شترمرغ

انواع کفش چرم شترمرغ طبق مصارف زیر تولید گشته است:

 • کفش چرم شترمرغ زنانه
 • کفش چرم شترمرغ مردانه
 • کفش چرم شترمرغ مجلسی
 • کفش چرم شترمرغ طبی
 • کفش چرم شترمرغ مخصوص استفاه روزمره

هر یک از کفشها دارای طرح مختص به خود هستند که لازم است برای مشاهده از صفحه محصولات دیدن فرمایید یا با کارشناسان فروش ارتباط بگیرید.

کفش چرم شترمرغ زنانه

تولیدکنندگان محصولات چرمی نسبت به دوخت کفش چرم زنانه دقت بیشتری انجام می دهند و همچنین چرم و زیرا و حتی چرم و مواردی که در دوخت مورد استفاده قرار می گرید، سعی می کنند از کیفیت های درجه یک باشد.

برای یک کارگاه تولیدی، دوخت محصول باکیفیت ارزش بسیاری دارد و این را فقط تولیدکننده محصول چرمی زنانه می داند، چرا که اگر یک مصرف کننده کفش زنانه، در هنگام استفاده، پا احساس راحت نکند، احتمالا مصرف کنندگان، حداقل به اقوام و دوستان خود از کیفیت ضعیف محصول تعریف می کنند و این باعث کاهش عرضه کفش چرم طبیعی خواهد شد.

کفش چرم شترمرغ زنانه
کفش چرم شترمرغ زنانه

بنابراین کارگاه برای تولید کفش چرم شترمرغ زنانه از متریال درجه یک استفاده خواهد نمود و در ضمن بیشتر کفشهای زنانه مجلسی بوده که دارای پاشنه هستند و قطعا باید کیفیت بگونه این باشد که پاشنه یا کفی کفش دچار آسیب نگردد.

بدلیل شکوه و ارزش بالای کفش چرم شترمرغ زنانه برای بانوان، سعی شده تا انواع مدلها برای این موضوع طراحی و تولید گردد که هر شخصی پسند و انتخاب نماید.

اما یه سری مدل در همین صفحه قرار داده شده است اما در این قسمت می خواهیم نسبت به کیف چرم شترمرغ نیز توضحات خدمت شما ارائه کنیم.

قیمت کفش چرم شترمرغ

خیلی از افراد قبل انتخاب کالا های مختلف بدنبال اطلاع پیدا کردن از قیمت آن کالا هستند و اصلا دنبال این نیستند که محصول مورد نظر کیفیت دارد و یا خیر.

قیمت کفش چرم شترمرغ
قیمت کفش چرم شترمرغ

اما برخی مواقع کیفیت و قیمت با هم غیر قابل قبول است زمانی که ما قیمت کفش چرم شترمرغ و کیف ست را به مشتریان و مصرف کنندگان اعلام می کنیم، اصلا برایشان قابل درک نبوده یا بهتر بگوییم باور نمی کنند، در ابتدا فکر می کنند که کیفیت کفش مدنظر پایین تر از حد است، اما زمانی که دستشان می رسد، بسیار رضایت دارند و کیفیت محصول را نیز تایید می کنند.

قیمت کفش چرم شترمرغ بستگی به نوع و مدل آن دارد که در قسمت قیمت محصولات سایت قابل مشاهده بوده و یا می توان با ارتباط گرفتن با مشاورین فروش از قیمتها با خبر شد.

کیف چرم شترمرغ

همان طور که در بخش کفش حاصل از چرم شترمرغ بیان شده، معمولا برای تولید کیف های چرمی از نوع چرم شترمرغ به نسبت بالا از چرم های شترمرغ طبیعی و رنگی استفاده می کنند که این موضوع در مورد کیف شاید بیشتر به خاطر زیبایی ظاهری و براقیت زیبای چرم شترمرغ و در عین حال با کیفیت باشد که هر شخصی را به سمت خود جلب می کند.

کیف چرم شترمرغ
کیف چرم شترمرغ

همه ی ما میدانیم که در مورد کیف چرم طبیعی بیشتر باید سلیقه نشان داده، چرا که سلیقه و داشتن طراح اختصاصی اهمیت بیشتری نسبت به کفش چرمی خواهد داشت، چون بیشتر کیف های چرمی مربوط به خانم ها می شود.

بیشتر خانم به دنبال این هستند که کیف چرمی را انتخاب کنند تا هیچ فردی در بین دوستان یا فامیل آن را نداشته باشد یا حداقل مشابه باشد، همانطور که بیان شده چرم شترمرغ نیز ناشناخته است یا بهتر بگوییم شناخت افراد نسبت به محصولات این چرم طبیعی کمتر است، در نتیجه کیف چرم شترمرغ یکی از پیشنهاد های رد نشدنی خواهد بود.

مدل کیف چرم شترمرغ
مدل کیف چرم شترمرغ

مدل کیف چرم شترمرغ

انواع کیف چرم شترمرغ طبق موارد ذیل دوخت و تولید می شود:

 • کیف زنانه چرم شترمرغ
 • کیف مجلسی چرم شترمرغ
 • کیف اداری چرم شترمرغ
 • کیف مردانه چرم شترمرغ  
 • کیف پول چرم شترمرغ
 • کیف پاسپورتی چرم شترمرغ
 • کیف چرم شترمرغ دست دوز

افرادی زیادی پس از اینکه نوع و مدلهای کیف چرم شترمرغ را انتخاب می کنند نسبت به انتخاب کفش اقدام می کنند،‌ چرا که بدنبال ست کردم کیف و کفش چرم با یک دیگر هستند. برخی از تصاویر کیف و کفش چرم شترمرغ در ادامه قرار داده شده است.

کیف چرم شترمرغ دست دوز

با توجه به رشد تکنولوژی و افزایش ماشین آلات صنعتی در شرکتها و کارخانه، کمتر می توان یک محصول کاملا سنتی یا بهتر بگوییم کاری که با دست به تولید رسیده یاشد پیدا کنیم.

کیف چرم شترمرغ دست دوز
کیف چرم شترمرغ دست دوز

با ورود ماشین آلات به صنعت چرم نیز، بیشتر محصولات چرمی همچون کیف و کفش چرم شترمرغ که در بازار پیدا می شود معمولا به شکل صنعتی تولید شده است.

همه ی ما به خوبی می دانیم که محصولات چرمی دست دوز ارزش بالاتری دارند و این به خاطر داشتن استحکام بالای کار دست دوز و زیبایی آن است که در خصوص کیف چرم شترمرغ دست دوز اینگونه می باشد.

اما برخی از کارگاه به سفارش مصرف کنندگان و مشتریان شان، نسبت به دوخت محصول چرمی با دست اقدام می کنند و به همین خاطر در کنار یه سری محصولات دست دوز برای عرضه به بازار نیز آماده می کنند که صرفه اقتصادی بیشتری در بر داشته باشد، البته تخصص اصلی اینگونه کارگاه ها دوخت کفش و کیف چرم شترمرغ دست دوز بوده و اگر از ماشین آلات در دوخت استفاده کنند در زیر کار می باشد.

قیمت کیف زنانه چرم شترمرغ

همیشه زمانی که وارد کارگاه تولید محصولات چرم شترمرغ می شویم، متوجه موضوعی خواهیم شد، اینکه بیشتر محصولات چرمی که در خط تولید وجود دارد مربوط به کیف و کفش زنانه چرم است البته برای تولیدکنندگان و فعالان صنعت چرم زیاد جای تعجب ندارد.

قیمت کیف زنانه چرم شترمرغ
قیمت کیف زنانه چرم شترمرغ

برای یک کارگاه قدیمی و تخصصی دوخت کیف زنانه چرم شترمرغ به یک سرگرمی تبدیل شده است و دوخت یک کیف باکیفیت و دجه یک آن هم با یک ظاهر زیبا، هنر دوزنده را نشان می دهد و هر شرکتی این توانایی را در این خصوص نخواهد داشت.

اما همه ی ما موقعی که یک محصول درجه یک می بینیم، تصوری نسبت به قیمت آن داریم و احساس می کنیم، قدری باید گران باشد، بنابراین قیمت کیف زنانه چرم شترمرغ تا حدودی برای افراد حائز اهمیت قرار دارد.

قیمت کیف زنانه چرم شترمرغ در فروشگاه ها و بازار تا حدودی بالا است و کمی نگرانی ایجاد می کند، اما اگر به تولیدکننده عمده یا مستقیم به کارگاه تولید محصولات چرم سفارش داده و یا خریداری نمود، قطعا به حد قابل توجه ای ارزان تر خواهد بود.

قیمت کیف اداری چرم شترمرغ

در جهان افرادی زیادی زندگی می کنند و هر شخصی در زمینه خاصی مشغول به فعالیت می باشد.

کیف اداری چرم شترمرغ
کیف اداری چرم شترمرغ

برخی از این افراد در حیطه کاری بهتر است برای بالابردن شخصیت کاری خود، شیک پوش و خوشتیب باشند و البته اکثر افراد این مورد را به خوبی میدانند ولی تعداد کمی از این افراد یک کیف ادرای منحصر به فرد و لوس در اختیار دارند، یک کیف ادرای لوکس، خاص بودن افراد را می رساند.

کیف اداری چرم شترمرغ، کاملا اشخصاص را قابل توجه نشان می دهد، برخی از افراد مشهور جهان از کیف های ادرای کم نظیر استفاده می کنند.

معمولا قیمت کیف اداری چرم طبیعی کمی از حد معمول و مصنوعی گران تر است، زیرا میزان مصرف چرم طبیعی در اینگونه کیف ها به علت داشتن ابعاد بزرگ زیاد است و سبب گران شدن این کیف خواهد شد.

کیف اداری چرم شترمرغ
کیف اداری چرم شترمرغ

قیمت کیف اداری چرم شترمرغ به علت داشتن یک زیبایی اختصاصی در بازار گران است، اما توسط عرضه کننده با یک قیمت کاملا منصفانه و زیر قیمت بازار و فروشگاه به عرضه و فروش می رسد.

فروش کیف چرم شترمرغ

کیفت های زیادی از چرم شترمرغ در بازار وجود دارد و از تمام کیفیت ها می توان انواع کیف چرم شترمرغ یا کفش آن را طراحی و تولید نمود.

البته منظور ما از کیفیت، رنگ، ضخامت، رخ چرم، قسمت فولیکول چرم شترمرغ و از این موارد است هر موردی که ظاهر کیف یا کفش چرمی را دچار ایراد یا زیبایی آن را از بین ببرد، در تولید محصولات چرمی استفاده نخواهد شد.

فروش کیف چرم شترمرغ
فروش کیف چرم شترمرغ

با تولید کیف چرم شترمرغ باید آن به شکل های مختلف در بازار به عرضه رساند و در ضمن یه سری از کیف های چرم شترمرغ فقط طبق سفارش دوخت، آماده و فروش می گردد.

فروش کیف چرم شترمرغ به چند صورت امکان پذیر بوده که بهترین راه و دسترس پذیری راحت و آسان تر، انتخاب سفارش اینترنتی و مجازی است

خرید کفش چرم شترمرغ

کفشهای چرمی سایز مختلفی دارد بنابراین راه انتخاب و سفارش به شکل قابل نظری ساده و آسان گشته است، اما باید طرح و مدل آن توسط مشتریان و مصرف کنندگان به دقت انتخاب گردد که مشکلی وجود نداشته باشد.

خرید کفش چرم شترمرغ
خرید کفش چرم شترمرغ

برای خرید کفش چرم شترمرغ بهتر بوده تا کاتالوگ و طرح ها را در سایت مشاهده نمود و یا از طریق راه های ارتباطی دریافت کرد، زیرا طرح های به تعداد زیادی وجود دارد و هر کدام را می توان تغییراتی ایجاد نمود.

نه باید فراموش نمود که طرح و مدلی انتخاب می گردد، نوع مختلفی ممکن است داشته باشد یا بهتر بگوییم طبی،‌ راحتی و مجلسی بودن آن مدنظر قرار دارد و سپس طبق آن با دانستن سایز پا می توان سفارش را اعلام نمود.

فروش محصولات چرم شترمرغ

همه ی ما به خوبی میدانیم که محصولات چرمی انواع بسیار زیادی دارد که به تصویر کشیدن هر کدام کمی سخت و دشوار خواهد بود.

فروش کیف و کفش چرم شترمرغ
کیف و کفش چرم شترمرغ

بنابراین در این قسمت فقط محصولات چرم شترمرغ را نام خواهیم برد.

 • کیف چرم شترمرغ

 • کفش چرم شترمرغ

 • کمربند چرم شترمرغ

 • چکمه و بوت چرم شترمرغ

 • بند ساعت چرم شترمرغ (چرم ساق)

 • دستبند چرم شترمرغ (چرم ساق شترمرغ)

 • کت و پالتو چرم شترمرغ

هر یک از محصولات نام برده شده در شرکتهای تولیدی چرم شترمرغ بطور معمول وجود دارد همچنین یه سری از سفارشات ادغام ساق پای شترمرغ با پوست این پرنده است.

کمربند چرم شترمرغ
کمربند چرم شترمرغ

در خصوص ساق پا شترمرغ باید گفت، این چرم زیبایی خاصی داشته و تقریبا شبیه به پوست مار بوده، اما کمی ضخیم تر نسبت به آن و با ظاهری کاملا متفاوت تر، بنابراین زیبایی محصولات چرمی شترمرغ را دو چندان می کند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …