صفحه نخست / چرم پوست شترمرغ / فروش چرم پوست خام شترمرغ

فروش چرم پوست خام شترمرغ

پوست خام شترمرغ برای محصولات چرمی کاربرد دارد. کالاهای تولید شده از این پوست بسیار با ارزش است. کاپشن چرم، کیف و کفش یکی از محصولاتی است که از این پوست زیبا تولید می شود و در بازارهای داخلی به فروش میرسد.

فروش چرم پوست شترمرغ
فروش چرم پوست خام شترمرغ

پوست خام شترمرغ در قیمت های مختلفی به فروش میرود که این مساله از کیفیت و پرفروش بودن این محصول کم نکرده است.

قیمت های روز این پوست های خام در سایت های اینترنتی قرار داده می شود تا تولید کنندگان محصولات چرمی و مشتریان داخلی و خارجی با قیمت های آنلاین خرید خود را انجام دهند.

در کشور عرضه کننده های زیادی وجود دارد که پوست خام شترمرغ را برای صنعت چرم به فروش میرسانند.

از مهم ترین خریداران پوست خام شترمرغ میتوان به تولید کنندگان ماهر ایرانی اشاره کرد که از این محصول توانسته اند اجناس زیبا و با کیفیت تولید کنند و در بازارهای داخلی و خارجی محصولات خود را عرضه کنند.

پوست خام شترمرغ

پوست خام شترمرغ در انواع رنگ شده و رنگ نشده با قیمت مناسب در اختیار تولید کنندگان محصولات چرمی قرار میگیرد. از این پوست برای محصولاتی هم چون کیف و کفش، کمربند، کاپشن و … استفاده می شود.

این محصولات جز پرفروشترین کالاهای ایرانی قرار گرفته است که در بازارهای خارجی نیز به فروش میرود. بهترین قیمت برای این محصولات در سایت های اینترنتی گذاشته شده تا مشتری بدون واسطه و با بهترین قیمت این پوست های مستحکم و زیبا را خریداری کند.

فروش پوست شترمرغ

پوست شترمرغ یکی از اصلی ترین مواد اولیه برای تولید چرم طبیعی شترمرغ است که پس از کشتار از لاشه شترمرغ جدا و روانه دباغی ها یا کارخانه چرم سازی شده تا بتوان با چرم آن محصولات چرمی باکیفیت تولید نمود.

پوست و چرم شترمرغ هر ساله فروش خوبی در کشور رقم می زند و اکثر آن مربوط به صادرات چرم کراست شترمرغ بوده که موجب می شود تولید کنندگان پیشرفت زیادی به لحاظ کیفیت نمایند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید