صفحه نخست / چرم شترمرغ / فروش چرم شترمرغ | پوست خام و ساق پا طبیعی

فروش چرم شترمرغ | پوست خام و ساق پا طبیعی

فروش چرم شترمرغ صادراتی به همراه پوست خام و چرم طبیعی ساق پای این پرنده مختص تجارت با دیگر کشور ها بوده و کمتر در داخل ایران به صورت کراست یا فینیش عرضه می گردد.

فروش چرم شترمرغ

محصولات، کالا و مواد اولیه ای هستند که در بعضی از کشور های جهان ممکن است وجود نداشته باشد و یا تولید نگردد.

پوست و چرم شترمرغ از سری کالاهایی است که در چندین کشور جهان تولید نمی گردد و این موجب خواهد شد تا کشورهایی که به این نوع چرم احتیاج دارند،‌ مجبور به واردات گردند و یا تولید نمایند.

اما برای تولید چرم شترمرغ نیاز به وجود مواد اولیه، یعنی پوست خام شترمرغ بوده و باز هم فقط کشورهای پرورش دهنده، این نوع پوست خام را موجود دارند و همچنین امکان پرورش شترمرغ زنده برای تولید پوست، در کشور های اندکی وجود دارد.

کشورهایی که قادر نیستند پوست چرم شترمرغ تولید نمایند، معمولا بدنبال کشورهای تولید خواهند گشت و سعی می کنند کارخانه های برتر هر کشور جهان را شناسایی نمایند، چرا که هر کارخانه توان تولید چرم شترمرغ درجه یک و باکیفیت را ندارد.

فروش چرم شترمرغ

نحوه دباغی و تولید چرم شترمرغ

در حال حاظر ایران دارای چند کارخانه تخصصی در صنعت چرم شترمرغ است و تمام این کارخانه ها امکان تولید یک چرم درجه یک را دارند، چون طبق اصول و استاندارد جهانی، کار دباغی پوست چرم را انجام می دهند.

شاید خیلی از افراد علاقمند به یادگیری نحوه دباغی و تولید چرم شترمرغ باشند و بعضی از مواقع ممکن است به کارخانه بروند و بازدید از روند تولید انجام دهند.

کار دباغی پوست حیوانات سخت و دشوار نیست ولی باید شرکت ها ترفند و تجربه لازم و کافی را داشته باشند با توضیح نمی توان همه ی مراحل دباغی را توضیح داد و کمی دشوار هست ولی بصورت مختصر امکان بیان دارد.

مراحل دباغی پوست شترمرغ در پنج بخش دسته بندی می شود:

 • کشتار حیوانات و تولید پوست خام
 • تبدیل شدن پوست به سالامبور
 • سالامبور به وت بلو
 • وت بلو به کراست
 • کراست به دایکراست
 • دایکراست به فینیش یا چرم کامل

فروش چرم شترمرغ

پس عبور از این مراحل، پوست خام به یک چرم خام یا کامل و آماده دوخت محصول تبدیل می گردد و در این زمان ارزش زیادی پیدا خواهد کرد.

تمامی مراحل حدود ۴۰ الی ۶۰ روز زمان می برد و کمی نیاز به صبر و حوصله وجود خواهد داشت.

اما دلیل این همه دانستن روش دباغی پوست خام چیست؟ تقریبا امروزه همه بدنبال کسب درآمد هستند، و می خواهند به امر خرید و فروش چرم شترمرغ بپردازند، چرا که تا حدودی متوجه میزان سود آوری، صادرات چرم شترمرغ شده اند، اگر شما هم می خواهید سود زیادی بدست آورید، ادامه مطلب را بخوانید.

قیمت جهانی هر فوت چرم شترمرغ

پس از اینکه اطلاعاتی در مورد دباغی بدست آوردید، می توان به چگونگی روند فروش چرم شترمرغ در بازار جهانی پرداخت.

فروش چرم شترمرغ

زمانی سود این کسب و کار اهمیت بیشتر پیدا می کند که از میزان سود صادرات چرم شترمرغ با خبر شوید و بدانید در جهان، چه قیمت هایی برای این پوست با ارزش در نظر می گیرند.

مرجع تعیین قیمت چرم شترمرغ در جهان چند شرکت آفریقایی می باشد و بهترین کیفیت های قابل تولید را ارائه می دهند، امکان این وجود دارد تا قیمت های جهانی را از این طریق بدست آورد.

برای هر فوت چرم شترمرغ در ایران و پاکستان، پایین ترین قیمت ها را در نظر می گیرند و دلیلش پایین بودن هزینه ها می باشد، به همین خاطر در بازار جهانی توانسته اند به خوبی رشد نمایند.

معمولا در جهان تاجران متعددی، اقدام به خرید و فروش پوست شترمرغ می کنند و همین باعث بیشتر شدن قیمت می گردد،‌ اما اگر یک تاجر ایرانی بتواند به نحوه عالی فعالیت خود را انجام دهد، می تواند رشد خوبی داشته باشد.

برای مشاهد قیمت جهانی چرم شترمرغ بر روی آن کلیک نمایید.

فروش چرم شترمرغ

خرید و فروش چرم شترمرغ

خرید و فروش چرم شترمرغ و تقریبا هر کالایی در ایران ساده و آسان است و امروزه تاجران زیادی به این امر مشغول هستند یعنی کالا تولید شده در کشور را خریداری و صادرات می کنند.

ما انسان ها در برابر اتفاقات روزمره معمولا سعی می کنیم واکنشی سریع انجام دهیم و یک تاجر هنگام فروش چرم شترمرغ به دیگر کشور احتمالا کمی دچار سختی قرار بگیرد چون شروع کار بوده و دردسر های مختص خود را خواهد داشت ولی اگر بتوان در ابتدای کار به بهترین شکل عمل نمود، قطعا موفقیت های زیادی بدست خواهد آورد.

خرید و فروش چرم شترمرغ در چندین کشور جهان هم اکنون رواج خوبی دارد البته به نسبت به موقعیت جغرافیایی ایران، مانند:

 • ترکیه
 • پاکستان
 • ایتالیا
 • چین
 • ارمنستان
 • فرانسه
 • انگلستان

فروش چرم شترمرغ ایران به چندین کشور توسط تاجران صورت گرفته است و با کمی بازاریابی و توسعه امکان این وجود دارد که تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوان، فعالیت خود را رشد چشمگیر داد.

اما شروع در این صنعت و صنایع مختلف در دیگر کشور ها یا ایران باید در محل فروش ها، حضور پیدا کرد تا از روند تولید و تجارت، آگاهی بیشتری بدست آورد.

فروش چرم شترمرغ

محل فروش چرم شترمرغ در تهران

برای هر محصولی در ایران، ترکیه، چین، ارمنستان و هر کشور دیگری محل فروش وجود دارد که محل فروش چرم شترمرغ در ایران،‌ داخل چندین شهر فعالیت گسترده دارند:

 • چرم شترمرغ مشهد
 • چرم شترمرع تهران
 • چرم شترمرغ تبریز 
 • چرم شترمرغ اصفهان

این چندین شهر ارجعیت زیادی در خرید و فروش چرم شترمرغ دارند، چرا که بشتر تولیدکنندگان چرم طبیعی حضور داشته و می تواند به خوبی چرم شترمرغ را تولید سازند.

در مورد محل فروش چرم شترمرغ در تهران باید گفت، در این شهر شرکت های متعددی به امر صادرات این چرم طبیعی مشغول هستند و روز به روز سرعت بیشتری می گیرند و تا حدودی در داخل ایران نیز چرم ساق پای شترمرغ را همراه پوست آن به فروش می رسانند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …