صفحه نخست / چرم پوست شترمرغ / صادرات پوست چرم شترمرغ به فرانسه

صادرات پوست چرم شترمرغ به فرانسه

صادرات پوست چرم شترمرغ به کشور های قاره اروپا همچون ایتالیا، فرانسه، استرالیا و فنلاند از سوی ایران سالانه حدود 16 هزار جلد است و هر ساله روبه رو رشد می باشد.

صادرات پوست چرم شترمرغ
صادرات پوست چرم شترمرغ به فرانسه

محصولات و مواد اولیه ای که برای تولید پوشاک مانند: کیف، کفش یا پالتو و کاپشن مورد استفاده می گیرند، چندین نوع مختلف دارد و همه ی ما به خوبی میدانیم که بهترین مواد اولیه که می توان از آن این محصولات را تولید نمود، پوست خام دباغی شده حیوانات یا همان چرم طبیعی است.

امروز تقریبا اکثر افراد که فروشگاه ها برای خرید کیف و کفش یا کاپش حضور پیدا می کنند در اولین صحبت های خود با فروشنده، محصولاتی از نوع چرم طبیعی را درخواست می کنند، چرا که به خوبی می دانند که کیفیت این نوع محصولات بیشتر است و زمان انسان های نخستین مورد استفاده قرار می گرفته است.

تولیدی ها و کارگاه تولید کیف و کفش چرم، سعی می کنند تا از انواع چرم طبیعی را در تولیدات به کار ببرند، اما برخی از چرمهای طبیعی در هر کارگاهی به محصول تبدیل نمی شود، چون مشتریان خاص خود را دارد و همچنین فروشگاه و فروشندگان مختص به خود را خواهد داشت، از انواع این چرمها می توان به چرم شترمرغ اشاره نمود.

تولید چرم شترمرغ

چرم شترمرغ در تولید محصولات چرمی بصورت انبوه یا عمده استفاده نمی شود یا بهتر بگوییم فردی که تولید محصولاتی از این نوع چرم استفاده می کند، به شکل تخصصی فعالیت می کند.

صادرات پوست چرم شترمرغ
صادرات پوست چرم شترمرغ به فرانسه

کیفیت چرم شترمرغ در تولید هر محصولی دارای اهمیت است، بنابراین هر فردی قبل از خرید، سعی می کند تا نمونه هایی برای تایید کیفیت مشاهده نماید همچنین، میزان اعتیار کارخانه دباغی را مورد سنج قرار می دهد یعنی مدت زمان فعالیت یا نام و برند شرکت مورد نظر را مورد بررسی قرار می دهد.

در حال حاظر کشور ایران به عنوان نماینده خاورمیانه در تولید چرم شترمرغ فعالیت دارد و این نشان دهند تجربه کافی و قدیمی در این صنعت می باشد، البته نباید فراموش نمود که ایران از کشور های اندک شمار در پرورش شترمرغ زنده است و این فقط به دلیل وجود آب و هوای مناسب به جهت پرورش این پرنده می باشد.

با پرورش شترمرغ سالانه حجم قابل توجه ای، گوشت، پر، پوست یا چرم شترمرغ تولید می گردد، خوب هست بدانید که تولید چرم شترمرغ در ایران به نحوه ای در حال انجام است که به لحاظ کیفیت مورد تایید کشور های اروپایی واقع شده و این موجب صادرات چرم شترمرغ ایرانی به اروپا است.

صادرات محصولات چرم شترمرغ

از زمانی که تولید چرم شترمرغ در ایران به حد قابل توجه ای رسید، برخی از شرکت ها تصمیم گرفتند تا ساخت و دوخت کیف و کفش چرم شترمرغ را هم رواج دهند و کارخانه به تولیدکنندگان برتر محصولات چرمی سفارش تولید داد.

صادرات پوست چرم شترمرغ
محصولات چرم شترمرغ

با بهره گیری از تجربه دوزندگان شرکتهای برتر در امر تولید کیف و کفش، شرکتهای مختلفی توانستند تا محصولات بسیار باکیفیتی از چرم شترمرغ خروجی بگیرند و سپس به بازار های ایران عرضه گردد.

مدتی است که تاجران مختلف از ایران و دیگر کشور ها، فهمیده اند که چرم شترمرغ طبیعی و محصولات چرمی در ایران کیفیت عالی دارند و با مجذوب شدن به زیبایی این چرم طبیعی، به این نتیجه رسیده اند تا در تجارت از چرم شترمرغ نیز بهره بگیرند.

صادرات محصولات چرم شترمرغ نیز به عنوان یک هدف اصلی تاجران و بازرگان تبدیل شده است، سالانه کشور های زیادی سفارش خرید کیف و کفش چرم شترمرغ را به شرکت های ایرانی ارائه می دهند.

صادرات چرم شترمرغ

معمولا تولیدکنندگان چرم طبیعی زیادی در جهان وجود دارد، اما هر کشور توانایی تولید چرم شترمرغ یا در واقع مواد اولیه یعنی پوست خام شترمرغ را ندارند، کشور ایران با خروجی سالانه حداقل 30 هزار جلد این توانایی را در بر دارد که حجم چشمگیری از تقاضا جهانی را نسبت به چرم شترمرغ بر طرف سازد.

صادرات پوست چرم شترمرغ
صادرات پوست چرم شترمرغ به فرانسه

هر ساله صادرات چرم شترمرغ از ایران به کشور های مختلفی همچون:

  • فرانسه
  • فنلاند
  • نروژ
  • ایتالیا
  • استرالیا
  • انگلیستان
  • آمریکا
  • ترکیه

صورت می پذیرد و معمولا مدت زمان سفارش دوباره این کشور ها به ایران کوتاه است، زیرا این چرم در خاورمیانه از یک مزیت اصلی و مهم بهره می گیرد.

پایین بودن قیمت چرم شترمرغ در خاورمیانه از مهم ترین مزایا این چرم در کشور ایران است و باید به یاد داشت که قیمت در حالی ارزان تر است که کیفیت چرم شترمرغ ایرانی با کیفیت بین المللی رقابت می کند و به همین خاطر است که سالانه صادرات چرم شترمرغ رو به افزایش می باشد.

اما یه سری از کشور ها سعی می کنند به جای سفارش چرم شترمرغ طبیعی یا خام، محصولات چرم شترمرغ را سفارش دهند، چون هر شرکتی نمی تواند این چرم شترمرغ در تولید محصول استفاده کند و همچنین هزینه های تولید و ساخت محصول چرمی در ایران نسبتا پایین تر است.

بیشتری از تاجران نیز با خاطرات شان ما را از وجود زیبایی نهفته در محصولات چرم شترمرغ مطلع کردند، الیته از این جهت که زیبایی اصلی و واقعی را افراد زمانی می فهمند که از محصولات حداقل یک هفته استفاده کرده باشند.

صادرات پوست چرم شترمرغ
صادرات پوست چرم شترمرغ به فرانسه

قیمت چرم شترمرغ

شاید برایتان جالب باشد که بدانید قیمت چرم شترمرغ در ایران یا خاورمیانه چقدر است که از قیمت جهانی چرم شترمرغ پایین تر است.

اکثر به خوبی میدانند که ارزش چرم شترمرغ در جهان چقدر است که به خاظر آن قیمت جهانی در نظر گرفته شده است، چندین شرکت چرم شترمرغ به صورت بین المللی در حال قعالیت هستند که هر هفته و بعضی از مواقع، قیمت جدیدی از چرم شترمرغ بصورت لیست قیمت ارائه می دهند.

قیمت چرم شترمرغ در ایران چقدر است؟

قیمت روز هر پا چرم شترمرغ ایرانی، بر معیار قیمت پوست خام شترمرغ، مواد اولیه چرمسازی یا دباغی و گرید چرمها در هر پلن مشخص می شود، پوست شترمرغ پس از دباغی کیفیت مشخص می شود،به همین خاطر کار قیمت گذاری کمی دشوار می سازد.

قیمت چرم شترمرغ ایرانی حدود 2 الی 3 دلار از قیمت جهانی پایین تر است و با این حال لیست قیمت در سایت قرار داده شده است که می توان برای بدست آوردن قیمت به آن مراجعه نمود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید