صفحه نخست / محصولات چرم / فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ- کیف و کفش

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ- کیف و کفش

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ همچون کیف و کفش چرمهای اصل با کیفیت در شهر های مختلف ایران قابل دستیابی و دسترسی هستند که این موضوع کار را به شدت چه از نظر زمان و چه از نظر کمی و کیفی راحت کرده و همین موارد، خود بر مزایای کارخانه های مربوطه برای انواع تولیدات چرمی می افزاید.

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ

انواع محصولات چرم طبیعی

صنعت پوشاک گستردگی و وسعت زیادی در جهان دارد و هر کشور با توجه به نیاز و شرایط خاص خودشان اقدام به تولید انواع پوشاک می کنند.

در بین این کالا ها، انواع محصولات چرم طبیعی و مصنوعی یا صنعتی هم دیده می شود ولی نوع طبیعی طرفداران زیادی دارد و بر هیچ کس پوشیده نبوده و نیست.

انواع کیفت و کفش چرم طبیعی یا دیگر محصولات بسته به نوع کشور و سلایق با طرح و مدلی خاص به تولید می رسد و حتی نوع چرم مورد استفاده هم اهمیت دارد.

اما در حال حاظ انواع محصولات چرم طبیعی ایران با چرمهایی همچون:

 • چرم بزی
 • چرم گاوی
 • چرم شترمرغ
 • چرم گوسفندی
 • چرم گاومیش
 • ….

در بین این چرمها، چرم شترمرغ به مراتب به خاطر خاص و گران بودنش مصرف کمتری دارد، اما تولیدکنندگان محصولات چرمی بیشتر از این چرم برای صادرات بهره می برند یا بهتر بگوییم سفارش های صادراتی از این چرم استفاده می کنند.

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ

اگر تاکنون به دنبال چرم شترمرغ طبیعی برای تولید محصول چرمی نبوده ما پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار این چرم را از نزدک مشاهده کنید تا شیفته ی محصولات چرمی شترمرغ گردید، ولی برای آشنایی با چرم شترمرغ با همراه باشید.

آشنایی با چرم طبیعی شترمرغ

یک چرم اصل و با کیفبت مثل شترمرغ در درجه اول باید ظاهری شکیل و زیبا داشته باشد که این زیبایی گاهی اوقات با براقیت هر چه تمام تر وکمال تر خود را نشان می دهد و گاهی با ویژگی های کشسان در عین حال با مقاومت همراه است و همین موضوع در ساخت انواع کیف و کفش ها، مورد توجه قرار می گیرد.

دلیل اصلی زیبایی چرم شترمرغ به دلیل داشتن نقطه نقطه های روی پوست است که به وضوح دیده شده و همه به خوبی میدانیم که علت به وجود آمدن، پرهای شترمرغ یا جای پر این حیوان می باشد.

چرم طبیعی شترمرغ سبک و منعطف است و بر خلاف سایر چرم ها که کمی سنگین هستند لطافت خاصی را دارد که استفاده از ان در تمامیه محصولات کاربردی مثل پوشاک، رومبلی، لوازم اسپرت و ورزشی، لوازم و حتی روکش ماشین در کشور های اروپایی را راحت و آسان کرده است.

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ

همچنین استفاده از این نوع چرم در کفش ها و کیف ها به گونه ای است که باید حتما از نوع طبیعی چرم شترمرغ استفاده شود و در صورت استفاده از چرم مصنوعی کیفیت اصلی را که باید داشته باشد، ندارند و خیلی زود غیر قابل استفاده می شوند.

محصولات چرم شترمرغ

دنیای بزرگی از محصولات چرم طبیعی وجود دارد ولی خیلی از آنها از یاد ها فراموش می شود، زیرا برخی از آن کمتر استفاده گشته و به مراتب دیده نمی شود.

در بین محصولات چرم شترمرغ به خاطر لاکچری بودن، به تعداد متعددی ممکن است دیده شود، برخی از محصول ها شامل:

 • قاب گوشی چرم شترمرغ
 • چرم شترمرغ مخصوص مبلمان
 • چرم شترمرغ خودرویی
 • دستبند چرم شترمرغ
 • بند ساعت چرم شترمرغ
 • کمربند چرم شترمرغ

این چند محصول در بازار کمتر دیده می شود ولی اگر فردی ببیند و توان مالی داشته باشد،‌ قطعا سعی می کند نمونه ای از این محصولات را تهیه نماید.

ولی اکثرا می دانیم که بیشترین محصولات که از چرم طبیعی تولید می گردد، کیف و کفش است و برای نمونه چرم شترمرغ نیز  همین گونه است حتی در سایت فروش اینترنتی محصولات چرم شرمرغ البته به خاطر تقاضا در فروشگاه قرار خواهد گرفت.

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ

کیف و کفش چرم شترمرغ

از مهمترین محصولاتی که از چرم شترمرغ برای داخل ایران استفاده می گردد، تولید کیف و کفش چرم شترمرغ است.

زیبایی این محصولات به گونه ای است که یک دوزنده تازه واره یا جدید با کمی داشتن تجربه، اگر قصد دوخت ساده ترین کیف چرم شترمرغ را داشته باشد، قطعا یک کیف خاص تولید خواهد شد.

امروزه شرکت هایی در امر تولید محصولات چرم شترمرغ فعالیت دارند که سابقه چندین ساله داشته و فقط در زمینه این نوع چرم کار می کنند تا یک حرفه ای و متخصص شناخته شوند.

اما این تولیدکنندگان محصولات چرمی شترمرغ به خاطر گران بودن کیف و کفش این محصول، فقط در فروشگاه خود سعی می کنند آن را به عرضه برسانند و البته بیشتر صادرات این محصولات را به عهده دارند.

یکی از راه های دسترسی به این محصولات، فروشگاه اینترنتی چرم طبیعی یا ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ که مخصوص این چرم خاص است و بصورت تخصصی کار خود را انجام میدهد.

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ

بی شک کیف و کفش چرم شترمرغ، تنوع های زیادی داشته و قبل از انتخاب بهتر است هر مدلی که وجود دارد مشاهده نمود.

فروش اینترنتی محصولات چرم شترمرغ یکی از بهترین راه کار ها برای نشان انواع مدلهای این محصول در کشور است و هر روز، مصرف کنندگان زیادی از صفحه محصولات بازدید می کنند و سفارش می دهند.

در فروشگاه های اینترنتی که بیشتر از سوی خود کارخانه ها و یا شرکت های بزرگ صورت می گیرد، هر نوع کالای تولیدی از چرم شترمرغ را دارا هستند و در این فروشگاه ها به راحتی و با زمان بیشتر می توان بهترین نوع محصولات را یافت این کالا ها  می توانند، کمربند چرمی، کیف و کفش ها،  وسایل ورزشی ، وسایل ماشین و انواع لوازم خانگی (که در زیبایی دکوراسیون دخیل هستند) باشند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات محصولات چرم طبیعی

صادرات محصولات چرم طبیعی ایران

صادرات محصولات چرم طبیعی ایران توسط چند کارگاه معتبر تولیدی انجام می شود و هر …

پاسخی بگذارید