صفحه نخست / چرم گاوی / فروشگاه اینترنتی چرم گاوی | عرضه مستقیم از دباغی

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی | عرضه مستقیم از دباغی

یک فروشگاه اینترنتی چرم گاوی، بزی، شترمرغ، گوسفندی قادر است تا در کوتاه ترین زمان ممکن انواع سفارش ها را آماده نماید، به طوری که عرضه مستقیم از کارخانه دباغی صورت می گیرد.

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی

با وجود افزایش نرخ کالا ها در بازار می توان فهمید که رفت و آمد و هزینه حمل و نقل می توان سبب بیشتر شدن قیمتها گردد از این رو متوجه می شویم که یکی از بهترین راه کار ها به جای خرید حضوری، انتخاب فروشگاه اینترنتی کالا است.

به خوبی میدانیم که انواع چرم طبیعی را در فروشگاه اینترنتی پیدا می شود، بنابراین برای خرید به بازار رفتن، زیاد توجیه اقتصادی نخواهد داشت، مگر اینکه به قصد خرید عمده، زمان خود را صرف رفت و آمد کرد.

برای افراد تازه کار شناخت انواع چرم طبیعی به لحاظ کیفیتی کمی دشوار و سخت خواهد بود و ضمن اینکه نباید فراموش کرد که یک فروشگاه اینترنتی چرم گاوی، برای جلب رضایت مشتری خود، تنها چرم درجه یک را عرضه می کند تا به اعتبارش لطمه نخورد.

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی

انواع چرم طبیعی گاوی

افراد در زمان خرید اجناس مختلف شور و اشتیاق خاصی دارند و هنگامی که محصول را خرید می کنند، خوشحالی زیاد درونشان ایجاد می گردد، بنابراین بهتر است تا قبل از خرید، با انواع چرم طبیعی گاوی آشنایی پیدا نمود.

انواع چرم طبیعی گاوی به شرح زیر است:

 • چرم گاوی ساده
 • چرم گاوی وکیوم
 • چرم گاوی طرح دار
 • چرم گاوی نبوک
 • چرم گاوی اشبالت
 • چرم گاوی هورس
 • چرم گاوی مویی
 • چرم گاوی جیر
 • چرم گاوی ورنی
 • چرم گاوی خارجی
 • چرم گاوی مبلی

زمانی که فرد نسبت به انواع چرم گاوی اطلاع پیدا می کند، سپس باید بصورت حدودی اطلاعاتی در مورد کیفیت هر مدل چرم گاوی بدست آورد و این موضوع کمی نیاز به کسب تجربه دارد یا بهتر بگوییم تجربی است، همچنین اگر بخواهیم به صورت خلاصه نیز بیان نماییم، مطلب کمی طولانی خواهد شد و بازدهی لازم را ندارد.

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی
انواه چرم گاوی

بهترین راه کار از نظر شرکت،‌انتخاب خرید اینترنتی بوده و همچنین با سفارش چرم درجه یک می توان نسبت به کیفیت مطمئن بود و جای نگرانی نداشت و پس از دریافت براحتی می توان در تولید کیف و کفش چرمی یا هر محصولی دیگر استفاده نمود.

قیمت هر متر مربع چرم طبیعی گاوی

اکثر کالا های مورد عرضه در بازار دارای یک قیمت بخصوصی هستند و معیار قیمت گذاری ها تفاوت دارند، برای چرم طبیعی معیار قیمت گذاشتن، قیمت هر فوت مربع چرم می باشد و البته این برای چرم طبیعی بوده و برای مصنوعی محاسبه نمی شود.

با توجه به بیان شدن خرید اینترنتی چرم گاوی، شاید تصور کنید که قیمت هر متر مربع چرم طبیعی در مراکز فروش اینترنتی کمی بالاتر از فروشگاه های موجود در شهر هست و این مورد تا حدودی صحیح و درست است ولی برای تمام فروشگاههای اینترنتی صدق نمی کند.

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی

هر روزه تعداد فروشگاه هایی که در زمینه چرم طبیعی، افزوده می گردند کم نیستند،‌ اما کارخانه با دیدن این موارد سعی کرده، فروش خود را از طریق سایت شرکت نیز انجام دهد تا هر مصرف کننده ای نیز بتواند با کمترین قیمت، انواع چرم طبیعی را خریداری و سفارش دهد.

برای مشاهده قیمت هر نوع چرم می توانید به لیست قیمت چرم مراجعه کنید.

مرکز خرید چرم طبیعی از کارخانه

برای ایجاد تغییر در برنامه درآمدی، باید یک سری از موارد را همچون قیمت مواد اولیه محصول تولیدی را بررسی نمود و سپس برای کاهش قیمت تحقیقاتی انجام داد، به عنوان مثال از پرتی چرم خام طبیعی، باید دستبند، بند ساعت، جااسوئچی و حتی با پینه دوزی، کیف چرمی تولید نمود، کیف پول چرم پینه دوزی شده، تقریبا زیبا بوده و افراد مختلف، اینگونه محصولات را می پسندند.

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی

هر شخصی قبل از سفارش یک کالا، قطعا حق انتخاب دارد و می تواند با مراکز مختلف ارتباط برقرار نماید و دلایل مختلفی در این تصمیم گیری مهم هست، مثلا برای خرید چرم طبیعی، تلاش می کنند تا با کارخانه فعالیت خود را شروع کنند و به خوبی همه از مزایا این مورد باخبر هستیم.

خوشبخاته شرکت و کارخانه پخش مستقیم خود را تحت عنوان، مرکز خرید چرم طبیعی از کارخانه در چند شهر ایران تاسیس کرده است و به سادگی می توان بصورت دسته اول با مرجع اصلی تولید، ارتباط گرفت و خرید چرم طبیعی را در کمترین زمان ممکن انجام داد.

همچنین کارخانه به درخواست مشتریان، فروشگاه اینترنتی چرم گاوی، بزی،‌گوسفندی و شترمرغ خود تحت وبسایت راه اندازی کرده است.

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی خام

در روز اتفاقات زیادی در زندگی هر فردی ممکن است رخ دهد و معمولا باعث صرف زمان، هزینه و مواردی دیگر شود، به همین خاطر سعی می کنیم اوضاع را کنترل نماییم.

فروشگاه اینترنتی چرم گاوی
فروشگاه اینترنتی چرم گاوی | عرضه مستقیم از دباغی
یکی از مواردی که همه ی ما سعی می کنیم به طریقی اوضاع را کنترل نماییم، همین موضوع خرید و سفارش کالا های مختلف است، یک دوزنده و کارگاه تولید، ترجیح می دهد خرید های خود را با یک تماس ساده انجام دهد، تا بتواند به کار های دیگر خود برسد.

طبعیتا خرید از فروشگاه اینترنتی راحت تر از خرید حضوری هست و اکثرا این مورد را تایید می کنند و هر چه زمان رو به جلو می رود، افراد بیشتری فروشگاه اینترنتی چرم گاوی و انواع چرم طبیعی خام را ترجیح می دهند.

اگر مایل به خرید از فروشگاه اینترنتی چرم گاوی و یا هر کالای دیگری نیستید، احتمالا با گذشت زمان مجبور به انتخاب خواهید شد، چرا که هر روزه علم در حال پیشرفت بوده و جهان توسعه می یابد و زمان و وقت به مرور اهمیت بیشتری می یاید.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

شرکت تولید چرم صادراتی گاوی

شرکت تولید چرم صادراتی گاوی تاکنون به چندین کشور فعال در زمینه صنعت چرم، محصول …