صفحه نخست / انواع چرم / فروشنده انواع چرم بزی اصل با قیمت ارزان

فروشنده انواع چرم بزی اصل با قیمت ارزان

فروشنده انواع چرم بزی ، شترمرغ ، گاوی توانسته با ارائه قیمت ارزان تر از بازار به شرط اصل و طبیعی، بیشترین فروش را نسبت به رقبا تاکنون داشته است.

فروشنده انواع چرم بزی

هر فردی که قصد خرید کالایی را داشته باشد و زمانی که به فروشگاه یا بازار برای خرید آن مراجعه کند، قطعا فروشندگان به هر طریقی سعی می کنند تا شرایط خرید را فراهم آورند.

با توجه به وضعیت بازار می توان مواردی زیادی هستند که اهمیت دارند، به چند شاخصه مهم برای خرید و فروش چرم طبیعی اشاره نمود:

 • انواع چرم طبیعی
 • رخ چرم طبیعی
 • قیمت چرم طبیعی
 • شرکت تولیدکننده چرم طبیعی
 • کیفیت چرمها در طولانی مدت و هنگام دوخت
 • اعتبار فروشنده در بازار
 • قدرت تامین شرکت برای حجم های عمده

امروز همه ی ما به شاخصه های قیمت و کیفیت فقط توجه می کنیم به نکات دیگر دقت نمی کنیم، به عنوان مثال اگر شخصی قصد خرید عمده چرم طبیعی داشته باشد، فقط باید به یک شرکت آشنا و قدیمی کار تامین و تولید را بسپار، در غیر این صورت امکان بدقولی شرکت های کوچک بسیار وجود خواهد داشت.

فروشنده انواع چرم بزی

تفاوت چرم طبیعی و مصنوعی

بیشتر مردم در بازار و فروشگاه های مختلف هر چند مدت یکبار حضور پیدا می کنند و گاها شاید متوجه محصولات چرمی شوند ولی کمتر می توان تفاوت چرم طبیعی و مصنوعی را تشخیص داد.

از این رو داشتن برخی اطلاعات در خصوص چرم اصل تفاوت های چرم مصنوعی با طبیعی را نشان می دهد و سبب می شود براحتی چرم درجه یک طبیعی اصل را تشخیص دهیم.

فروشنده انواع چرم بزی

راه های شناخت چرم طبیعی

راه های متعددی برای تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی وجود دارد که به برخی از آن را بیان می کنیم:

 1. تفاوت بوی چرم طبیعی از مصنوعی
 2. قیمت چرم طیعی و مصنوعی
 3. در چرم طبیعی ضخامت یکسان نیستند ولی در چرم مصنوعی بلعکس است
 4. چرم مصنوعی در مقابل انعکالس نور یکدستی دارد ولی چرم طبیعی مات و براق می باشد
 5. بافت چرم طبیعی با مصنوعی فرق دارد و این را بیشتر فروشندگان متوجه می شوند.
 6. لمس چرم: چرم طبیعی حالت گرم دارد ولی چرم مصنوعی تقریبا سرد است.
 7. رنگ چرم: رنگ چرم طبیعی با مصنوعی کمی فرق دارد و تشخیص این مورد تا حدودی نیاز به تجربه دارد.
 8. چرم طبیعی رطوبت آب را تقریبا جذی می کند و تاحدودی تغییر رنگ می دهد ولی مصنوعی اینگونه نیست.
اگر به یک فروشگاه معتبر چرم طبیعی مراجعه کرد، دیگر نیازی به دانستن تفاوت چرم مصنوعی با طبیعی وجود نخواهد داشت.

فروشنده انواع چرم بزی

فروشنده انواع چرم گاوی طبیعی

فروشگاه معتبر چرم در بازار ایران زیاد هستند و تقریبا کل فروشندگان این مراکز فقط چرم طبیعی عرضه می کنند و با ارائه و عرضه چرم مصنوعی مخالف هستند.

بنابراین اطمینان کردن به یک فروشگاه چرم طبیعی کار ساده ای خواهد بود و از این طریق انواع چرم خام قابل تهیه است ولی برخی به خاطر گران یا بالا بودن چرمهای خام در بعضی از فروشگاه ترجیحا می دهند چرم مصنوعی سفارش دهند و یا چرم بی کیفیت را انتخاب کنند.

زمانی که شما با فروشنده انواع چرم طبیعی ارتباط می گیرید، شاید متوجه شوید که هر کدام قیمت متفاوتی ارائه می کنند ولی اگر بتوانید یک مرکز فروش چرم در تهران یا هر شهری دیگر آشنا شوید، قطعا می توانید، بهترین کیفیت را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

شاید بگویید که چگونه می توان یک مرکز فروش چرم خام در ایران را پیدا نمود؟ مرجع اصلی قیمت گذاری، کارخانه دباغی پوست خام و تولیدکننده چرم طبیعی است و پیدا کردن تولیدکننده به سادگی امکان پذیر است.

فروشنده انواع چرم بزی

لیست قیمت چرم از کارخانه

هر کالایی که توسط کارخانه و شرکت ها در جهان تولید می گردد، یک قیمت پایه ای برای آن در نظر گرفته می شود و در درون لیست قیمت آن شرکت، امکان مشاهده اش وجود خواهد داشت.

در خصوص چرمهای مصنوعی و طبیعی نیز همینگونه است، البته به شرط اینکه شرکت بزرگ و معتبر باشد، چون اینگونه لیست قیمت چرم و محصولات چرمی درون سایت شان بوده و به راحتی امکان دسترسی به آن هست.

حتی زمانی که قیمت تغییر کند در لیست قیمت ها لحاظ می شود،‌ مگر اینکه بازار آن به شدت رقابتی باشد و به همین خاطر امکان تغییرات لیست قیمت در زمان کوتاه نباشد.

اما وقتی با لیست قیمت چرم آشنا می شویم بی شک باید فرصت را غنیمت گرفت و اقدام به خرید چرم طبیعی از کارخانه نمود و برای این موضوع چندین راه کار وجود دارد، از جمله حضور در مرکز فروش چرم کارخانه یا همان دفتر شرکت.

برای مشاهد لیست قیمت چرم طبیعی بر روی آن کلیک نمایید.

فروشنده انواع چرم بزی

مرکز خرید و فروش چرم بزی تهران

توانایی زیادی در مرکز خرید و فروش چرم بزی ، گاوی، شترمرغ و گوسفندی است و ایران فقط کسانی متوجه می گردند که حداقل یکبار همکاری داشتند.

مراکز فروش چرم،‌ معمولا به عنوان فروشنده انواع چرم طبیعی اصل نیز شناخته می شوند، بنابراین امکان سفارش هر نوع چرم اصل وجود دارد.

هر مرکز خرید و فروش چرم در موقعیتی از شهر و حتی کشور واقع شده و برای دسترسی باید از موقعیت جغرافیایی هر کدام اطلاع گرفت.

مراکز فروش چرم که به عنوان مرجع هستند در شهرهای زیر وجود دارند:

 • مرکز چرم تهران
 • مرکز چرم مشهد
 • مرکز چرم اصفهان
 • مرکز چرم تبریز
 • مرکز چرم همدان

در این شهر ها، کارخانجات متعدد وجود دارد و هر یک دفتر فروش خود را داخل شهر دایر کرده اند و مراجعه عموم افراد را راحت گردانده است، بنابراین بدون دغه دغه می توان حضور یافت و از فروشنده انواع چرم ، مناسب ترین قیمت چرم بزی را خریداری نمود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید چرم شترمرغ

خرید اینترنتی انواع چرم شترمرغ

چرم های تولید شده را می توان به روش های مختلفی خریداری کرد. خرید اینترنتی …