صفحه نخست / پوست شترمرغ / صادرات چرم پوست شترمرغ طبیعی

صادرات چرم پوست شترمرغ طبیعی

صادرات چرم پوست شترمرغ به ترکیه و کشور های قاره اروپا به شکل قابل توجه ای از سوی ایران هر ساله انجام می شود و البته چرمهای طبیعی دیگر نیز سهمی نیز در این بخش دارند.

صادرات چرم پوست شترمرغ
صادرات چرم پوست شترمرغ طبیعی

یکی از چرم هایی که در بازار های خرید و فروش چرم بیشتر مورد توجه انسان ها قرار گرفته است چرم تولید شده از پوست شترمرغ می باشد که در بازار ها وجود دارد.

این نوع چرم در بازار های جهانی بسیار شناخته می باشد و مشتری های این نوع چرم از چرم های دیگر موجود در بازارهای جهانی می باشند چرا که این نوع چرم در مقایسه چرم های دیگر مانند چرم تهیه شده از پوست حیواناتی مانند گاو و تمساح و مار و… بیشتر است.

هم چنین علاوه بر مقاومت خاصیت انعطاف پذیری چرم شترمرغ بسیار بالا است و یکی از دلایل اصلی بالا بودن مشتری های این چرم این گزینه می تواند باشد.

بهترین کیفیت های چرم شترمرغ در کشور ایران، فقط برای صادرات انتخاب می گردند و کمتر پیش می آید که در داخل کشور در زمینه تولید محصولات چرمی مورد استفاده واقع شود.
چرم پوست شترمرغ طبیعی
صادرات چرم پوست شترمرغ طبیعی

افرادی که در زمینه خرید و فروش کردن چرم شترمرغ فعالیت دارند می توانند از این طریق درآمد های بسیار بالایی را کسب کنند و به این علت افراد فعالی در این زمینه کار های خود را به خوبی انجام می دهند و رقابت بالا است.

دباغی چرم شترمرغ

در میان چرم های موجود در بازار های خرید و فروش چرم از چرم شترمرغ  استفاده های زیادی می کنند و از هر نوع چرم در تهیه کردن انواع مختلف لباس ها و… استفاده می کنند.

دباغی چرم شترمرغ
دباغی چرم شترمرغ

در بسیاری از موارد برای تهیه کردن برخی لباس ها و یا دیگر محصولات موجود در بازار ها چرم های خام شترمرغ را به مراکز به فروش می رسانند تا از آن ها وسایل دیگر تولید کنند و سپس به بازار های خرید و فروش وسایل چرمی عرضه کنند.

در بسیاری از موارد این چرم های خام را به صورت رنگ آمیزی شده در تولید کردن وسایل دیگر استفاده می کنند.

در رنگ آمیزی چرم شترمرغ باید دقت شود که از مواد مناسب در رنگ آمیزی استفاده کنند تا چرم دچار پوسیدگی و یا خشکی نشوند.

دباغی چرم شترمرغ
دباغی چرم شترمرغ

در این شرایط مواد زیادی وجود دارند که می توان کیفیت چرم را افزایش داد. پس از رنگ آمیزی کردن چرم های تولید شده آن ها را با انواع روغن ها آغشته می کنند تا این کار موجب جلوگیری از خشک شدن چرم است.

طرز تهیه چرم شترمرغ

از چرم های رنگی در تولید کردن بسیاری از وسایل چرمی استفاده می کنند.

از این چرم ها در تولید کردن انواع کمیف و کفش ها در رنگ های مختلف استفاده می کنند. حتی از این چرم ها در کشور های اروپایی برای تولید کردن لباس های در سالن های مد استفاده می کنند و سپس با قیمت های بسیار بالا در بازار ها عرضه می کنند و مردم علاقه مند به این چرم شترمرغ از نوع رنگ آمیزی شده می باشند که از آن ها وسایل مختلف تولید کنند.

چرم پوست شترمرغ
صادرات چرم پوست شترمرغ طبیعی
از چرم شترمرغ رنگی شده در چه بخش های استفاد ه می کنند؟ به چه علت چرم شترمرغ یکی از زیبا ترین چرم های موجود در بازار های چرم فروشی می باشد؟ مزیت استفادده از این چرم ها چه مواردی می باشد؟

چرم های رنگ آمیزی شده را به بخش های مربوط در این زمینه ارسال می کنند تا مثلا از آن ها با توجه به نیاز های روز مشتری وسایل تولید کننده موارد استفاده از چرم شترمرغ بسیار بالا است.

چرم پوست شترمرغ
صادرات چرم پوست شترمرغ طبیعی

با توجه به این که این چرم زیبایی بسیار منحصر به فردی دارند و یکی از دلایل این زیبایی در این نوع چرم، وجود جای پرهای شترمرغ روی چرم میباشد که بسیاری از مستری ها به این دلیل از خریداران اصلی این محصولات هستند. با رنگ امیزی آن ها مشتری ها و خریدارن این محصولات افزایش پیدا می کند چرا که با رنگ آمیزی به زیبایی آن اضافه می شود.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

در هنگام خریداری کردن چرم شترمرغ باید دقت کافی داشته باشید یا این که باید آن ها را از مراکز معتبر خریداری کنید چرا که بسیاری از مراکز خرید و فروش کردن چرم ها، چرم های مصنوعی را به جای چرم های طبیعی به فروش می رسانند و در این صورت از لحاظ اقتصادی به مشتری ها آسیب وارد می گردد.

قیمت چرم شترمرغ در ایران
قیمت چرم شترمرغ در ایران

چرا که قیمت های بالا تری را برای خرید این چرم ها هزینه می کنند اما در آخر متوجه می شوند که چرم های خریداری شده چرم های مصنوعی می باشند.

اما برای جلوگیری کردن از چنین مشکلات سایت مراکزی را معرفی می کند که مشتری ها چرم ها را از این گونه مراکز خریداری کنند و دچار مکشلات گفته شده در بخش های بالا نشوند.

این مراکز انواع مختلف چرم های با کیفیت و کاملا طبیعی را به فروش می رسانند و مشتری ها می توانند به صورت عمده از این مراکز خریداری کیند چرا که در خرید و فروش های عمده محصولات چرمی و دیگر محصولات قیمت ها پایین است.

صادرات پوست و چرم شترمرغ

امروزه از اهداف اصلی پرورش دهندگان شترمرغ در ایران، صادرات پوست و چرم شترمرغ است و همیشه در تلاش هستند تا بتوانند روند صادرات و فروش این کالا فرآوری شده را افزایش دهند.

صادرات چرم پوست شترمرغ
صادرات پوست و چرم شترمرغ

بخش بیشتری از سود و درآمد پرورش شترمرغ مربوط به تولید پوست و چرم شترمرغ است، زیرا ارزش جهانی این محصول بسیار بالا است.

اگر صادرات پوست و چرم شترمرغ ایرانی بیشتر گردد به احتمال زیاد، قیمت گوشت و فرآورده های دیگر شترمرغ کاهش چشمگیری خواهد داشت،‌ چرا که بخش بیشتری از درآمد شترمرغ را در جهان، پوست این پرنده تشکیل می دهد.

صادرات پوست شترمرغ به ترکیه

صادرات پوست شترمرغ به ترکیه یا اروپا زمانی سرعت می گیرد که تولید چرم شترمرغ درجه یک به حد قابل قبولی افزایش داشته باشد یا بهتر بگوییم روند تولید را به گونه انجام دهیم که فقط مخصوص صادرات پوست شترمرغ ، خروجی کارخانه دباغی پوست خام باشد.

صادرات پوست شترمرغ
صادرات پوست شترمرغ به ترکیه

سالانه چرم های زیادی در کشور تولید می گردند و بخشی از این چرن های تولید شده به داخل کشور عرضه می گردند و بحشی نیز به کشور های خارجی صادر می شوند که میزان تولید کردن چرم ها در کارخانه های چرم سازی بستگی به میزان تولید کردن این پرنده دارد که اغلب از نژاد های آفریقایی هستند که رشد داده می شوند.

یعنی در کشور شترمرغ هایی که رشد و پرورش داده می شوند از این نژادها هستند که البته نوع ایرانی نیز موجود است.

صادرات چرم پوست شترمرغ
صادرات چرم پوست شترمرغ
بهترین چرم های صادراتی و با کیفیت را از کدام مراکز می توانید خریداری کنید؟ آیا تاکنون اقدام به خریداری چرم شترمرغ به صورت عمده کرده اید؟ خرید کردن عمده محصولات مزیت های زیادی برای خریداران دارد.

یعنی هرچه شترمرغ های زیادی در کشور تولید رشد داده شوند میزان چرم های تولیدی نیز بالا خواهد بود.

آن ها را پس از کشتار به کارخانه های چرم سازی عرضه می کنند تا در آن ها پوست خام شترمرغ به چرم های اصل و با کیفیتی طبیعی تبدیل گردد.

از این مراکز می تواند انواع چرم های صادراتی را خریداری کنید. زیرا همان طور که در بخش های بالا فته شده است هم قیمت ها در این مراکز ارزان تر از قیمت های روز بازار است و هم این که محصولات فروشی این مراکز با کیفیت تر از دیگر مراکز خرید و فروش در سطح کشور می باشد. پس در نتیجه افراد صادر کننده چرم های با کیفیت صادراتی را از این مراکز معرفی شده خریداری می کنند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست چرم شترمرغ ایران

چرم شترمرغ ایران به لحاظ کیفیت برتری خوبی تاکنون داشته است زیرا پوست خام مرغوبیت …