صفحه نخست / صادرات چرم / صادرات چرم شترمرغ به اروپا

صادرات چرم شترمرغ به اروپا

آیا صادرات چرم شترمرغ و پوست از ایران به اروپا صورت می گیرد؟ چگونه می توان اطلاعاتی در مورد شرایط گمرک و تجارت این کالا بدست آورد؟

صادرات چرم شترمرغ
صادرات چرم شترمرغ به اروپا

تجارت چرم طبیعی از نظر اشخاص مختلف و حتی فعالان صنایع، به سادگی امکان پذیر نیست، چون باید استاندارها لازم را بدست آورد و این توسط کارخانه دباغی پوست رعایت نمی گردد.

این مورد تا حدودی صحیح و درست می باشد ولی کارخانه چرم طبیعی به تعداد متعدد وجود دارد و رعایت نکات کیفیت صادراتی توسط تعدادی از شرکت ها، به خاطر داشتن علم و توانایی و همچنین تجربه کار در صادرات و واردات، کلیه استاندارد های صادراتی ا رعایت می کنند، بنابراین می توان به عنوان چرم طبیعی صادراتی یاد نمود.

صادرات چرم شترمرغ

پوست و چرم شترمرغ

این موضوع در سال های اخیر بیش از پیش در حال اتفاق افتادن است و کشور های اروپایی بسیاری مثل ایتالیا، روسیه و ترکیه وارد قرار داد های صادراتی جهت پوست چرم شترمرغ شده اند و این موضوع هم نه تنها به دلیل پتانسیل پوست شترمرغ می باشد بلکه به دلیل تلاش های با کیفیت و بی نظیری که در کارگاه ها و کارخانه ها برای تولید چرم طبیعی شترمرغ چه خام آن و چه رنگ شده آن می کشند تا بهترین محصول را تولید کنند.

کارخانه های جدید به مانند گذشته در تولید چرم شترمرغ نیستند و با پیشرفت فناوری و تولید انواع دستگاه های پیشرفته در دباغی و کراست و رنگرزی بهترین نوع چرم طبیعی شترمرغ را وارد عرصه بازار کرده اند که به خاطر کیفیت، براقی و لطافتی که این چرم دارد خواهان زیادی را از اروپا به خود جذب کرده است.

صادرات چرم شترمرغ
صادرات چرم شترمرغ به اروپا

قوانین صادرات چرم طبیعی

افرادی که قصد تاجر شدن یا صادرا کالا دارند، بدنبال قوانین صادراتی و امور گمرکی می روند.

در خصوص قوانین صادرات چرم طبیعی، موارد بسیاری وجود دارد، ولی ملاک اصلی از شرایط صادرات چرم، دانستن امورد ترخیص یا واردات تا در کشور مجاور است،‌ چرا که اگر کمی مشکلی یا امور خاصی در ترخیص وجود داشته و در بار ارسالی رعایت نشده باشد، موجب امها شدن سفارشات می گردد، در نتیجه موجب ضرر زیادی خواهد شد.

صادرات چرم شترمرغ

براب اطلاع پیدا کردن از قوانین صادرات چرم ، بر روی آن کلیک نمایید.

صادرات چرم شترمرغ یکی از بهترین روش ها برای دیده شدن و در کنار آن به سود خوب رسیدن است برای این منظور صادرات در مبحث چرم از معیار های اصلی کارخانه ها و یا شرکت سازنده است به خصوص در سال های اخیر که تولید کننده ها با خرید های کمی از داخل مواجه هستند و این شاید  به دلایل اقتصادی و رکود های داخلی باشد که بهتر است برای این کار وارد صادرات با کشور های اروپایی شوند که چرم شترمرغ طبیعی برای آن ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.

مرکز صادرات چرم شترمرغ

در تولید و صادرات چرم شترمرغ ، انواع کارخانه جاتی که از سوی ایران دست به این اقدام می زنند تقریبا زیاد هستند اما خوب نوع چرم ممتاز ایرانی با گرید و سورس بندی بین المللی از هم جدا می شوند و بهترین نوع چرم شترمرغ با توجه به معیار های مربوطه انتخاب و سپس به کشور های زیر انجام می شود.

  • صادرات چرم به ترکیه
  • صادرات چرم به روسیه
  • صادرات چرم به چین
  • صادران چرم به ایتالیا
  • صادرات چرم به کویت

صادرات چرم شترمرغ

صادرات هر کالایی ترفند و راه کاری هایی دارد که برای صادرات چرم طبیعی، نکاتی وجود دارد و از این مورد نیاز به تجربه بوه که بیشتر تاجران و مرکز صادرات چرم شترمرغ از آن آگاه هستند.

شرکت های مختلفی تلاش کرده اند تا در بحث صادرات اقدام کنند ولی در وسط کار دچار مشکل شده اند ولی یک شرکت صادرات چرم شترمرغ که سابقه چندین ساله دارد به خوبی در این امر عمل کرده است.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

شرکت صادرات چرم شترمرغ

بهترین شرکت صادرات چرم شترمرغ به ترکیه

بهترین شرکت صادرات چرم شترمرغ به ترکیه تمام تلاش خود را در زمینه کیفیت چرم …

پاسخی بگذارید