صفحه نخست / چرم پوست شترمرغ / صادرات پوست چرم شترمرغ ایران

صادرات پوست چرم شترمرغ ایران

چرم شترمرغ ایران به لحاظ کیفیت برتری خوبی تاکنون داشته است زیرا پوست خام مرغوبیت بالای دارد و همین امر باعث شده تا صادرات چرم شترمرغ افزایش خوبی پیدا کند.

چرم شترمرغ بدلیل زیبایی چشم نوازی که دارد توانسته خود را بعنوان برترین چرم های جهان معرفی کند و افراد زیادی را مجذوب خود نماید همچنین در کنار این موارد طرفداران زیادی داشته و ارزش بالایی تاکنون پیدا کرده است.

چرم شترمرغ به خاطر ارزش ویژه اش، هر ساله از ایران صادرات بسیاری دارد، در ضمن این نکته را باید مدنظر داشت که کیفیت چرم شترمرغ بسیار بالا بوده توان ارز آوری ایران را بالا برده است، همچنین تاجران با خرید چرم شترمرغ و صادرات آن به دیگر کشور ها سود خوبی می برند.

صادرات پوست چرم شترمرغ ایران به چه کشور هایی تاکنون صورت گرفته است؟ کدام شرکت در زمینه تولید چرم شترمرغ در خاورمیانه و آسیا برتر بوده اند؟ بهترین کیفیت را کدامیک ارائه میدهند؟

صادرات پوست چرم شترمرغ

بسیاری از محصولات تولید شده چرمی می توانند به عنوان محصولاتی بی رقیب معرفی شوند.

شترمرغ یکی از پرندگانی است که با استفاده از چرم آن می توان شاهد تولید بسیاری از محصولات درجه یک چرمی و صادرات گسترده آن به سراسر بازار های جهانی بود.

ایران در این بین از جمله کشور هایی است که به واسطه دارا بودن پتانسیل های لازم، در صنعت تولید چرم درجه یک شترمرغ فعالیت می نماید.

از سویی دیگر صادرات این چرم تولید شده به عنوان نقطه عطف در صنعت سود آوری ایران به صورت گسترده محسوب می گردد.

چرم یکی از اصلی ترین و مهم ترین مواد اولیه ای است که با استفاده از آن می توان شاهد تولید بسیاری از محصولات چرمی ویژه و منحصر به فرد برای عرضه در بازار های خرید مستقیم و بازار های بین المللی بزرگ بود.

صادرات گسترده چرم می تواند بیشترین میزان سودآوری را برای صادرکنندگان عمده داشته باشد. امروزه صادرات گسترده چرم درجه یک از جمله اقداماتی می باشد که فعالان و صادرکنندگان چرم به آن توجه بسیار ویژه ای دارند.

کارخانه چرم شترمرغ

کارگاه دباغی پوست شترمرغ

کارگاه دباغی پوست شترمرغ خام در کشور از جمله کارگاه هایی است که تولید بهترین نمونه از چرم درجه یک در آن بر اساس استاندارد های روز جهان جریان دارد.

چرم های طبیعی و درجه یک دارای قیمت های متفاوتی می باشند که این تنوع قیمت موجب گردیده است تا خریداران شاهد بازاری پر تنوع در بخش قیمت گذاری باشند. ایران از جمله کشور هایی می باشد که تولید عمده چرم درجه یک شترمرغ در آن بر اساس میزان کشتار این پرنده، با محدودیتی همراه نیست.

استراتژی های موجود در بخش دباغی پوست درجه یک، تنها مرتبط با عرضه چرم در بازار های داخلی نیست. چرا که امروزه شرایط مناسبی برای صادرات گسترده و بی واسطه این چرم فراهم گردیده است.

تولید چرم باید بر اساس الگو های تولیدی ویژه ای صورت بگیرد تا چرم تمامی استاندارد های لازم جهت ورود به بخش تولیدی محصولات را داشته باشد و بر همین اساس کارخانه های تولیدی بهترین بخش می باشند.

پوست چرم شترمرغ
صادرات پوست چرم شترمرغ ایران

طریقه دباغی پوست شترمرغ

تبدیل پوست شترمرغ به چرم در کارخانه های تولیدی با استفاده از جدید ترین ابزار های موجود در این زمینه، راهی برای به دست آوردن یک چرم درجه یک و عرضه آن به بازار های جهانی می باشد.

پوست شترمرغ در ردیف چرم های سنگین قرار می گیرد و از نظر کیفیت و قیمت از جمله مناسب ترین انواع چرم برای عرضه در بازار های جهانی است. پوست فساد پذیر شترمرغ با استفاده از مواد مشخص و انجام مراحلی به پوست تبدیل می گردد.

محصولات چرمی امروزه در بازار های رقابتی به عنوان محصولاتی درجه یک و پر کاربرد شناخته می شوند که خریداران آن ها معمولا بهترین برند های تولیدی را برای استفاده بر می گزینند. قیمت های این محصولات رقابتی است.

تولید چرم شترمرغ درجه یک علاوه بر نیاز به پوست این پرنده، مواردی از جمله هنر تولید چرم درجه یک را نیز نیازمند است. هم چنین کارخانه های تولید چرم ایران امروزه با به کار گیری جدید ترین ابزار های تولیدی توانسته اند، از جمله اصلی ترین محور های تولیدی بدون رقیب در بازار های آسیایی کشور به شمار  آیند.

استاندارد های مورد نیاز در چرم شترمرغ به صورت کلی وجود داشته و همین امر موجب گردیده است تا این چرم انتخاب اول بسیاری از تولید کنندگان عمده محصولات چرمی باشد. به علاوه ماندگاری و کیفیت نیز از مشخصه های مهم دیگر است.

صادرات پوست چرم شترمرغ
صادرات پوست چرم شترمرغ ایران

پوست چرم شترمرغ ایران

پوست چرم شترمرغ ایران یکی از نمونه های درجه یک چرم می باشد که فروش مستقیم آن در نمایندگی فروش چرم طبیعی امکان پذیر گردیده است. این چرم امروزه نه تنها در بخش های تولیدی کوچک، بلکه در کارخانه و شرکت های تولیدی محصولات درجه یک مورد استفاده قرار می گیرد.

برتری کیفیت این چرم از جمله فاکتور هایی می باشد که امتیاز آن را نسبت به دیگر انواع چرم بالا برده است و از طرفی دیگر نیاز های موجود در بازار های خرید را نیز افزایش داده است.

محصولات درجه یک چرمی در بازار های جهانی حرف های بسیاری را برای گفتن داراست و یکی از بهترین انواع محصولات به شمار می روند.

ظرافت و زیبایی منحصر به فرد نهادینه شده در بدنه پوست شترمرغ موضوع بسیار مهم دیگری است که موجب انتخاب آن از سوی اکثر خریداران عمده محصولات چرمی در جهان و بازار های ایران شده است. در نتیجه با نگاهی به ماندگاری کیفیتی این چرم، می توان ایران را قطب تولید معرفی کرد.

صادرات پوست چرم شترمرغ
صادرات پوست چرم شترمرغ ایران

صادرات پوست و چرم شترمرغ

صادرات پوست چرم یکی از موازینی است که امروزه با گسترش بسیار زیادی همراه بوده است. جذب بازار های تجاری گسترده در جهان به واسطه صادرات راهبردی و کارآمد از جمله اهدافی است که عمده صادر کنندگان فعال در کشور به آن توجه می نمایند.

صادرات همواره بخش مهمی از نیاز های تجاری در صنعت را تامین خواهد نمود و صادرات پوست چرم شترمرغ از طریق مراکز صادراتی موجود در جامعه، از جمله مهم ترین اهداف تجاری می باشد.

مهم ترین دلایل برتری چرم شترمرغ نسبت به دیگر انواع تولید شده چرم چه می باشد؟ قیمت چرم شترمرغ در بازار های خرید اینترنتی تابع چه مواردی است؟ اصلی ترین مشخصه شناخت چرم طبیعی اصل کدام می باشد؟

چرم های بسیار زیادی در بازار تزریق می گردند که کیفیت و استاندارد بودن هر یک، موضوع بسیار مهمی برای خریداران می باشد. وجود دامنه گسترده ای از چرم های درجه یک و مصنوعی موجب گردیده است تا خریداران چرم طبیعی در بازار، دچار سرگردانی های بسیاری شوند.

این در حالی است که با انتخاب اصلی ترین نمایندگی فروش چرم درجه یک در کشور، علاوه بر فراهم شدن مهم ترین رکن در صادرات راهبردی و کارآمد، خریداران می توانند ابزاری درست و هدفمند در بخش صادرات را نیز در دست گیرند. ابزاری که به واسطه آن شرایط ایده آلی در بخش صادرات چرم طبیعی درجه یک فراهم خواهد گردید.

صادرات پوست شترمرغ

از مهم ترین دغه دغه های مزارع پرورش این است که محصولات تولیدی این پرنده را بتوانند در بازار های مورد تقاضا با قیمت بسیار بالایی به فروش رساند و یا حداقل بتوانند بازارهایی که تقاضا دارند پیدا نمایند.

پوست خام شترمرغ پس از کشتار از محصولاتی محسوب می شود که سهم زیادی از درآمد پرورش را شامل می شود و مزارع پرورش در تلاش هستند تا قبل از ذبح خریداران پوست خام را پیدا کنند تا این محصول فساد نگردد.

اما همه ی تاجران میدانند که بازار اصلی پوست خام شترمرغ در دیگر کشور ها است و در ایران خریداران زیادی ندارد و البته باید این محصول فرآوری و تبدیل به چرم گردد تا بتوان به خریداران عرضه نمود.

بنابراین مزارع باید صادرات پوست شترمرغ را در برنامه کاری خود قرار دهند تا درآمد شان افزوده گردد و البته این کار را شرکت تولید چرم شترمرغ و کارگاه دباغی پوست شترمرغ انجام می دهند و زیاد جای نگرانی نیست.

قیمت پوست شترمرغ به روز

برخی از ماه های سال، میزان خرید و فروش پوست شترمرغ به خاطر افزایش یا کاهش ناگهانی کشتار شترمرغ و تولید چرم، تغییر می کند.

این موضوع موجب می شود تا پرورش دهندگان و کارگاه دباغی دچار ضرر و زیان گردند و برای اینکه از ضررهای خود جلوگیری نمایند، در نتیجه موج خواهد شد تا قیمت پوست شترمرغ به روز گردد و قیمت تمام شده ممکن است کمتر یا اضافه گردد.

زمان هایی که قیمت پوست شترمرغ ارزان می گردد، کارخانه تولید چرم شترمرغ، علاقه بیشتری پیدا می کند که نسبت به خرید پوست خام اقدام کند، زیرا سبب خواهد شد تا سود بیشتری ببرد و سود بیشتر برابر است با افزایش تولید.

قیمت پوست شترمرغ به روز در حال حاظر از طریق لیست قیمت در سایت منتشر شده است و اگر به روز نباشد، قطعا می توان با یک تماس ساده یا پیامک و ایمیل، اطلاع پیدا نمود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید