صفحه نخست / پوست شترمرغ / صادرات پوست چرم شترمرغ به ایتالیا

صادرات پوست چرم شترمرغ به ایتالیا

صادرات پوست چرم شترمرغ به ایتالیا یا بهتر بگوییم، کل اروپا از مبدا ایران بر روند تجارت پوست طبیعی و خام این پرنده تاثیر زیادی گذشته است.

صادرات چرم شترمرغ به ایتالیا
صادرات چرم شترمرغ به ایتالیا

پوست و چرم طبیعی از قدیم مورد استفاده قرار می گرفته است و تقریبا جزء کالا های اصلی بشمار می رود البته برای کشور های جهان اولی، این نکته بیشتر تطابق دارد، بنابراین شرکت های زیادی بر روی صادرات و واردات چرم خام فعالیت می کنند.

صادرات چرم طبیعی به ایتالیا و اروپا طی سال های کنونی، پیش از گذشته در حال انجام است که با توجه به اعداد و ارقام حاصل از این محصول صادراتی، چرم طبیعی بخصوص چرم شترمرغ یکی از کالاهای کلیدی و اساسی در رونق اقتصادی کشور بوده که انصافا شهر های تولید کننده این محصول، در این سال ها به خوبی عمل کرده اند و با تولیدات گسترده و با کیفیت این کالارا به درجه اعلای خود رسانده اند و کشور های خارجی از جمله روسیه و ایتالیا از مشتری های دائمی و همیشگی این محصول از کشور ایران هستند.

صادرات پوست شترمرغ به ایتالیا
صادرات پوست شترمرغ به ایتالیا

چرم شترمرغ رنگی

همانطور که گفته شد، یکی از چرم های اصلی که صادرات قابل توجه ای داشته است، مربوط به شترمرغ بوده و خوشبختانه چرم شترمرغ در ایران توسط چند کارخانه قوی و قدرتمند به تولید می رسد، بنابراین کیفیت های صادراتی را باید دارا باشد.

چرم شترمرغ رنگی یا همان فینیش شاید به نسبت چرم خام و طبیعی در بازار کمتر باشد اما این موضوع دلیل بر عدم توانایی در تولیدات داخلی نیست بلکه کارخانه ها همگام با نیاز های مشتری های خود پیش می روند و طبق سفارشات ، چرم شترمرغ رنگی را تولید و روانه بازار می کنند.

صادرات پوست چرم شترمرغ
صادرات چرم شترمرغ رنگی

چرم شترمرغ رنگی همانند چرم خام با انواع مصنوعی و بی کیفیتی مواجه است که باید در خرید و شناخت آن نهایت دقت را داشته باشید.

معمولا کارخانه های شناخته شده در تولید رنگ محصولات چرمی خود از رنگ های گیاهی با تولیدات طبیعی سر و کار دارند و این موضوع به خصوص در بخش صادرات به کشور های خارجی اهمیت زیادی دارد. که اگر متوجه نوع رنگ های شیمیایی یا دیگر متریال خارج از محدوده طبیعی بشوند از خرید خودداری می کنند.

صادرات پوست و چرم شترمرغ

صادرات پوست و چرم شترمرغ منظور حالت طبیعی و خام و همچنین نوع فینیش یا رنگی آن است.

صادرات پوست و چرم شترمرغ
صادرات پوست و چرم شترمرغ

کارخانه های ایرانی که اکنون بر رقبای خود غلبه کرده اند و توانسته اند محصولاتی چرمی از نوع شترمرغ را تهیه کنند که مشتری های اصلی آن ها از کشور ایتالیا می باشد.

دارنده تولیدات وسیعی از چرم های کراست و فینیش هستند که با بهترین نوع متریال مصرفی وارداتی از کشور های اروپایی و همچنین متریال داخلی در حال تولیدات بیشتر و بهتر چرم رنگی شترمرغ بوده تا بتوانند مشتریان خود از کشور های ایتالیا، روسیه، ترکیه نگه دارند و صادرات پوست و چرم شترمرغ را، روز به روز افزایش دهند.

صادرات پوست شترمرغ

افرادی زیادی امروزه علاقمند به صادرات و واردات کالا هستند، اما برخی اطلاعات لازم را در مورد صادرات محصولات و کالا ها را ندارد و باید نکات لازم در مورد شناخت محصولات بدست آورند.

صادرات پوست شترمرغ
صادرات پوست شترمرغ – چرم کراست شترمرغ

به عنوان مثال بیشتر افراد زمانی که با صادرات پوست طبیعی یا پوست شترمرغ آشنا می شوند، تصور می کنند که منظور همان چرم است اما در واقع مدنظر چرم طبیعی شترمرغ است، البته تمام شرکت ها سعی می کنند در این خصوص اطلاعات لازم در اختیار دوستان قرار بدهند تا بتواند در طول صادرات بهترین راه ها را انتخاب کنند.

خوب است بدانید صادرات پوست خام یا نمک سود شده براحتی امکان پذیر نیست زیرا بیشتر کشور ها ممنوعیت واردات و صادرات این محصول را دارند. 

در حال حاضر کمتر فردی است که به صادرات پوست شترمرغ خام بپردازد، زیرا در کنار مشکلات، درآمدی هم در آخر ندارد و همچنین ممنوعیت های زیادی دارد که در آخر امکان صادراتش مهیا نمی گردد و راه حل آن صادرات چرم خام شترمرغ یا چرم کراست است.

صادرات پوست و چرم شترمرغ
صادرات پوست و چرم شترمرغ – چرم ساق پا شترمرغ

صادرات پوست شترمرغ به ترکیه

با توجه به مشکلاتی که در خصوص پوست خام یا نمک سود شده بیان شد متوجه شدیم که در نهایت امکان صادرات پوست، مقدور نیست، مگر اینکه از روش ها و راه حل های دیگر استفاده نمود.

زمانی که دوستان بتوانند راهکار های صادراتی را یاد بگیرند، قطعا می توانند صادرات چرم شرمرغ را به هر کشوری تقریبا انجام دهند.

در ابتدای فعالیت صنعت پرورش شترمرغ در ایران برخی از افراد بدلیل نبود تکنولوژی و دانستن روش های دباغی پوست خام این پرنده، مجبور به صادرات پوست شترمرغ به ترکیه و دیگر کشور ها بودند که به دو صورت نمک سود شده یا سالامبور شترمرغ، صادرات صورت می گرفت.
صادرات پوست شترمرغ به ترکیه
صادرات پوست شترمرغ | پوست کراست شترمرغ

با ورود دانش روز به جهت دباغی پوست شترمرغ ، تاجران مشکلات و زحمات کمتری را تحمل می کنند و براحتی روند صادرات چرم شترمرغ به ترکیه ، ایتالیا، اروپا، روسیه و چندین کشور دیگر صورت می گیرد، بنابراین هر شخصی امروز بطور ساده تر می تواند، در زمینه صادرات چرم طبیعی فعالیت خود را شروع نماید.

صادرات چرم خام

در زمینه چرم شترمرغ و نحوه صادرات آن اطلاعات ابتدایی داده شد، اما چرم طبیعی دنیای بزرگی دارد، هر چرم خام و طبیعی باز روش خاص خود را برای صادرات می طلبد که باید برای هر کدام توضیحات جداگانه ای داد.

صادرات چرم خام
صادرات چرم خام – چرم طبیعی

برای اینکه مطلب طولانی نشود باید بطور کلی توضیحات لازم را در مورد صادرات چرم خام بیان نمود. چرم های خام به سه دسته تقسیم بندی می شود.

  1. چرم سبک
  2. چرم نیمه سنگین
  3. چرم سنگین

برخی از چرمها سبک و سنگین، ارزش های هاص خود را دارند، اما چرم های لوکس و لاکچری همچون کروکودیل، روباه، خرگوش، آهو، شترمرغ، ماهی و … گران قیمت بوده و در هر زمینه و کاربردی نمی توان از آنها استفاده نمود و همچنین نحوه دباغی پوست خام این حیوانات راحت نبوده و کارگاه دباغی، تولید آنها را انجام نمی دهد.

در دسته چرمهای معمولی می توان به بزی، گوسفندی، گاوی و شتری اشاره نمود که معمولا همه ی آنها به سادگی قابل پیدا بوده و در فروشگاهی دیده می شود، اما چرم های لوکس را هر فروشگاهی عرضه نمی کند، البته چرم گاوی خودرویی هم ارزش نسبت خوبی به خود اختصاص داده است.

با بدست آوردن اطلاعات لازم در زمینه انواع چرم طبیعی و با کمی سرمایه، امکان فراهم آوردن شرایط صادرات چرم خام وجود خواهد داشت.

صادرات چرم ایران به اروپا

در اینجا می خواهیم در مورد کشور های مناسب برای صادرات چرم ایران توضیح دهیم.

صادرات چرم ایران به اروپا
صادرات چرم ایران به اروپا – صادرات چرم ایران به ایتالیا

امروزه در کشور های مختلف قوانین زیادی برای صادرات و واردات کالا ها در نظر گرفته می شود و گاها ممکن است به خاطر تغییر شرایط، قوانین نیز تغییر نماید و این باعث خواهد شد تا تاجران کمی با چالش روبه رو شوند، بنابراین باید قبل از ارسال بار و صادرات آن از شرایط گمرکی و قوانین کشو مورد نظر اطلاع پیدا نمود.

برخی از کشور های قاره اروپا به جهت صادرات چرم ایران مناسب هستند و می توان آنها را به عنوان هدف صادراتی قرار داد، کشور هایی همچون ایتالیا، فرانسه، ترکیه، اتریش، دانمارک، هلند، بریتانیا و اسپانیا

صادرات پوست و چرم شترمرغ

اما همه ی ما به خوبی میدانیم برخی از کشور های جهان ممکن بنا به دلایلی، مورد تحریم واقع شوند که برای صادرات یا واردات مشکل بزرگی تلقی خواهد شد که برای این موضوع باید راه کار و برنامه ریزی نمود و در حال حاضر به جهت وجود تحریم، صادرات چرم ایران به اروپا به سادگی امکان پذیر نبوده و هزینه های بالایی را ایجاد می کند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

شرکت صادرات چرم شترمرغ

بهترین شرکت صادرات چرم شترمرغ به ترکیه

بهترین شرکت صادرات چرم شترمرغ به ترکیه تمام تلاش خود را در زمینه کیفیت چرم …

پاسخی بگذارید