صفحه نخست / صادرات چرم / شرکت صادرات چرم گاوی به اروپا

شرکت صادرات چرم گاوی به اروپا

اروپا مخاطبی جدی در خرید انواع چرم طبیعی گاوی محسوب می گردد. شرکت صادرات چرم گاوی با مخاطب قرار دادن بازار های اروپا، مسیری تازه را در صنعت صادرات در پیش روی خریداران این محصولات ترسیم نموده است.

صادرات چرم گاوی

چرم گاوی به عنوان نمونه ای از یک چرم سنگین اصلی ترین چرم صادراتی ایران به کشورهای منطقه و اروپایی به شمار می آید.

فعالیت ایران در بازار های تجارت جهانی، موقعیت هایی ممتاز را برای فروش این محصولات و کسب درآمد برای کشور رقم زده است. شرکت صادرات چرم گاوی به اروپا با استفاده از موقعیت صادرات بدون مرز، بهترین نمونه از چرم گاوی تولید شده در کشور را از طریق صادرات وارد کشور های اروپایی می نماید.

کشور های یاد شده به واسطه در اختیار داشتن توانمندی های متعدد در حوزه تولید صنعت چرم، یکی از اصلی ترین مخاطبین چرم تولید شده ایران به شمار می آیند که عملیات متعددی را بر روی این محصولات انجام داده و محصولاتی متنوع را راهی بازار می نمایند.

چرم گاوی چیست؟

برای آشنایی هر چه بهتر با چرم گاوی بهتر است این چرم و تمامی پارامتر های مختص به آن را بررسی نماییم. شاید سوال مهمی که بتوان به بررسی اجمالی آن پرداخت این باشد که چرم گاوی چیست؟

چرم گاوی نمونه ای از یک چرم طبیعی است که در میان دسته بندی های متداول چرم، با نام چرم سنگین شناخته می شود. این چرم از ضخامت و استحکام بسیار بالایی برخوردار است و در تولید بسیاری از محصولات از جمله، پالتو های چرمی، کیف، کفش، کمربند و… مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات چرم گاوی
شرکت صادرات چرم گاوی به اروپا

صادرات چرم گاوی از ایران

وجود بستر های مناسب پرورش دام از جمله گاو در کشور، مسیر تولید چرم این دام را نیز به خوبی مهیا نموده است.

صادرات چرم گاوی ایران با استقبال بی نظیری از سوی کشور های هم جوار، کشور های خاورمیانه و خاور دور قرار گرفته است. چرم گاوی به عنوان یکی از بهترین نمونه های چرم شناخته می شود و همواره انتخاب آن می تواند بهترین انتخاب تلقی شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم ایران به اروپا

صادرات چرم ایران به ترکیه

یکی از مهم ترین در زمینه صادرات چرم ایران به ترکیه چه می باشد و …

پاسخی بگذارید