صفحه نخست / چرم شترمرغ / شرکت صادرات چرم شترمرغ کراست ایرانی

شرکت صادرات چرم شترمرغ کراست ایرانی

شرکت صادرات چرم شترمرغ ایرانی معتبر باید بتواند انواع چرم شترمرغ مطابق با نظر مشتری بهترین سفارش را همچون نوع  کراست ، رنگی و ساق شترمرغ ارائه دهد.

شرکت صادرات چرم شترمرغ
شرکت صادرات چرم شترمرغ کراست ایرانی

اما این میزان صادرات چرم شترمرغ از ایران به خارج از کشور چقدر است؟

آیا خرید و فروش چرم شترمرغ کراست ایرانی بیشتر است یا نوع فینیش آن؟ اصلا کدام یک بهتر است؟ شرکت های سازنده چرم کراست چه میزان تولید و چه میزان فروش در این زمینه دارند؟ تفاوت های تولیدی و صادرات چرم شترمرغ کراست و فینیش در چیست؟

چرم شترمرغ کراست ایران

چرم شترمرغ کراست ایرانی بیشترین نوع صادر شده از این محصول می باشد. در واقع از نوع چرم شترمرغ کراست بیشتر ارسال می شود و این موضوع به دلایل عدم کیفیت و یا برتری ویژه بر دیگری نیست.

صادرات چرم شترمرغ کراست
شرکت چرم شترمرغ کراست

چرم شترمرغ کراست ایرانی بیش از چرم فینیش طرفدار دارد و آن هم  به چند دلیل یکی از دلایل عمده، قیمت مورد نظر است که چون چرم شترمرغ کراست نوع دباغی شده و خام است و معمولا روی آن طرح و رنگی صورت نگرفته است با قیمت مناسب تری در بازار ارائه می شود و شرکت های خارجی و داخلی خریدار؛ هم بیشتر استقبال می کنند.

دلیل بعدی برای خرید بیشتر نوع کراست، این است که چرم کراست به دلیل خام بودن و نداشتن هیچ گونه رنگ و طرحی این امکان را به خریداران می دهد که مطابق با نیاز های خود و مشتریان شان روی چرم کار کنند و طبق خواسته های آن ها چرم شترمرغ فینیش را روانه بازار کنند.

شرکت صادرات چرم شترمرغ کراست ایرانی
چرم شترمرغ کراست ایرانی

این است که چرم کراست را با قیمت ایده آل و مناسب می خرند و چرم فینیش تحویل مشتریان می دهند.

این موضوع فقط برای خریداران به صرفه نیست بلکه برای فروشندگان، شرکت ها و کارخانه های داخلی وتولید کننده ها هم بسیار مناسب است.

از طرفی تولید چرم شترمرغ فینیش خیلی سخت تر و نیاز به تکنیک ها و روش های بیشتری است تا نوع مربوطه بسیار عالی و منحصر به فرد وارد بازار شوند و خریداران بخرند، که البته شرکت های ایرانی در این زمینه تبحر کافی در این زمینه دارند.

چرم پوست شترمرغ کراست
چرم پوست شترمرغ کراست

فقط هزینه های بیشتری را در بر دارد، پس خیلی بهتر است که نوع کراست را  به مشتریان خود بفروشند، اینگونه هر دو طرف هم سود می کنند و هم به نیازهای مشتریان خود پاسخ داده اند.

صادرات چرم شترمرغ ایرانی

همان طور که گفته شد چرم شترمرغ ایرانی به دو دسته کراست (خام) و فینیش (رنگرزی) دسته بندی می شود که طرفین معامله یعنی خریدار و فروشنده تمایل به خرید چرم شترمرغ کراست دارند.

صادرات چرم شترمرغ کراست
صادرات چرم شترمرغ کراست

در ایران از جمله شهر های اصفهان، کاشان، تهران،ورامین و مشهد قطب های شناخته شده این محصول هستند که خود کارخانه های مزبور اقدام  به فروش این چرم های کرده اند و البته که در این مسیر موفق هم شده اند.

بسیاری از شرکت های از طریق خرید و فروش های اینترنتی و گاهی حضوری و یا با واسطه این معاملات را انجام می دهند.

برای این کار شرکت های صادر کننده نمونه کار های خود را چه در مورد چرم کراست و چه در مورد چرم فینیش به عرصه تولید رسانده اند.

همچنین با رشد تکنولوژی و ظهور انواع دستگاه های پیشرفته در تولید و ساخت انواع چرم های دباغی شده به دور از ناخالصی و هر گونه مواد زائد، شرکت ها بیش از گذشته وارد خط تولید و صادرات چرم شترمرغ شده اند و همین موضوع برای خریداران کافی است که با اطمینان از کیفیت و قیمت چرم شترمرغ کراست تولیدی وارد معامله خرید و فروش شوند.

چرم شترمرغ کراست ایرانی
چرم شترمرغ کراست ایرانی

صادرات چرم شترمرغ کراست علاوه بر کیفیت به کمیت و مساحت ابعادی چرم هم بستگی دارد معمولا هر چه مساحت و ابعاد تولیدی بیشتر باشد در مقابل خریدار هم بیشتر می تواند از چرم شترمرغ بهره ببرد بدون آنکه ضایعاتی در بر داشته باشد این موضوع بدین خاطر است که برخی از چرم های تولیدی به دلیل مساحت کم و عدم ایجاد بهره وری بیشتر مشتری بر روی محصول ضایعات زیادی تولید می شود که می تواند یک ضرر در خرید باشد.

صادرات چرم شترمرغ کراست ایرانی کمی با شرایط فروش در داخل فرق دارد چرا که در مرحله صادرات هزینه های مربوط به گمرک و ارسال بر روی چرم محاسبه می شود و قیمت تا حدودی بیشتر از خرید چرم داخلی است.

چرم پوست شترمرغ

چرم شترمرغ کراست ایرانی کاربرد های زیادی در بازار پوشاک دارد. از تولیدات پارچه های مرغوب و لطیف مجلسی گرفته تا رومبلی کاربرد دارد.

شرکت صادرات چرم پوست شترمرغ
صادرات چرم پوست شترمرغ

همچنین در تولیدات انواع کیف و کفش ها به لحاظ جنس و براق بودن مشتریان زیادی را برای این دو کالا به سمت خود می کشاندف یعنی شاید بخش عمده چرم داخلی و صادراتی کراست ایرانی صرف تولیدات کیف و کفش می شود که آن هم به خاطر ظاهر زیبا و در عین حال جنس لطیفش می باشد.

از جمله کاربرد محصولات تولیدی از چرم شترمرغ کراست ایرانی پالتو های چرمی زنانه و مردانه می باشد که در فصل زمستان این محصولات به اوج خود می رسند و معمولا چون جز سلیقه های همیشگی افراد می باشد، به خاطر همین شاید فصل زمستان بیش از فصل های دیگرخرید و فروش این چرم اتفاق بیفتد.

صادرات پوست شترمرغ به ترکیه

صادرات اینترنتی هم به مانند خرید اینترنتی امکان پذیر است و امروزه با پیشرفت این نوع تکنولوژی و گسترش شبکه های مجازی این نوع معاملات به راحتی اتفاق می افتد و شاید گمان کنید که خرید اینترنتی نهایتا باید در داخل صورت بگیرد و صادرات آن به صورت اینترنتی کمی مشکل و همراه با ریسک باشد که باید گفت صادرات اینترنتی چرم کراست هم اتفاق می افتد و هیچ فرقی با حالت حضوری و با واسطه ندارد تازه راحت تر وایمن تر نیز می باشد.

شرکت صادرات چرم شترمرغ
شرکت صادرات چرم شترمرغ

معمولا مشتریان خارجی این نوع خرید را به سایر خرید ها جهت صادرات چرم شترمرغ ترجیح  می دهند. بیشترین عامل آن عدم اتلاف وقت و کم هزینه بودن می باشد که این مورد هم برای هر دو طرف از لحاظ منافع اقتصادی به صرفه می باشد و در عین حال امن می باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …