صفحه نخست / چرم شترمرغ / سایت کارخانه چرم شترمرغ ایران

سایت کارخانه چرم شترمرغ ایران

سایت کارخانه چرم شترمرغ ایران به این جهت راه اندازی گشته است که مشتریان نسبت به دباغی و تولید چرم طبیعی اطلاعات بیشتری بدست آورند، زیرا افراد زیادی علاقه دارند تا با نحوه دباغی پوست خام آشنا شوند.

با افزایش روز افزون جمعیت، پرورش دام زنده و تولید مشتقات دام به نحوه قابل توجه ای بیشتر خواهد شد، پوست خام نیز یکی از مشتقات دام بوده که نیاز به فرآوری دارد، بنابراین باید آن را به کارخانه دباغی پوست خام ارسال نمود تا مراحل لازم را به جهت فرآوری انجام دهند.

در انجام فرآوری و دباغی پوست خام شرکت و کارخانه های زیادی هستند و می توانند به سادگی مراحل دباغی و ساخت چرم طبیعی را بر روی پوست خام اعمال کنند.

دباغی پوست شترمرغ

هر سال تعداد زیادی پوست خام حیوانات پرورشی از سوی کشتارگاه و پرورش دهندگان حیوانات روانه کارخانه دباغی و تولید چرم می گردد که حتی برخی از مواقع ممکن است مازاد بر نیاز شرکتها باشد.

کارخانه دباغی پوست خام به تعداد زیادی در کشور وجود دارد و بیشتر آنها فعال است البته تعدا اندکی از آنها بدلیل نداشتن تجهیزات و تجربه کافی و لازم، توان تولید چرم طبیعی را ندارند و به همین خاطر غیر فعال هستند.

شترمرغ یکی از این حیوانات مورد پرورش بوده که محصولات و مشتقات زیادی تولید می نماید و پوست خام شترمرغ یکی از مشتقات ارزشمند این حیوان است که تقاضا زیادی در کارخانه دارد اما برخی از پرورش دهندگان به علت نداشتن اطلاعات آن را دور می ریزند.

پوست شترمرغ با این که در جهان ارزش بسیاری دارد، اما در ایران هر کارخانه ای توان تولید و ساخت آن را ندارد، دباغی پوست شترمرغ توسط چند کارخانه معتبر و تخصصی در ایران صورت می پذیرد.

کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران مورد شناخت فعالان این صنعت قرار دارد و نیاز معرفی آن نیست، ضمنا برخی از شرکتها اقدام به دباغی پوست خام می کنند، اما محصول نهایی یا چرم فینیش آن کیفیت خوبی ندارد.

دباغی پوست شترمرغ در خانه

پرورش دهندگان بسیاری در تلاش هستند تا روند تولید خود را به شکل صفر تا صد انجام دهند یا بهتر بگوییم علاقه دارند تا خوراک شترمرغ، پرورش، کشتار، روغن گیری، توزیع، تولید محصول چرم از پوست شترمرغ و موارد دیگر از قبیل را تمام خود انجام دهند تا بهترین در آمد را کسب نمایند.

به همین خاطر برخی از پرورش دهندگان به دنبال این هستند که مراحل فرآوری پوست خام شترمرغ یا دباغی پوست شترمرغ را در کارگاهی کوچک یا حتی در کنار مزرعه پرورش یا در خانه شروع به این فعالیت کنند.

اما باید بگوییم دباغی پوست شترمرغ در خانه امکان پذیر نخواهد بود و حتی اگر فردی به دنبال راه اندازی کارگاه ی کوچک باشد باید حداقل حدود 800 میلیون تومان سرمایه گذاری نماید.

در ادامه خواهیم گفت که برای راه اندازی یک کارگاه کوچک یا کارخانه چرم شترمرغ به چه دستگاه و تجهیزاتی نیاز است تا چرم باکیفیت شترمرغ تولید نمود.

طریقه دباغی پوست شترمرغ

کسانی که علاقمند به دباغی پوست هستند، قطعا دوست دارند با طریقه دباغی پوست شترمرغ و دیگر حیوانات از نزدیک آشنا گردند یا حداقل کمی نسبت به نحوه دباغی اطلاعاتی بدست آورند.

نحوه دباغی پوست شترمرغ برای افراد بی تجربه و افرادی که تجهیزات لازم را ندارد، آسان نیست، زیرا ر پوست برای دباغی نیاز به مواد طبق فرمولاسیون خاص دارد و اگر با یکدیگر نیز باید بدقت مخلوط گردد.

مراحل دباغی پوست شترمرغ و انواع پوست دیگر به چند مرحله زیر تقسیم بندی می شود.

 • نمک سود کردن پوست خام
 • سالامبور
 • وت بلو
 • دایکراست
 • کراست
 • فینیش یا رنگ کردن

هر یک از مراحل نیازمند گذراندن پروسه تولید خود است و اگر بدرستی رعایت نگردد کیفیت نهایی چرم طبیعی شترمرغ دچار مشکل خواهد شد و البته در خصوص پوست شترمرغ باید نکات بیشتری را مدنظر قرار داد، زیرا حساسیت بیشتری و نازک تر است.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ

برخی از افراد زمانی که اسم دستگاه دباغی پوست شترمرغ را می شنوند، تصور می کنند که با انداخت پوست شترمرغ درون یک دستگاه و گذراندن مدت زمانی کوتاه تبدیل به چرم آماده دوخت می گردد.

در صنعت چرم طبیعی دستگاه های بسیاری زیادی مداوم در حال فعالیت هستند و هر یک نقش خاص خود را ایفا می کند.

چند دستگاه که در دباغی پوست شترمرغ مورد استفاده قرار می گیرد:

 • بالابان
 • پرس
 • خشک کن
 • سمباده
 • دستگاه اتوماتیک رنگ زنی

البته در قسمت اسامی دستگاه هایی نامبرده شد که بیشترین استفاده را در تولید چرم طبیعی به خصوص چرم شترمرغ دارند.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

قیمت چرم شترمرغ با توجه به انواع آن متفاوت است؛  بستگی به سلیقه و نیاز خریدار دارد که کدام یک از انواع چرم شترمرغ را خریداری کنند.

ولی بحث استاندارد تنها در زمینه کیفیت چرم شترمرغ نبوده و قیمت هم باید با استاندار جهانی همخوانی داشته باشد تا یک سایت بین المللی شناخته شود.

اگر خواسته باشیم از فاصله قیمت چرم شترمرغ در ایران با نرخ جهانی توضیح بدهیم بسیار طولانی است، اما بطور کلی قیمت چرم شترمرغ ایران به نسبت دنیا تقریبا یک سوم است و این می تواند برای بازاریان و تاجران بسیار خوشایند باشد.

قیمت چرم شترمرغ و انواع چرم طبیعی، طبق لیست زیر قرار دارد.

قیمت چرم
قیمت چرم

ولی هر سایت کارخانه چرم شترمرغ متناسب با نوع تولیدات و محصولاتی که دارد می تواند قیمت های مختص خود را با استاندارد های جهانی داشته باشد.

کارخانه چرم شترمرغ

یکی از مهم ترین مسائل در انتخاب کیفیت مطمئن و عالی می توان به انتخاب تولیدکننده و فروشنده معتبر اشاره نمود، زیرا یک تولیدکننده قدیمی و قوی، توانمندی بیشتری دارد و بخصوص در مورد چرم شترمرغ که نیاز به یک تخصص خاص و ویژه نیاز است.

معمولا تولیدکنندگان قدیمی صادرات بسیار خوب و قابل توجه ای به دیگر کشور های جهان داشته و دارند و در این زمینه اگر اشخاص نیاز به راهنمایی داشته باشند،‌ قطعا می توان اطلاعات زیادی بدست آورد.

چرم شترمرغ با دیگر چرمها تفاوت زیادی داشته و این را فقط کارخانه چرم شترمرغ می تواند بطو کامل حس نماید.

سایت فروش چرم شترمرغ ایران

همان طور که گفته شد سایت های خرید و فروش چرم شترمرغ در ایران چه در بخش فروش های داخلی و چه در بخش صادرات یک امر ضروری و مهم است اما هر دو باید با استاندارد های روز جهانی پیش بروند.

در سایت کارخانه چرم شترمرغ ایران معمولا هر نوع کالایی را می توان یافت که حوزه انتخاب برای خریدار زیاد است و در این مورد محدودتی وجود ندارد.

همچنین سایت های چرم شترمرغ در بخش چرم طبیعی و خام هم این خرید را میسر کرده اند و می توان خرید های عمده از چرم شترمرغ کراست را از طریق این سایت ها انجام داد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید