صفحه نخست / چرم گوسفندی / خرید چرم گوسفندی لباسی طبیعی

خرید چرم گوسفندی لباسی طبیعی

خرید چرم لباسی طبیعی باید حتما انواع درجه یک و ممتاز مورد انتخاب واقع شود که معمولا از چرمهای گوسفندی یا گاوی تولید مخصوص استفاده می گردد.

خرید چرم گوسفندی
چرم گوسفندی لباسی طبیعی

از لازمه های ساخت و تولید یک محصول درجه یک، انتخاب مواد اولیه باکیفیت است و در کنار تجربه که بتوان از آن در زمینه ساخت و ساز استفاده نمود.

افراد فعال در دوخت محصولات چرمی میدانند،‌ انتخاب یک چرم ممتاز و درجه یک اهمیتش از نحوه تولید بیشتر خواهد بود، چون اگر هر چقدر دوزنده ماهر و حرفه ای باشد، اما از چرمهای بی کیفیت استفاده نمود در کوتاه ترین زمان به خاطر بی کیفیت بودن چرم، ورشکت خواهد شد.

انتخاب یک چرم درجه یک برای کاپشن، پالتو و کت های چرمی اهمیتش از کیف و کفش به حد بالایی بیشتر است، چرا که مداوم در چشم افراد هست.

چرم گوسفندی لباسی
چرم گوسفندی لباسی

لباس چرم طبیعی

احتمالا اکثرا افراد لباس چرم طبیعی یا مصنوعی را در بازار یا در تن مردم یا دوستان و آشنایانشان دیده اند و شاید متوجه شده باشند که کیفیت لباسهای چرمی چقدر مهم است.

در تولید یک لباس چرم قطعا نباید از چرم لباسی طبیعی دارای کیفیت ضعیف استفاده شده باشد، معمولا در چرمهای بی کیفیت، سوراخ، خش، جای زخم حیوانات، رخ ناسالم، رنگ ضعیف و مواردی از قبیل دیده می شود.
لباس چرم طبیعی
لباس چرم طبیعی

لباس چرم طبیعی ارزش های بالایی داشته و طراحی های خاص و برند ها قیمت بالاتری دارند، از این رو دوخت لباس چرمی صرفه اقتصادی دارد، اما باید تجربه لازم را در دوخت داشت تا دچار ضرر و زیان نشد، اما این مورد هم جزء تجربه کاری محسوب می گردد.

 

خرید چرم طبیعی از کارخانه

پیوسته مردم به دنبال درآمد بیشتر و بالاتری هستند، اما برای بعضی از افراد این مورد به سادگی امکان پذیر نبوده و نیست مگر اینکه تولیدکننده یا تامین کننده کالا باشد.

خرید چرم گوسفندی طبیعی
خرید چرم طبیعی از کارخانه

یک تولیدکننده همیشه سعی می کند تا راه جدید و تازه ای پیدا نماید تا سود اقتصادی بیشتری ببرد، یکی از این راه کار ها، پیدا کردن تامین کننده یا کارخانه تولیدکننده مواد اولیه است،

قطعا در بازار چرم طبیعی، هر فروشگاه یک قیمت خاص را در نظر گرفته است بنابراین اکثر افراد تک تک مراکز را جستو و جو می کنند تا بهترین قیمت را بدست آورند.

خرید چرم طبیعی از کارخانه، جزء موارد اصلی برای یک دوزنده محصول بشمار می رود، بنابراین باید تلاش نمود تا بهترین کارخانه تولیدکننده چرم طبیعی را پیدا نمود.

قیمت چرم طبیعی متری

خیلی از کسانی که برای اولین بار قصد استفاده از چرم طبیعی در تولید محصول دارند، احتمالا تصور می کنند که مبنا اندازه گیری و محاسبه برای فروش این محصول، متر مربع است.

خرید چرم گوسفندی
قیمت چرم طبیعی متری

البته می توان قیمت هر متر مربع چرم طبیعی را محاسبه نمود، اما قیمت چرم طبیعی براساس فوت دقیق تر خواهد بود، چرا که چرم حیوانات عرض و طول مشخصی ندارد، به همین خاطر پرت کار نیز باید حساب کرد.

هر 10.76 فوت مربع برابر یک متر مربع است و هر فوت مربع ابعدادی حدود 30.5 در 30.5 یا 30 در 30 دارد و چنانچه هر فروشنده ای که قیمت را بر معیار فوت ارائه کرد می توان با یک ضرب ساده قیمت هر متر مربع چرم طبیعی را بدست آورد.

پس در نتیجه با مطلع شدن از نحوه محاسبه قیمت چرم طبیعی بصورت متری با خیال آسوده برآورد قیمت تمام شده ساده گشت و قیمت هر فوت چرم طبیعی را انتها قرار داده شده است.

قیمت چرم گوسفندی

وقتی می خواهید کسب و کاری را شروع نماید و یا برای تولید یک محصول گام بر دارید، هر موردی که ممکن است اتفاق بیافتد را معمولا مورد بررسی قرار می دهید.

قیمت چرم گوسفندی
قیمت چرم گوسفندی

دوخت و دوز یک کاپش و لباس چرمی نبز در هر مرحله باید بررسی گردد، یا بهتر بگوییم برای آن برنامه ریزی شود تا سرانجام سود قابل توجه ای نسیب تولیدکننده شود.

به عنوان مثال دوزنده، قیمت چرم گوسفندی لباسی از بازار یا کارخانه مداوم استعلام می گیرد تا با یک سود عالی و قیمت مناسب محصول مدنظر را در بازار عرضه و فروش نماید.

اصلی ترین نوع چرم جهت تولید لباسهای چرم و دستکش، چرم گسفندی لباسی بشمار می رود و به همین خاطر اهمیت زیادی دارد و در کارخانه برای تولید این چرم زحمت های زیادی کشیده می شود و همچنین موادی بیشتری در تولید مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم گوسفندی لباسی
قیمت چرم گوسفندی

قیمت چرم گوسفندی در لیست قیمت در انتها وجود داد.

قیمت روز چرم گاوی

در تجارت محصولات چرمی یا چرم طبیعی همیشه باید نسبت به اوضاع سیاسی کشور و اقتصاد جهانی با خبر بود، هر مسئله ای که در جهان اتفاق بیافتد،‌ ممکن است تا در روند تولید و ساخت چرم اثر بگذارد.

هز مورد که در کشور ها بر روند تولید یک محصول، حداقل تاثیر را بگذارد، بدون شک وضعیت عرضه و تقاضا فرق خواهد کرد و این سبب تغییرات قیمتی خواهد شد.

قیمت روز چرم گاوی
قیمت روز چرم گاوی

برخی از کارخانه های تولیدکننده چرم طبیعی سعی می کنند، از بازار و اخبار اطلاع کامل داشته باشند تا چنانچه اگر تغییراتی سبب افزایش یا کاهش قیمت شود، توسط شرکت کنترل شود تا مشتریان نارضایتی برایشان پیش نیاید.

از این روز برای برخی از چرمها همچون برایشان قیمت روز تعیین می شود، مانند:

 • قیمت روز چرم گاوی
 • قیمت روز چرم بزی
 • قیمت روز گوسفندی
 • قیمت روز چرم شترمرغ

تک تک این محصولات به خاطر تغییر قیمتهای مواد اولیه، متاسفانه کارخانه نیز مجبور به اعمال افزایش قیمتها است، لیست قیمت روز چرم گاوی در ادامه وجود دارد.

لیست قیمت چرم

بیشتر افراد برخی از مسائل در زندگی شان دارای اهمیت بسیار بوده و مهم است، همچون اهدافشان و اگر هدفشان در کسب و کار قرار داشته باشد، بی شک تلاش می کنند تا هر چه سریعتر به آن برسند، مانند رضایت مشتریان و راضی نگه داشتن آنان.

لیست قیمت چرم
لیست قیمت چرم

شرکت ما در تلاش هست تا با ارائه محصولات چرمی باکیفیت و چرم طبیعی درجه یک با قیمت منصفانه، رضایت مشتریان را به لحاظ قیمتی بدست آورد، از این رو لیست قیمت چرم قرار داده شده در سایت کاملا مناسب بوده و می توان با خیال آسوده سفارش داد.

قیمت چرم
قیمت چرم

اگر قیمتها را مشاهده کرده باشید، متوجه این موضوع می شوید که قیمتها تا چه حد به صرفه هستند و اگر نظرتان غیر از این است، خوشحال می شویم، با نظراتتان ما را خوش حال نمایید و سبب رشد ما گردید.

خرید چرم گاوی

هر تولیدکننده ای سهمی از تجارت و بازار چرم دارد، بنابراین سعی می کنند تا میزان درصد خود را از بازار بالاتر ببرند، از این رو قیمت شرکت چرم ارج تا حد بسیار ارزان قرار دارد و می توان چرم مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت خریداری نمود.

خرید چرم گوسفندی لباسی
خرید چرم گاوی لباسی

شرکت چرم ارج سعی کرده تا انواع چرم های موجود در بازار تامین و تولید کند تا هر مشتری بتواند انواع چرمها را در کوتاه ترین زمان در اختیار داشته باشد، همچون چرمهای:

 • چرم بزی درجه یک
 • چرم گاوی کراست و فینیش
 • چرم طبیعی لباسی
 • چرم شترمرغ کراست و رنگ شده
 • چرم چرم گوسفندی
 • چرم های طراح دار طبیعی
 • چرم شتری
 • چرم خاص و لوکس مانند ماهی، کروکودیل، سوسمار، روباه و …

تمامی این چرمهای طبیعی در بازار توسط یک فروشگاه به عرضه نمی رسد، اما یک شرکت می تواند تمام این موارد را بایکدیگر تامین و تولید نماید، اما در حال حاظر پر فروش ترین چرمها در بازار بزی،‌ گاوی و گوسفندی است و خرید چرم گاوی را می توان به راحت ترین شکل ممکن انجام داد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم گوسفندی

تولید چرم گوسفندی در کارگاه دباغی پوست

تولید چرم گوسفندی در کارگاه دباغی پوست به صورت ویژه ای انجام می گیرد و …