صفحه نخست / چرم شترمرغ / خرید چرم شترمرغ باکیفیت صادراتی از کارخانه

خرید چرم شترمرغ باکیفیت صادراتی از کارخانه

خرید چرم شترمرغ باکیفیت صادراتی زمانی مهیا می گردد که کارخانه و مرکز صادرات پوست خام با یک دیگر همکاری کنند تا تولید این چرم طبیعی افزایش پیدا کند.

خرید چرم شترمرغ باکیفیت
خرید چرم شترمرغ باکیفیت صادراتی از کارخانه

منظور از همکاری این است صادرکنندگان بجای صادرات پوست خام و سالامبور چرم طبیعی شترمرغ یا فینیش شده آن را صادر نمایند البته در مورد پوست شترمرغ چند وقتی است صادرکنندگان این موضوع را متوجه گشته اند و اگر پوست خام توسط دیگر کشور ها مورد واردات قرار بگیرد، چرم شترمرغ صادراتی در داخل کشور کاهش پیدا می کند و خوشبخاته صادرات پوست شترمرغ بصورت خام مشکلات گمرکی دارد.

قبل از خرید یا سفارش چرم شترمرغ بهتر است تا نرخ این چرم طبیعی را در بازار های ایران و جهان بدست آورد تا تفاوت قیمت کارخانه را با دیگر شرکتها بدست آورد.

چرم شترمرغ صادراتی
چرم شترمرغ صادراتی

قیمت جهانی چرم شترمرغ

تاجران زیادی در بازار ایران و جهان مشغول به فعالیت در زمینه واردات و صادرات چرم شترمرغ هستند اما تعداد کمی می توانند با قیمت بسیار عالی چرم شترمرغ ایرانی را در بازار جهانی به عرضه برسانند و دلیل آن نداشت اطلاعات قیمتی از دیگر کشور ها است.

قیمت جهانی چرم شترمرغ و قیمت جهانی پوست شترمرغ زمانی اهمیت پیدا می کند که تاجران متوجه این شوند تا چه میزان می توانستند سود بیشتری ببرند.
قیمت جهانی چرم شترمرغ
قیمت جهانی چرم شترمرغ

برای اطلاع از نرخ جهانی بر روی قیمت جهانی چرم شترمرغ کلیک نمایید.

اما همه ی ما میدانیم که قیمت چرم شترمرغ در ایران پایین تر از قیمت جهانی است و این موضوع سبب خواهد شد تا در هر صورت تاجر به سود برسد، البته اگر تاجر کیفیت های صادراتی را انتخاب و صادر کند همچنین بصورت مستقیم از کارخانه چرم شترمرغ خرید خود را انجام داده باشد.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

عدم ارزش دادن به برخی از کالا و محصولات در ایران موجب گشته تا برخی از تولیدکنندگان کمتر به آن اهمیت بدهند و این امر سبب شده تا قیمت اینگونه محصولات بسیار پایین باشد.

قیمت چرم شترمرغ در ایران
قیمت چرم شترمرغ در ایران
چرم شترمرغ طبیعی یکی از کالا های خاص و منحصر به فردی است که کمتر شخصی تاکنون به آن توجه داشته بنابراین با دانستن قیمت جهانی چرم شترمرغ ومقایسه کردن با قیمتهای ایران، متوجه این موضوع می شویم که سود بسیار زیادی برای صادرات خواهد داشت.

برخی از پرورش دهندگان شترمرغ زنده، مواقعی که قیمت پوست خام در حد ارزان و غیر منصفانه ای قرار دارد، پوست این پرنده دور ریز می کنند یا با دقت و به شکل قابل قبول پوست را از لاشه جدا نمی کنند.

اما پس از بدست آوردن اطلاعات قیمتی باید بدنبال تشخیص کیفیت هر نوع چرم طبیعی بویژه چرم شترمرغ بود که دچار مشکلی از لحاظ کیف نگردد ولی در مورد قیمت چرم شترمرغ در ایران باید گفت که تا حد قابل توجه ای از نرخ جهانی کمتر بوده و می توان در بازار های تجاری، صادراتی و جهانی با بدون کمترین نگرانی از لحاض قیمت، رقابت نمود.

قیمت چرم شترمرغ در ایران
قیمت چرم شترمرغ در ایران

در ادامه قیمت روز و قیمت هر فوت چرم شترمرغ را بیان می کنیم.

قیمت روز چرم شترمرغ

همانطور که گفته شد برخی از مواقع پیش می آید که پرورش دهندگان و کشتارگاه ها به علت پایین بودن قیمت پوست خام، این پوست را دور ریز نماید و زمانی که مورد رخ می دهند تا مدتها ممکن است همین روند ادامه پیدا می کند و در نهایت باعث خواهد شد تا کمبود پوست خام بیشتر گردد و در زمان این رخ داد سبب افزایش قیمت پوست شترمرغ خواهد شد.

زمانی که کیفیت پوست خام کاهش می یابد یا عرضه پوست خام شترمرغ کم می گردد، مشکل تامین پوست پیدا خواهد شد، بنابراین سبب افزایش قیمت روز چرم شترمرغ خواهد گشت و البته عوامل بسیاری دیگر هم در این مورد دخیل هستند.

قیمت روز چرم شترمرغ
قیمت روز چرم شترمرغ

همه ی ما به خوبی نیز میدانیم که با کمی تغییرات در هر موردی، متاسفانه قیمت تمام کالا افزایش پیدا می کنند و این شرایط زیاد خوبی را برای مصرف کنندگان و حتی تولیدکنندگان ایجاد نخواهد کرد و مشکلات دیگری را نیز به وجود خواهد آورد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ

حال با تمام نکات بیان شده می خواهیم بفهمیم که قیمت هر فوت چرم شترمرغ چقدر است، زیرا تمام افراد دوست دارند بدانند، برای تجارت شان چقدر سرمایه احتیاج دارند تا شروع نمایند.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ
قیمت هر فوت چرم شترمرغ

لیست قیمت انواع چرم طبیعی بویژه در سایت قرار گرفته است و براحتی می توان به قیمتها دسترسی پیدا نمود ولی باید دانست، نوع کیفیت صادراتی چه قیمتی می باشد، چرا که اهمیت بیشتری برای تجار خواهد داشت.

افراد فعال و تجار در صنعت چرم طبیعی، از نحوه قیمت گذاری بر روی انواع چرم تا حدودی اطلاع دارند و حتی میدانند که قیمت هر مترمربع چرم شترمرغ چقدر در بازار است البته بعد از اینکه متوجه قیمت آن بصورت فوت می گردند.

خرید چرم شترمرغ
چرم شترمرغ باکیفیت صادراتی

لیست قیمت چرم طبیعی در سایت وجود دارد و در زیر نیز قابل مشاهده می باشد.

قیمت چرم
قیمت چرم

قیمت پوست شترمرغ به روز

پس از اطلاع پیدا کردن از قیمت چرم شترمرغ، نوبت آن می رسد تا در مورد پوست شترمرغ و قیمت آن نیز اطلاعات بدست آورد، زیرا ممکن است تاجران کشور های دیگر یا تولیدکنندگان محصولات، قبل از خرید چرم شترمرغ بدنبال دانستن قیمت پوست شترمرغ باشند، چرا که چرم شترمرغ اگر گران باشد، قطعا قیمت پوست شترمرغ بالا بوده است.

قیمت پوست شترمرغ به روز
قیمت پوست شترمرغ به روز

قیمت پوست شترمرغ به روز زمانی اهمیت پیدا می کند که کشتار شترمرغ زنده کم شده باشد و در این موقع تولیدکنندگان به خاطر تقاضا بالا پوست، موجب افزایش قیمت پوست خام می گردند، البته راه کاری برای دیگری وجود ندارد و اگر پوست خام نباشد، به احتمال زیاد خط تولید برای مدتی تعطیل خواهد شد.

قیمت پوست شترمرغ در اصفهان

چند شهر داخل ایران وجود دارد که می توانند قیمت خرید و فروش پوست شترمرغ و چرم این پرنده را تغییر دهند، چرا که بعنوان مزارع پرورشی قوی نشاخته می شوند، این چند شهر می تواند بصورت کاملا مستقیم بگذارند:

 • مشهد
 • تهران
 • شیراز
 • اصفهان
 • تبریز
قیمت پوست شترمرغ در اصفهان
قیمت پوست شترمرغ در اصفهان

یک نکته را همه ی ما به خوبی میدانیم که این شهر، پرجمعیت ترین شهر های ایران است و به خاطر فعال بودن، توانسته اند در صنعت شترمرغ نیز سهم قابل توجه ای داشته باشند و اگر مشکلی برای پرورش شترمرغ در هر کدام از این شهر به وجود آید، قطعا بصورت کاملا مستقیم قیمت را افزایش خواهد داد.

اما زمانی حرف از قیمت می آید،‌ تولیدکنندگان سعی می کنند به گونه ای رفتار نمایند تا مصرف کنندگان شاهد افزایش قیمتها نباشند، زیرا این موضوع به میزان خرید و فروش پوست خام نیز وابسته است.

خرید پوست شترمرغ از اصفهان
خرید پوست شترمرغ از اصفهان
بنابراین هر شخصی باید به قیمتهای کارخانه در خصوص چرم شترمرغ صادراتی توجه کند، تا در هنگام خرید بیشترین و بهترین سود را بتواند ببرد.

فروش چرم شترمرغ در تهران

از مواردی که بیشتر اشخاص بدنبال آن هستند، علاقه دارند تا در کمترین زمان ممکن، سفارشات بدست شان برسد و ارسال چرم شترمرغ صادراتی از مبدا برخی از شهر های ایران امکان پذیر نخواهد بود و باعث افزایش زمان تحویل می شود مه سبب نارضایتی افراد می گردد.

فروش چرم شترمرغ در تهران
فروش چرم شترمرغ در تهران

قرار دادن مبدا تهران برای برخی از سفارشات مشتریان بخصوص برای چرمهای صادراتی و درجه یک، از مواردی بوده که هر شرکتی سعی می کند این مورد را فراهم آورد و در صنعت چرم طبیعی باید به این نکته برای ارسال سفارشات، در نظر داشت.

ارسال و عرضه چرم شترمرغ صادراتی از سوی تهران به سایر کشور ها در حال انجام است و این موضوع نه فقط در تهران بلکه در شهر های اطرافش به خصوص در همدان مورد اهمیت واقع شده و بیش از پیش با روشهای روز جهانی در حال تولیدات وسیع و صادرات چرم شترمرغ رنگی و خام به سایر کشور ها است.

خرید چرم شترمرغ صادراتی

چرم شترمرغ مرغوب صادراتی یک سری امتیاز های جهانی را در خود دارد که تمامی این خرید و فروش ها بدان صورت میگیرد.

خرید چرم شترمرغ صادراتی
خرید چرم شترمرغ صادراتی

خرید ها و صادرات بر طبق کیفیت چرم شترمرغ انجام می شود که یک موضوع مهم و در عین حال ساده است و همه کارخانه های موجود در تهران و یا شهرستان ها این کیفیت و معیار های حوزه کیفیت را مد نظر قرار دهند. یعنی اینکه با چه تجهیزات و متریالی مرحله دباغی و سپس کراست را انجام می دهند تا چرم شترمرغ خام صادراتی را اماده کنند.

یا در مرحله فینیش یا رنگرزی از چه رنگ هایی مورد استفاده قرار می گیرد، بحث رنگ و نوع طبیعی و گیاهی آن در مورد کشور های خریدر بسیار مهم است. چون محصولات طبیعی را خواهان هستند و از چرم های شترمرغ رنگی که دارنده مواد شیمیایی رنگی باشند، خودداری به عمل می اورند

خرید چرم شترمرغ از کارخانه

خرید چرم شترمرغ صادراتی در تهران از سوی کشور های خاورمیانه و اروپایی رو به رشد است و این تولیدات و خرید ها هر چه در راستای استاندارد های جهانی باشند بیشتر و بهتر خرید می شوند که برای این منظور کارخانه های صادراتی در تهران تمهیدات ویژه ای را برای این منظور در نظر گرفته اند تا به عنوان یک منتشر دهنده در زمینه چرم شترمرغ صادراتی خرید خوبی را عاید خود کنند که به طبع رشد اساسی در صادرات ایران خواهد داشت.

خرید چرم شترمرغ از کارخانه
خرید چرم شترمرغ از کارخانه

همچنین این موضوع فقط برای تولید کننده یا کارخانه مورد نظر مورد اهمیت نیست بلکه برای کل صادرات و واردات کشور مورد توجه است تا با این روش بخشی از اقتصاد رو به افول کشور را نجات داد.

صادرات چرم شترمرغ

مهم ترین بخش، صادرات پوست و چرم شترمرغ از ایران به دیگر کشور ها است که هر شخص فعال در این زمینه علاقه دارد، اطلاعات لازم این صنعت رابدست آورد تا به شیوه قدرتمند هدف صادرات را در پیش بگیرد.

صادرات چرم شترمرغ
صادرات چرم شترمرغ

صادرات و واردات برای هر کشوری راه کار و ترفند های خاص خود را می خواهد که چندین مورد برای صادرات چرم شترمرغ ایران در نظر گرفت می شود و رعایت هر کدام می تواند سبب افزایش سود گردد.

برخی از مهم ترین مواردی که نیاز به صادرات و ترخیص کالا از کشور مقصد به شرح زیر است:

 • مجوزات CITES
 • مجوز پرورشگاه مزرعه شترمرغ
 • مجوز کشتارگاه
 • مجوز محیط زیست
صادرات چرم شترمرغ
صادرات چرم شترمرغ

این یه سری از مجوزات لازم برای صادرات و ترخیص کالا هنگام ترخیص در مقصد می باشد، اما هنگام صادرات هم باید مجوزاتی را فراهم آورد و همچنین راه کار هایی پیدا نمود که کمترین هزینه ها را در صادرات پیدا نمود، زیرا روش های زیادی برای کاهش هزینه و افزایش سود وجود دارد که بیشتری از تجار بی خبر هستند.

حمل و نقل صادرات چرم شترمرغ

حمل و نقل یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در صادرات هر کالایی مورد بررسی قرار بگیرد، در خصوص حمل و نقل چرم شترمرغ باید گفت که کار سخت و دشواری نیست چرا که کالا های کم حجم و سبک، به آسانی قابل جابجایی و حمل و نقل هستند.

خرید چرم شترمرغ
خرید چرم شترمرغ

هر چرم شترمرغ خام یا کراست حدود 600 و 700 گرم وزن دارد، در نیتجه برای کشور های مختلف به چند روش می توان صادرات نمود:

 • ارسال مسافری
 • هوایی
 • اکسپرس 
 • اتوبوس (برای کشور های همسایه و نزدیک)
خرید چرم شترمرغ
خرید چرم شترمرغ

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر باید تجربه کسب نمود یا از طریق مشاوران یا کسانی که تجربه قبلی برای صادرات دارند، اطلاعات لازم را کسب کرد و تجارت چرم شترمرغ را آغاز نمود.

البته برخی تجار حرفه ای در این زمینه وجود دارند که خود به مشاوران شرکت ما آموزش های لازم را می دهند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …