صفحه نخست / چرم شترمرغ / خرید فروش آنلاین چرم شترمرغ

خرید فروش آنلاین چرم شترمرغ

سایت خرید فروش آنلاین چرم شترمرغ ، از بهترین راه های دسترسی به به یک چرم طبیعی درجه یک و مرغوب محسوب می گردد و امروز افرادی بسیاری فروشگاه های اینترنتی را به جهت سفارش انتخاب می کنند.

خرید فروش چرم شترمرغ
خرید فروش چرم شترمرغ

یکی از چرم های پرفروش که در بازار پوست چرم به عرضه رسیده و در میان مشتری ها و مردم خریداران بسیار بالایی دارد و از محبوبیت بالایی برخوردار است چرم شترمرغ می باشد.

این چرم در میان چرم های دیگری که از پوست حیوانات ساخته می شوند دوام بالا تری داشته و به این علت است که در کشور های خارجی و هم چنین در کشور ایران نیز بسیار مورد توجه می باشد.

بهتر است بدانید که شرکت های تولید کننده لباس چرمی و یا کیف و کفش چرمی، چرم شترمرغ را به صورت عمده خریداری می کنند تا در تولید کردن این گونه موارد از آن ها استفاده کنند و محصولات بسیار با کیفیتی را تولید کنند.

خرید فروش چرم
خرید فروش چرم
چرم های تولید شده در کشور چه ویژگی هایی دارند و مشخصات ظاهری چرم شترمرغ تولید شده کدام موارد می باشد؟ یک چرم مرغوب و با کیفیت صادراتی چه مشخصات و ویژگی هایی باید داشته باشد؟

مراکز زیادی در کشور در زمینه خرید و فروش کردن چرم های صادراتی و چرم شترمرغ فعالیت می کنند .

این مراکز می توانند محصولات تولید شده  از کارخانه های چرم سازی را به کشور های خارجی دیگری صادرات کنند.

کیفیت چرم شترمرغ

در کشور ایران مراکز زیادی در زمینه تولید کردن انواع مختلف شترمرغ ها فعالیت دارند و اغلب نژاد شترمرغ هایی که در کشور رشد و پرورش داده می شود از نژاد های آفریقایی می باشد.

کیفیت چرم شترمرغ
کیفیت چرم شترمرغ

البته باید بدانید که بهترین نژاد شترمرغ هایی که در کشور رشد و پرورش داده می شود نوع ایرانی این پرنده می باشد.

یکی از استان هایی که در آن پرنده شترمرغ را رشد و پرورش می دهند خراسان و اصفهان و یا مازندران می باشد.

با توجه به این که از گوشت و پوست این نوع پرنده استفاده های زیادی می کنند طرفداران این پرنده در بازار طیور بسیار بالا تر از بقیه می باشد.

چرم هایی که از پوست این پرنده تولید می گردد قابل مقایسه با پوست حیواناتی مانند گاو و یا حتی تمساح می باشد، یکی از مزیت های بارز چرم شترمرغ این است که در روی چرم شکل و جای پر ها باقی می ماند که به زیبایی و خاص بودن چرم اضافه می کند و به این علت است که اغلب خرید و فروش آن ها بالا تر از بقیه است.

تولید چرم شترمرغ در ایران

همان طور که در بخش های دیگر گفته شده است در کشور کارخانه های زیادی در زمینه تولید کردن چرم شترمرغ از پوست این پرنده در استان های مختلف کشور وجود دارد که این کارخانه ها برای اولین بار چندین سال قبل در کشور شروع به فعالیت کرده اند.

تولید چرم شترمرغ
تولید چرم شترمرغ

کارخانه هایی که در کشور در این زمینه فعالیت می کنند محصولات بسیار مرغوب و چرم های بسیار عالی را در این زمینه تولید می کنند و با استفاده از روش خاص محصولات تولیدی کیفیت بالا دارند.

محصولات و چرم شترمرغ  تولید شده در کارخانه های فعال در زمینه تولید کردن چرم شترمرغ در کشور ایران چه کیفیت هایی دارند ؟ به چه علت می توان از چرم های تولید شده شترمرغ در کار های صادراتی استفاده کرد؟

این کارخانه های تولید چرم شترمرغ باید در تولید کردن چرم از این پرنده به بسیاری از موارد مختلف توجه کنند که باید از پرنده هایی که بالای ده ماه سن داشته باشند، چرا که قبل از ده ماهگی اگر اقدام به تولید چرم از این پرنده کنند نمی توانند چرم های با کیفیتی را تولید کنند.

تولید چرم شترمرغ
تولید چرم شترمرغ

به هنگام جداسازی پوست باید به قسمت های مشخصی مانند جای پر ها و فولیکول های موجود در پرنده دقت کافی داشته باشند، در غیر این صورت محصولات تولیدی از چرم و خود چرم تولید شده بسیار نامرغوب خواهد بود و در بازار های خرید و فروش از رونق فروش کم می شود.

خرید چرم شترمرغ

یکی از مهم ترین گزینه هایی که در چرم شترمرغ باید دقت کافی داشت و به این سه گزینه توجه کرد، عبارتند از :

  • نرمی چرم شترمرغ
  • ضد آب بودن چرم
  • از همه مهم تر استحکام چرم تولید شده می باشد.
خرید چرم شترمرغ
خرید چرم شترمرغ

البته تمامی گزینه های گفته شده در چرم شترمرغ موجود می باشد و به این علت است که می توان گفت مقاومت چرم این پرنده بالا تر از چرم های موجود در بازار های خرید و فروش می باشد.

بهتر است بدانید که علاوه بر این که از بخش بدنه این پرنده پوست آن ها را جدا کرده و در تولید کردن چرم استفاده می کنند از بخش ساق پای این پرنده نیز در زمینه تولید کردن چرم های مقاومی استفاده می کنند که به علت کوچک تر بودن این نوع از پوست، از آن در تولید کردن محصولاتی مانند کیف پول دستی، یا پوتین ها و… استفاده می کنند.

همانطور که گفته شد چرم هایی که تولید می گردند کیفیت بسیار بالایی دارند، به طوری که از این چرم ها به کشور های دیگر صادر می کنند.

فروش چرم شترمرغ در تهران

با توجه به فروش بالای چرم شترمرغ در کشور سایت های زیادی به صورت آنلاین در این زمینه فعالیت می کنند. بهتر است بدانید که خرید کردن از تمامی مراکز فعال در این زمینه کار درستی نمی باشد و باید از مراکز خرید کنید یا حداقل با مراکز فروش آشنایی داشته باشید یا این که از مراکز بسیار معتبر خرید های خود را انجام دهید.

فروش چرم شترمرغ در تهران
فروش چرم شترمرغ در تهران

چرا که می توانند برخی مراکز چرم های مصنوعی را به جای چرم های طبیعی به مشتری به فروش برسانند، به چه علت برای خرید و فروش چرم شترمرغ نباید به تمامی مراکز فعال در این زمینه اعتماد کرد؟

بهترین چرم های تولید شده از شترمرغ از چه مراکزی می توانید خرید کنید که خرید ها به صورت عمده و با قیمت پایین باشند؟

اکثر افراد به دنبال این هستند تا با مرکزی ارتباط برقرار نمایند که بهترین چرم شترمرغ را در اختیارشان بگذارد، زیرا اینگونه نیز می تواند باتولید محصول با کیفیت مرغوب سود بهتری ببرند.

بهتر است بدانید که چرم های فروشی این مراکز کاملا طبیعی بوده و هیچ گونه مشکل یا نواقص در این محصولات دیده نمی شود.

خرید فروش چرم شترمرغ
خرید فروش آنلاین چرم شترمرغ

چرم هایی که این مراکز به فروش می رسانند به قدری با کیفیت هستند که در زمینه خرید وفروش های صادراتی فعالیت دارند.

یکی دیگر از مزیت هایی که این مراکز دارند این است که می توانید خرید و فروش های خود را از این مراکز به صورت عمده انجام دهید، که در این صورت در خرید های عمده قیمت چرم های تولید شده نیز پایین خواهد بود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …