صفحه نخست / چرم شترمرغ / خرید اینترنتی چرم شترمرغ طبیعی

خرید اینترنتی چرم شترمرغ طبیعی

خرید اینترنتی چرم شترمرغ موجود در بازار بعنوان یکی از بهترین روش های دسترس پذیری به چرم طبیعی شناخته می شود و تا به حال اثر بسیار زیادی در توسعه کسب و کار تولید محصولات چرم گذاشته است.

چرم شترمرغ کراست
چرم شترمرغ کراست

خرید اینترنتی چرم شترمرغ طبیعی را می توانید از شرکت های سازنده که خود اقدام به فروش اینترنتی کرده اند انجام دهید.

بسیاری از شرکت های سازنده برای فروش بهتر چه در داخل و خارج از کشور، فروش های آنلاین را ترجیح می دهند که جهت این موضوع، خریدار می تواند این کار را در زمان خیلی کمتری انجام دهد.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
انواع رنگ بندی چرم شترمرغ – خرید اینترنتی چرم شترمرغ

چرم ساق پای شترمرغ

در حالت کلی چرم شترمرغ به دو نوع تقسیم می شود که شامل:

  1.  پوست ساق پا شترمرغ
  2. پوست شترمرغ 
خرید چرم ساق پای شترمرغ
خرید چرم ساق پای شترمرغ

پوست ساق شترمرغ به عنوان یک چرم کاملا لوکس در بازار ایران و جهانی معرفی می شود و تقریبا مشابه چرم مار و تا حدودی ماهی می باشد و بطور معمول ضخامت و کیفیت پوست ساق پا شترمرغ از چرم بدن این پرنده بهتر است.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
چرم ساق پای شترمرغ

از چرم ساق پای شترمرغ در محصولاتی همچون کیف و کفش و بخصوص وسایل ریز و لاکچری تر همچون بند ساعت و یا قاب گوشی و تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

محصولات چرم شترمرغ

اکثر کارخانه ها فقط نوع کیف و کفش را تولید می کنند و در نوع لباس تولیدی بر اساس سفارش مشتری و معمولا طبق تولیدات خود، قیمت اصلی را هم به خاطر اضافه کار و مواد کاربردی کم و زیاد می کنند.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
کفش چرم شترمرغ

اما در کل محصولات چرم شترمرغ بیشتر در زمینه کیف و کفش می باشد ولی در کنار آن محصولات پوششی اعم از پارچه و لباس طبق خواست و نظر مشتری تولید و ارائه می شوند.

کیف چرم شترمرغ

بیشتر کارگاه های تولید محصولات چرم امروزه سعی می کند تا طراحی خاصی در محصولات ارائه دهند تا بهره وری بهتری داشته باشد، چرا که این گونه فروش بالاتر و در نتیجه سود بیشتر می برند.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
کیف چرم شترمرغ

اکثر خریداران نهایی چرم شترمرغ کارگاه های تولید کیف چرمی هستند، زیرا زیبایی پوست شترمرغ در محصولات بزرگتر همچون کیف زنانه و چمدان و روکش خودرو بیشتر به چشم می خورد و ارزش بالاتری نیز به کیف می بخشد.

ادقام چرم پا شترمرغ با پوست چرم این حیوان طراحی دو چندانی به کیف چرمی می بخشد، بنابراین کارخانه و فروشگاه ها سعی می کنند تا هر دو پوست را با هم در بازار به عرضه برسانند.

خرید اینترنتی تولیدات چرم شترمرغ

همه ی ما به خوبی میدانیم که دسترسی به یک محصول لوکس و خاص به ندرت ممکن است بنابراین اکثرا ما در تلاش هستیم تا از طریق اینترنت به کالا مدنظر و خاص خود دسترسی پیدا نماییم.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
کیف چرم شترمرغ

چرم خام شترمرغ و محصولات این پرنده در بازار کمتر دیده می شود،‌ زیرا تقاضا کمتری در بازار ایران داشته و همچنین بیشتر تولیدات این پرنده بدلیل داشتن ارزش دلاری مورد صادرات واقع می گردد.

همان طور که گفته شد فروش اینترنتی و آنلاین یکی از خدماتی است که هر شرکت و کارخانه ای با توجه به رشد تکنولوژی و خرید های اینترنتی معمولا از این نوع فروش استفاده می کند که خریدار ها می توانند با خرید اینترنتی محصولات چرم شترمرغ را به راحتی انجام دهند.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

قیمت از موارد حائز اهمیت در هر کالایی بشمار می رود و در تصمیگری هر فردی برای خرید نقش بسزایی خواهد داشت و به همین خاطر در مراکز فروش دیده می شود که فروشندگان تا حد امکان تخفیفات لازم را به مشتریان ارائه میدهند.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
چرم مصنوعی شترمرغ

اما چرم شترمرغ در ایران قیمت بسیار ارزانی نسبت به قیمت جهانی چرم شترمرغ دارد، زیرا هزینه های تولید و کارگر به حد قابل توجه ای پایین تر از نرخ جهانی قرار داشته و همین مورد سبب شده تا تاجران مختلفی از دیگر کشور ها این محصول را از ایران انتخاب نمایند.

 

در حال حاضر بیش از 90 درصد چرم شترمرغ مرغوب و ممتاز بصورت کراست و یا فینیش مورد صادرات واقع می گردد و بیشتر کیفیت های پایین در داخل ایران تبدیل به محصولات چرمی می گردد.

 

فروش چرم شترمرغ در تهران

خوب است بدانید بیشترین حجم چرم شترمرغ مورد تولید در ایران، داخل پاییتخت کشور یا تهران قرار دارد، زیرا بعنوان یک مرکز تجاری در خاورمیانه و حتی آسیا مورد شناخت قرار گرفته است، بنابراین بیشترین حجم خرید و فروش چرم شترمرغ در تهران صورت می گیرد.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
فروش چرم شترمرغ در تهران – چرم کراست شترمرغ مخصوص صادرات

کیفیت نیز نقش مهمی در تجارت چرم شترمرغ دارد که کارخانه تهران و مشهد در این خصوص توانسته به خوبی عمل نمایند، چرا که با در اختیار داشتن دستگاه دباغی پوست شترمرغ، این امکان را دارند تا کیفیتی برابر با کیفیت بین المللی و اروپایی خروجی کارخانه دباغی پوست شترمرغ باشد.

تاکنون تاجران مختلفی از کشور های چین، ترکیه، ایتالیا، روسیه، پاکستان، گرجستان و چندین کشور اروپایی دیگر برای سفارش انواع چرم طبیعی شترمرغ به تهران سفر کرده اند و بطور معمول هر ماه سفارشات متعددی را کارخانه ارائه میدهند.

خرید اینترنتی چرم طبیعی

علاوه بر تولیدات کارخانه ها اعم از کیف و کفش از طریق ایتنترنت، چرم طبیعی و خام آن را هم از طریق آنلاین و فروش اینترنتی در دسترس خریداران قرار می دهند تا بتوانند به راحتی چرم های تولیدی را در معرض دید قرار دهند و خرید انجام شود.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ
خرید اینترنتی چرم شترمرغ طبیعی

خرید اینترنتی آنلاین چه در داخل و چه در خارج از کشوربا رعایت قوانین و ضوابط بدون هیچ خطری انجام شدنی است و هیچ فرقی با خرید و فروش حضوری ندارند.

خرید اینترنتی چرم شترمرغ و انواع چرم طبیعی، امروزه در راس امور کارگاه تولید محصول قرا گرفته است زیرا دیگر نیاز چند روز و چند هفته، کارگاه تولید را به جهت خرید و رفت و آمد تعطیل نمایند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران

تولید بهترین محصولات چرم شترمرغ اصل ایران توسط کارخانه های معتبری که در تهران، اصفهان …

پاسخی بگذارید