صفحه نخست / تولید چرم / بزرگترین کارخانه تولید چرم شترمرغ

بزرگترین کارخانه تولید چرم شترمرغ

بزرگترین کارخانه تولید چرم شترمرغ طبیعی دقیقا کجاست؟ به کدام یک از کار خانه های تولید چرم شترمرغ می توان اعتماد کرد و چرم شترمرغ کراست و رنگی را خریداری کرد.

کارخانه تولید چرم شترمرغ
کارخانه تولید چرم شترمرغ

در کشور کارخانه ساخت چرم شترمرغ اصل و طبیعی کم نیستند اما بخش معدودی از آن ها بر اساس استاندارد های جهانی کار می کنند و تولیدات خود را انجام می دهند.

نمونه این کارخانه ها را در تهران، اصفهان و مشهد می توان یافت که بیشتر در شهر تهران واقع شده اند و چرم شترمرغ اصل طبیعی را وارد بازار تجارت کرده اند.

کارخانه تولید چرم شترمرغ
کارخانه تولید چرم شترمرغ

کارخانه دباغی پوست شترمرغ

کارخانه تولیدات چرم شترمرغ اصل طبیعی در تهران و مشهد به عنوان یک قطب تامین کننده موثر تا به الان به خوبی عمل کرده است و کشور های اروپایی مثل روسیه، ایتالیا و ترکیه با این کارخانه وارد معاملات پر سودی شده اند.

بزرگترین کارخانه تولید چرم شترمرغ
کارخانه دباغی پوست شترمرغ

در این کارخانه در مرحله دباغی از روش های گیاهی، کروم و آلدئیدی  استفاده می شود، که استفاده از روش کروم بهترین روش برای تولید چرم شترمرغ است .

همچنین در این روش کارخانه برای ساخت چرم شترمرغ اصل طبیعی از سولفات کرومیوم و نمک های کرومیوم استفاده کرده و سعی دارد مواد اولیه خود را به روش های کاملا طبیعی و از شرکت های معتبرخریداری کرده تا محصول نهایی خود را با کیفیت و مرغوبیت هر چه تمام تر وارد بازار صادرات کرده و نهایت سود را بدست آورد.

کارخانه دباغی پوست شترمرغ
کارخانه دباغی پوست شترمرغ

کارگاه تولید چرم شترمرغ

تعدادی از کارگاه تولید چرم شترمرغ در ایران امروز تبدیل به کارخانه دباغی پوست خام گشته اند و این توانایی و مکانیزم را پیدا کرده اند تا بتوانند انواع چرم طبیعی را تولید نمایند.

کارگاه تولید چرم شترمرغ
کارگاه تولید چرم شترمرغ

مشهد هم در کنار اصفهان یکی از کارخانه های تولید کننده چرم شترمرغ طبیعی و اصیل می باشد که این کارخانه هم در کنار روش های دباغی چرم شترمرغ و استفاده از محصولات اولیه درجه یک نمونه کارخانه های خوبی را پرورش داده که معمولا یکی از شهر های ایران در زمینه تولید چرم شترمرغ اصل طبیعی می باشد.

دستگاه دباغی پوست شترمرغ

یک کارخانه متخصص در امر تولید چرم شترمرغ باید هر ساله، با تکنولوژی روز دنیا حرکت نماید، زیرا اگر کمی کیفیت چرم شترمرغ تولید شده از حد بین المللی پایین تر قرار بگیرد، بی شک در روند صادرات دچار مشکل خواهد شد، چرا که چرم شترمرغ در ایران، یک محصول کاملا صادراتی معرفی می گردد.

کارخانه تولید چرم شترمرغ
کارخانه تولید چرم شترمرغ

دستگاه دباغی پوست شترمرغ کمی با تجهیزات دباغی پوست خام گاو، گوسفند و بزی  متفاوت تر است و همینگونه باز دستگاه پوست کروکودیل نیز با شترمرغ فرق دارد، زیرا دباغی پوست شترمرغ و کروکودیل به داشتن ارزش بالا، باید طبق اصول خاصی صورت بگیرد تا کیفیت و دوام چرم در طولانی مدت فرق نکند.

در حال حاظر جدیدترین دستگاه دباغی پوست شترمرغ در بزرگترین کارخانه چرم شترمرغ وجود دارد و بهترین کیفیت مطابق با استاندارد جهانی را عرضه می کند.

قیمت چرم شترمرغ در ایران

از مهم ترین مواردی که همه ی کارخانه های چرم شترمرغ که پس از تولید به آن می پردازند، قیمت این چرم طبیعی است، ما به خوبی میدانیم که قیمت جهانی چرم شترمرغ نقش بسیار پر اهمیتی در تعیین نرخ خواهد داشت، چرا که صادرات اصلی ترین هدف و محل فروش پوست شترمرغ است.

کارخانه تولید چرم شترمرغ
قیمت چرم شترمرغ در ایران

اما با تمامی مسائلی که در ارائه قیمت مدنظر قرار می گیرد، باز هم متوجه می شویم که قیمت چرم شترمرغ در ایران به حد قابل توجه ای به صرفه است و در هنگام صادر کردن، تاجر چرم شترمرغ سود مناسبی می برد.

قیمت چرم شترمرغ در ایران را تعداد کمی از تاجران خارجی می دانند و به همین خاطر تاجران ایرانی به خوبی می توانند خرید پوست شترمرغ را با مناسب ترین قیمت ها انجام دهند.

 


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید و فروش چرم شترمرغ با ما در ارتباط باشید :
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت چرم گوسفندی

تولید چرم گوسفندی در کارگاه دباغی پوست

تولید چرم گوسفندی در کارگاه دباغی پوست به صورت ویژه ای انجام می گیرد و …

پاسخی بگذارید